midiaudio logo

Su sventem!

benamis (IP Logged)
December 25, 2003 04:33PM

:-D :-D :-D
Visus sios asaru (Laimis:Ā“-( wrote) pakalnes gyventojus, laikinus ir nuolatinius, sveikinu su sv. Kaledom ir artejanciais Naujaisiais Metais. Linkiu niekur toli neemigruoti ir nepabegti, nes kuo toliau nubegi, tuo paskui ilgesnis kelias namolio. Tuo labiau, nuo geguzes menesio ir kur emigruoti nebebus tokio didelio pasirinkimo (taip atsitiks tuo atveju, jei Paksas galutinai nesushiks stojimo i ES reikalu). Taigi, gerbiamieji, pakentekime truputi, ir netrukus patys tapsime "jais", ir, jei dar iki siol nesupratome, tai vis viena busime priversti suprasti, kad ten gerai, kur musu nera; kad "jie tenai, za bugrom" savo asaru pakalnes turi ne ka mazesnes nei musu ir kad tas asaras jie dziovina juodu darbu ir savo veiklos rezultatais. B-]

Stebuklas is dangaus nenukris.

Stebuklas turi ivykti scenoje arba studijoje prie mikrofono.
Tada asaros isdzius.

Kurybingu Jums metu, fainu akordu, kietu breku, turiningu tekstu, nuosirdaus atlikimo, pilnu saliu! Ir tenetemdo musu visu bendravimo tuscios ambicijos bei nereikalingas pasiputimas.

Keliu taure uz Jus visus!

Re: Su sventem!
Dalius (IP Logged)
December 29, 2003 11:03AM

Ačiu, benami, už tokį nuoširdų sveikinimą:-)))



Dalius
Re: Su sventem!
Susigedes Laimiuz (IP Logged)
January 02, 2004 04:33PM

Su Naujaisiais Metais visus !

Benamis taip parašė, kad belieka tik žemai nuslinekti ir persiprašyti už ašarų pakalnę :-)) Sveikatos meilės ir sėkmės kūryboje, prekyboje ir t.t.
Re: Su sventem!
benamis (IP Logged)
January 04, 2004 09:18PM

Laimi, neturėjau tikslo ka nors sugėdinti... Tai tik mano pamąstymai, todėl atsiprašau, jei mano tonas pasirodė kiek pamokslaujantis. O tuo labiau, jei Tu esi tas pats Laimis, apie kuri aš drįstu spėlioti, t.y. from the West Coast of Lithuania (not West Coast Band!!!), tai jau kam kam, o Tau tikrai pakanka kuo gėdą pridengti, turiu omeny Tavo veikalus.

Tiesa, kas apie ašaras, tai artimiausias mano šame sveikinime išsakytų svaičiojimų patvirtinimas bus ir jau yra Eurovizijos koncertai, tiek atrankiniai, tiek finalas. Kas ne tik klausosi, bet ir girdi, ten suras atsakymus i daug klausimų.

O emigruoti gal į kokį Sudaną...
Re: Su sventem!
Laimis (IP Logged)
January 20, 2004 11:58PM

For benamis.

Turbūt vistik maišai mane su kuomi tai, nes tikrai nesu pagarsėjęs anei vienoje srityje (nebent pilstymo iš tuščio į kiaurą :)). Su Eurovizija tai vajjj kaip blogai !!! ƞiūrėjau kažkurią tai dieną vokišką kažkokią ten GPSGSMGPRS, tai ten žiūri ir žiūrėti norisi, nagi pas mus - su nepalyginamai didesniu malonumu pasižiūrėčiau "Texaso reindžerį" vietoj atrankinio turo.
:Ā“-(
Re: Su sventem!
jumbo (IP Logged)
November 30, 2010 05:51PM

na, mes jau pasipuošėm :) o Jūs?

[img]http://img25.imageshack.us/img25/9599/machristm01.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/7332/machristm02.jpg[/img]
Re: Su sventem!
Aurelijus (IP Logged)
November 30, 2010 11:04PM

Man atrodo, kad tas Laney labiau puošia meškutį negu atvirkščiai :D
Re: Su sventem!
Ignas G (IP Logged)
December 02, 2010 10:07AM

Neziurint i tai kad tema 2003 m. su artejanciom sventem visus!!
Re: Su sventem!
RimasG (IP Logged)
December 02, 2010 10:12AM

Na ir anksti pradėjom švęsti... :) Blizgučiai blizgučiais, tačiau iki šv. Kalėdų dar o-ho-ho kiek darbų galima (ir privalu) nudirbti !!! :)
Na, o tiems, kas jau švęst pradėjo - smagumėlio!
Sorry, only registered users may post in this forum.