midiaudio logo

ANGELO KELLY - rugsejo 26d., 2009 Vilnius

babausis88 (IP Logged)
August 18, 2009 06:21PM

Angelo Kelly is "The Kelly Family" Lietuvoje!

Vilnius, New York klubas, 2009 rugsejo 26d.
bilietai.lt





The Traveller“ solo & acoustic tour 2009

„The Traveller“ („Keliautojas“ ) solo & akustinis turas 2009

Pirmoji ANGELO KELLY turo „The Traveller“ solo & acoustic tour 2009 dalis Europos šalyse sulaukė didžiulė pasisekimo. Bilietai į kiekvieną turo koncertą buvo tiesiog išgraibstomi. Pastaraisiais metais Angelo Kelly buvo labai užsiėmęs. Per praėjusius dvejus metus jis išleido tris studijinius albumus, vieną Gyvos muzikos kompaktinį diską ir du DVD. 2007 m. gale Angelo pradėjo savo pirmą solo & akustinę kelionę, kuri buvo įkvėpta jo mėgstamiausių menininkų, tokių kaip Bob Dylan, Don McLean ir Bruce Springsteen. Koncertai sulaukė didžiulio klausytojų susidomėjimo. Pats Angelo Kelly kalbėjo:„ Aš nepaprastai džiaugiausi ir mėgavausi savo pirmu dainininko/dainų autoriaus turu, kuris padėjo man užaugti kaip menininkui. Kai esi viršuje - ten visiškai vienas be grupės, nėra tiesiog nieko, už ko pasislėpti“.
Turas „The Traveller“ solo & acoustic 2009 prasidėjo šių metų sausio mėnesį. Viso turo metu Angelo Kelly planuoja koncertuoti daugiau nei 20-ties šalių įdomiausiose teatrų scenose. Angelo Kelly: „Kelionės užėmė ir užima didelę dalį mano gyvenime, todėl šiame ture aš ketinu dainuoti dainas, kurios turi mažą atspindį į keliones, buvusias mano gyvenime. Tai istorijos apie vietas, kuriose aš buvau, vietas, kur aš gyvenau. Taip pat dainos apie žmones, kuriuos aš sutikau. Aš papasakosiu apie šitas istorijas, todėl mano koncertas nebus tik renginys su muzika. Ne, mano tikslas yra nukelti auditoriją į kelionę, kuri bus užpildyta pakilimų ir kritimų, liūdnų bet taip pat ir juokingų momentų.“
Angelo, kuris yra Airijos gyventojas gimė Pamplonoje/Ispanijoje ir gyveno šalyse tokiose kaip Ispanija, Prancūzija, Airija, Vokietija, Nyderlandai, Belgija ir JAV. Nepaisant to, kad jam yra tik 26 metai, jis yra keliavęs daug daugiau už dauguma žmonių per visą savo gyvenimą. Būtent todėl šis turas turi pavadinimą - „Keliautojas“.
Koncerte skambės gražiai subalansuotas derinys paties Angelo Kelly sukurtų, o taip pat ir kitų žinomų artistų dainų. Paskubėkite įsigyti bilietus, kadangi vietų skaičius ribotas.



2009-09-26 19:00
Klubas "New York",
Vilnius
Bilietų kainos (Lt): 45.00; 50.00; 60.00; 75.00



Edited 1 time(s). Last edit at 08/18/2009 07:06PM by babausis88.
Re: ANGELO KELLY - rugsejo 26d., 2009 Vilnius
babausis88 (IP Logged)
September 04, 2009 12:48PM

www.angelokelly.com


http://www.youtube.com/watch?v=F4Sq5BhLz0w
Sorry, only registered users may post in this forum.