midiaudio logo

NINA KARLSSON [Rugpjūčio 27 Ketvirtadienis] Palanga @ "Ramybė"

adp (IP Logged)
August 25, 2009 12:50PM

NINA KARLSSON (Sankt Peterburgas)
Ketvirtadienis, 27. rugpjūčio 2009, 21:00 - 23:00

Ją vadina 2008 metų muzikiniu atradimu...
Ji kuria dainas ir dainuoja jas angliškai, pati akompanuodama sau fortepijonu...
Ji dainuoja stipriu ir gražiu balsu...
Ji savo kūrybą vadina nuoširdžiu džiazu...
Jos muzikoje girdime ir kabare, ir soul, ir bliuzą...
Dainuodama ji džiaugiasi kaip vaikas...





Nina Karlsson – ypatingas reiškinys. Ji tarsi atklydo iš tų laikų, kai muzika nebuvo vadinama šou bizniu, o buvo tik menas ir žavesys. Jos koncertuose jauti jau užmirštas aukštumas, estetiką, prabangą. Jos dainos – tikriems muzikos vertintojams ir gurmanams.

Buvusi fotomodeliu, Nina Karlsson šiandien turi klasikinį muzikinį išsilavinimą. Šiuolaikine muzika ji pradėjo domėtis palyginti neseniai. Apie Tori Amos sužinojo tiktai tada, kai kažkas pasakė jas esant panašias. Nina pati sugalvojo pavadinimą savo stiliui – sincere jazz (nuoširdus džiazas). Ir jei dėl džiazo kas nors gali ginčytis, tai dėl nuoširdumo niekas nesuabejos. Ši trapi mergina Peterburgo scenoje atsirado mažiau nei prieš metus, bet poroje su savo fortepijonu sugebėjo taip suskambėti, kaip nepavykdavo nei vienai džiazo ar roko grupei. Paėmusi visą, kas yra geriausia džiaze, funk'e, bliuze, miuzikle, Nina išlieja jausmus savo dainose. Taip iš paprastos Piterio merginos gimsta tai kabareto dainininkės, tai pradedančiosios begarsio kino aktorės paveikslas. Ninos muzikinis nuoširdumas ir neįtikėtinas muzikalumas ištirpdė peterburgiečių širdis, kurie tiesiog veržiasi į jos koncertus. Šiais metais dalyvaudama festivalyje "Stereoleto", Nina Karlsson sukėlė tikrą furorą ir buvo populiaresnė net už patį Nick'ą Cave'ą.

Nuo 2008 metų muzikinių siužetų kūryboje jai padeda draugai – muzikantai Viktor Sankov (bosinė gitara ir fleita) ir Kirill Sheverdyaev (mušamieji). Grupė pavadinta dainininkės vardu "Nina Karlsson" šiais metais gastroliuoja Maskvoje ir Europoje.

"Aš tiesiog kuriu ir dainuoju tai, kas skamba mano galvoje. Svarbiausia man muzikoje ir dainavime – aukšta kokybė, interpretacijos, "draivas" ir nuoširdumas." Nina Karlsson



Daugiau informacijos:
http://myspace.com/ninakarlssonband
http://www.youtube.com/watch?v=Voqjw4a22WQ

Bilietus galima įsigyti viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54, Palanga).

Bilietai rezervuojami telefonais 864846042, 846053342, 846054124 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

Bilieto kaina 25 Lt

skype: adpalanga
Sorry, only registered users may post in this forum.