midiaudio logo
Re: VST Pluginai bei instrumentai
Dagis (IP Logged)
January 22, 2011 11:35AM

Aš už [b]DMG Audio EQuality[/b], kas liestų EQ, net leidau jam nugalėti UAD Cambridge EQ. [b]Izotope RXII[/b] - daro stebuklus (ypač spectral repair) ir tai nėra denoiseris. Kaskart jį pasileidus, kažkaip ašaros kaupiasi akyse. Vien jo declipper'is ko vertas (bent mane yra daug kartų išgelbėjęs). Taip pat kaipo mažabiudžetininkas naudoju [b]Izotope Ozone4[/b] ir mane tas tenkina. O ir reklamos per TV pakankamai įkyriai skamba su juo. Taip pat randu pritaikymą limiteriui [b]Crysonic SpectraPHY Pro[/b] - dabar jų bundlas ypač papigiai, o netrukus planuoja išleisti ir OSX versiją, ko labai laukiu. Aišku didelė dalis pasaulio ginčijasi dėl šito kooperatyvo support'o, na bet man nekilo problemų nė karto.
Neseniai suradau [b]2CAudio Aether[/b] reverb'ą. Labai didelė krūva panaudojamų presetų. O norint ir pačiam tweak'inti galima į valias. Skamba mano atlėpusiai ausiai labai gražiai. Galvojau palyginsiu su 112dB reveriu, bet pastarojo demūškė nusprendė, kad aš jos nevertas. Tai taip ir prarado investuotoją.
Taip pat jau kurį laiką laukiu kol bus akcija maximos bazėj [b]Eiosis E[sup]2[/sup]deesser[/b]. Nežinau kaip jum, bet man visai smagus būdas deesinti. Neturiu tinkamos patalpos - kaltas. Keturiu tinkamo mikrofono - kaltas. Nemoku priversti atlikėją laikyti tinkamą atsumą nuo mikrofono - kaltas. Nespėju kiekvieno ateinančio išsižioti prieš mikrofoną pamokyti kaip reikia dainuoti, kad neriektų naudoti plug-in'ų - kaltas. Gal yra kažkokia milicija tokiems kaip aš? Nes kažkaip jaučiu, kad teršiu lietuvišką sound'ą... Kaltas, labai kaltas... Bet kartais noriu valgyti.
O iš VSTi naudoju krūvą [b]NI Komplete7[/b]. Pianinai bei fortepijonai visi pusė velnio net man, nemokančiam atskirai valdyti kairės ir dešinės rankos, Battery - superliuks, Abbey Road 60ties drums smagiai skamba, bet, aišku, visur neprinaudosi. Visi Komplete7 synth'ai - neišsemiamas dalykas. Manau didelę dalį paliksiu proanūkiams aiškintis.
Jei kažkuris nesveikas ir nenormalus lietuvis yra nusiteikęs nevogti, o sumokėti už savo naudojamus instrumentus, visai prieinamas dalykas yra [b]Garritan ARIA[/b] bibliotekos. Yra daug kliurkių sempluose, bet pasistengus galima prispausti gamintojus, kad išleistų atnaujinimą. Tai kainos ir kokybės santykis visai liuks. EWQL bibliotekom neprilygsta turbūt, bet meskit į mane akmenį, kuris paskutinį kartą mokėjot pinigus už EWQL arba apskritai garsų biblioteką kuriam nors VSTi... Vagys!!! Narkomanai...



Edited 5 time(s). Last edit at 01/22/2011 11:51AM by Dagis.
Re: VST Pluginai bei instrumentai
(IP Logged)
January 22, 2011 01:04PM

+1 :)-D :D
Re: VST Pluginai bei instrumentai
velnietis (IP Logged)
January 22, 2011 02:17PM

Dagis su įkvėpimu :) (tu)
Re: VST Pluginai bei instrumentai
ramil (IP Logged)
January 22, 2011 05:40PM

gal kas galetu parekomenduoti koki nemoka reverba surroundui? windows sistemoj
Re: VST Pluginai bei instrumentai
gnommusic (IP Logged)
February 12, 2011 01:07PM

Galima ir pasidalinti:

Sony Oxford bundle - geriausia, ka galima gauti, kitko gali ir niekuomet neprireikti.
PSP 42 - fainas DLY, tik nevirskinamas interfeisas.
2016 room n Plate - 2 puikus ir silti reverbai
Senoviskas VBAudio DX reverbas - neblogas reverb efektams (tik ne erdves simuliacijai)
URS EQ - visi labai mieli.

