midiaudio logo

[2011-04-11, Pirmadienis, Vilnius] Tommy Emmanuel "Acoustic & Electric" Tour 2011 @ Utenos Pramogų Arena

Argikas (IP Logged)
December 03, 2010 11:56PM

[url=http://www.bilietai.lt/lt/event/7702]Tommy Emmanuel sugrįžta į Vilnių su grupe iš gimtosios Australijos.[/url]

[b]VISIEMS BILIETAMS TAIKOMA ŠVENTINĖ 20 PROC. NUOLAIDA![/b]
Bilietų ieškok visose BILIETAILT. kasose bei internete.
Daugiau info:
http://www.bilietai.lt/lt/event/7702


„Kitų metų kovą ir balandį koncertuosiu Europoje su savo grupe iš Melburno (Australija). Ši grupė daugelį metų gastroliavo su manimi Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Pasirodymų metu skambės mano akustiniai kūriniai, taip pat džiaugiuosi, kad bus galimybė pademonstruoti muzikavimą elektrine gitara, o to dar nesu daręs ne Australijoje... Susijaudinęs laukiu, kaip mano gerbėjai Europoje priims mano rokinę ir bliuziškąją muzikavimo pusę; pasirodymų metu skambės ir vokalinių dainų.

VISI mano grupės nariai puikiai dainuoja! Mums labai smagu scenoje; pasirodymai bus pilni veiksmo ir netikėtumų!

Grupės sudėtis:
Robbie Little – bosinė gitara
Kevin Murphy – būgnai
Simon Hosford – gitaros
Ashley Crick – klavišiniai

Aš grosiu akustine gitara metalinėmis stygomis, gitara nailoninėmis stygomis ir elektrine gitara.

Tikrai nekantrauju nustebinti savo gerbėjus Europoje atvykdamas su visiškai kitokiu ir tikrai galingu pasirodymu!“

Tommy Emmanuel
Re: [2011-04-11, Pirmadienis, Vilnius] Tommy Emmanuel "Acoustic & Electric" Tour 2011 @ Utenos Pramogų Arena
tabmakeris (IP Logged)
December 04, 2010 01:47PM

Raikia vėl jamt :}
Re: [2011-04-11, Pirmadienis, Vilnius] Tommy Emmanuel "Acoustic & Electric" Tour 2011 @ Utenos Pramogų Arena
Argikas (IP Logged)
December 04, 2010 03:55PM

Jeigu šiemet vienas taip užgazavo publiką, tai kitąmet su grupe bus dar stipriau, nėra nei kalbos.
Re: [2011-04-11, Pirmadienis, Vilnius] Tommy Emmanuel "Acoustic & Electric" Tour 2011 @ Utenos Pramogų Arena
Simonas M. (IP Logged)
December 06, 2010 09:11PM

Tai gal grupinį bilietą?
Re: [2011-04-11, Pirmadienis, Vilnius] Tommy Emmanuel "Acoustic & Electric" Tour 2011 @ Utenos Pramogų Arena
Argikas (IP Logged)
December 06, 2010 10:31PM

Tai prašom rinkti grupę ir pirmyn!
Sorry, only registered users may post in this forum.