midiaudio logo

Na tai dabar man pasakykit!

Cerberis666 (IP Logged)
February 21, 2005 09:04PM

Na cia as prisiskaiciau visokio bieso, ispradziu pamaniau, kad pasidariau protingesnis(biski), taciau praejus porai dienu po to kai as cia uzklidau pasijutau toks durnas(ta prasme, kad stipriai atsilikes nuo naujoviu), kad ujujuj...
Bet as ne apie tai norejau viskas zjb...sounblaster tufta, EMU puse velnio, RME visai zjb...na cia kiek man dasuto is visu pokalbiu ir tiek kiek teko veliau paciam pasiskaitineti nurodituose tinklapiuse...tai va gerbiamieji kolegos pasakykite ar imanoma kazka padoresnio(puse velnio, kad butu) uz kokia stukyte lituku nupirkti ar kisti ta stukyte i kojine ir dauginti ja iki kokiu trieju, kad nusipirkti zjb dalyka?! Stai kur klausimas, kisti babkes i kojine ar ne?! :):):)

P.S Ipatingas Aciu P. Daliui uz suteikta info...
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Fino (IP Logged)
February 22, 2005 12:56AM

na manau arba ESI JULI@ uz 400 lt (www.esi-pro.com) , arba Creamware Scope Home uz 1400Lt (www.creamware.de)
Ziurint ko reikia.

1000LT tikrai neverta, nes metai bega, mes senstam, o 1000 nepavirs 2000 ir tt., o taip - miegaukis neblogu daiktu ir buk laimingas.


Re: Na tai dabar man pasakykit!
toma_z (IP Logged)
February 22, 2005 04:27PM

O klausykit ESI JULI@ uztektu jai man nereikia jokiu garsu irasinet. As pagrinde dirbu su reasonu, kartais cubase ir noriu midi prisijunkt evoliutiona. kad nebutu didelis atsilikimas nu ir aisku garso kokybe butu padoresne.
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Cerberis666 (IP Logged)
February 22, 2005 09:26PM

Fino gal tu jau esi ka nors is ten pirkes? Jeigu taip tai buk zmogus paaiskink visa procedura ir per kiek laiko jie atsiuncia? Dekui!
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Cerberis666 (IP Logged)
February 22, 2005 09:29PM

Fino gal tu jau esi ka nors is ten pirkes? Jeigu taip tai buk zmogus paaiskink visa procedura ir per kiek laiko jie atsiuncia? Dekui!
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 22, 2005 09:54PM

o tai tipo lietuvoje pirkti nelygis net jeigu ir kainos tos pačios? :)
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Cerberis666 (IP Logged)
February 22, 2005 10:08PM

kodel nelygis, tik pasakyk kur ir nupirksiu :)
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Maryte (IP Logged)
February 23, 2005 06:46AM

Shiaip machiau Sodu gatviej M-Audio kortu stovi pastatyta daug, tik ash ju kainu nepaziurejau ir su internetinem nepalyginau. Na, o M-Audio, pats zinai, turetu buti bent jau nieko kokybe ir nelabai brangu. Aisku, ne RME, bet ir kaina ne RME.
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Arnas (IP Logged)
February 23, 2005 05:06PM

Parasyk arnulis@gmail.com
Susitarsim del Esi Juli@ arba Maya44
Beje, Julios kaina - 500 lt, maya - 380 lt.

Arnas
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Fino (IP Logged)
February 24, 2005 01:14AM

Ne nesu pirkes juli@ bet zinau kad lygtais yra jau atstovai lietuvoj egosys'o. O jei ka ish rusijos norit vezt tai turiu zmogu kuriam parodai, kas ir kur maskvoj kokioj parduotuvei, ir jis sau $20 atrodo ima uz pristatyma pas mumis. bent jau kompiuteriniam nedidelem detalem.
Re: Na tai dabar man pasakykit!
lasaZ (IP Logged)
February 24, 2005 11:43AM

beje - o nafig Juli@ mėgėjiškam darbui? Aš va laukiu gauti išbandyti Audiotrak Maya MKII. Kaina - 380 LT, turi ASIO, GSIF, ir apskritai draiverių lygyje viskas tas pats kas pas Juli@, tik nėra tokios garso kokybės. Užtai pažaidimui - turėtų būti pats tas :)
To lasaZ
Cerberis666 (IP Logged)
February 24, 2005 12:00PM

Nea as jau zaisti nebenoriu...prisizaidziau su Live'ais, ir Audigy'ais norisi kazko padoresnio. Va laukiu sivakar turi parvaziuoti Waveterminal 192M MIDI tai po kokios savaites kai isnarstysiu ja galesiu kazka pakomentuoti, dabar galiu pakomentuoti tik kaina 700 lt. uz tai ka su sia korta siulo tai manau daugiau jokiu komentaru nereikia isskyrus tai, kad tai ne Soundblaster ir ne EMU, o tai jau pliusas (na zinoma ne RME),na bet bent jau kaina viska pateisina ...:)



Edited 2 time(s). Last edit at 02/24/2005 12:09PM by Cerberis666.
Re: Na tai dabar man pasakykit!
lasaZ (IP Logged)
February 24, 2005 02:27PM

lauksim įspūdžių labai, nes aš va kitos savaitės gale norėsiu irgi interfeisą įsigyti, ir niekaip neapsisprendžiu...
Re: Na tai dabar man pasakykit!
Fino (IP Logged)
February 24, 2005 04:45PM

lasaZ o kiek $$ paaukoji?
to lasaZ
Cerberis666 (IP Logged)
February 25, 2005 08:25AM

Saliginai kapeikas 650lt. jei ka sudomino tai parasykit Arnui susikalbesit...Siap tai yra pas ji pigesniu ir neblogu variantu.Sekmes...
Sorry, only registered users may post in this forum.