Korg Legacy - geriausi VST sintikai, sena pigi sintiku plastmase, kaip pagrindiniu siais laikais tikrai nepanaudosi, bet tai nereiskia, kad jie nera geriausi. Na isskyrus tik sita:
Hartmann Neuron - def. visiems kitiems VST iki sito kaip iki menulio. Vienu metu gali buti ultramodernus ir ultrasenoviskas. Eda PC resursus zveriskai. Tik su juo popgabalo neiskepsi tai jau tikrai.
Sonic Timeworks SH simuliacija - mielas zaislas + Novation V-Synth i kompanija ir paauglisko rave/techno upes tekes :)

Aisku, galima pasneketi ir is blogosios puses:
Wavearts bundle - i siukslyna
Izotope whatever - reklamoms tinka, muzikai - 100 kartu NE.
Stylus RMX - kazkada prisiskaites apie tai koks super duper sis elektroniniu bitu modulis yra (ir kiekvienas yra skaites ar girdejes) likau priblokstas jo nekokybiskumo. Net juokiausi kai lyginau su SR16. Ir dar tas bicelis sakosi dirbas Roland ??? Nebent sveicorium jis ten dirba.

PrPalEQ, OrangeEQ ir pan. pabandziau, balazin, ispudzio nepadare, gal masteringui ir tinkami.

Lexicon, SPL ar SSL nebandziau, che che, kadangi dar iki ju pasirodymo nusprendziau gerbti autorines ir kt. teises, beturiu tik SAW multitrekeri su Sonoris pluginais, bet tik del to, kad neturiu laiko istrinti, o ir prireikia karts nuo karto, tiek, bet Eventidei greiciausiai neatsispirsiu, reikes pabandyti, kai bus laiko :)
Re: VST Pluginai bei instrumentai
Sn (IP Logged)
February 14, 2011 05:49PM

labiausiai uzknisa visokie sample based vsti, uzima dafiga, neskamba nifiga, pvz nexus ir panasus:)
Re: VST Pluginai bei instrumentai
Gintas T. (IP Logged)
February 14, 2011 06:06PM

Nexus neskamba!?::o Na nepasakyčiau Nexus2 su visom bibliotekom...visai nieko8-)



Edited 1 time(s). Last edit at 02/15/2011 08:00AM by Gintas T..
Re: VST Pluginai bei instrumentai
(IP Logged)
February 14, 2011 10:09PM

Čia matyt ne mums suprast kas skamba kas ne :(
Re: VST Pluginai bei instrumentai
Edvo (IP Logged)
February 15, 2011 12:59PM

Patiko tokiu gamintoju VST:
Softube, PSP audioware, SPL, Sony Oxford, BBE, Brainworx;
VSTi
NI, Steinbergo, Rayzoon Jamstix

Bet dabar as jau ant Linux, tai nelabai seku VST naujienas
Re: VST Pluginai bei instrumentai
ramil (IP Logged)
February 16, 2011 02:51AM

as asmeniskai isaugau is to amziaus kai vaikiaus kiekvieno eq ar kompresoriaus palei "skambesi" pagrinde naudoju sonnox oxford pluginus + waves standartinius + protoolsu pluginai. Realiai reikia ismokt naudotis ir zinot kokia medziaga ant kuriu pluginu veikia ir kaip juos priversti veikti norimai.Su tais paciais focusrite d2 eq ir d3 kompresorium daug ka nuveikti galima, zinoma yra visokiu pluginu, bet as geriau su pluginais korekcija darau o spalvinu su hardwaru jei yra galimybe. Is pluginu patinka lexicon reverbas, vienintelis kuris kiek esu naudojes reverbu man issikiria ir neskamba pilkai. Ner progos pazaisti su uad'ais kolkas, bet labai noreciau praktiskai poroj mixu isbandyti..
Re: VST Pluginai bei instrumentai
(IP Logged)
February 16, 2011 02:25PM

Labai geros mintys. Kad ir kokį tube vitalizer'į hardwarinį užmeti ir jau visai kaitaip suskamba kūrinys :) Gaila tik kad Lexiconas nustojo gamint savo geruosius reverius. Softinis PCM gal ir skamba panašiai kaip PCM96, bet bėda tame, kad PCM96 nebeskamba kaip L480 ar L300. Beje kolega buvo parodjoe suradęs tų garsiųjų algoritmų išdirbėją, kuris dabar pabėgęs iš Lexicono ir įkūręs kažkokią savo kontorą. Iš jo pavyko sužinoti, kad tie legendiniai algoritmai ir buvo tik L300 ir L480. L960 jau nebe tas, nors skambėjo aišku irgi gerai, juolab pirmas surroundinis, o štai dabartinė PCM serija tai L serijos net akyse nėra mačius :(
Re: VST Pluginai bei instrumentai
Sn (IP Logged)
February 16, 2011 04:04PM

o tai skamba nexusas?LOL, negali sample based sythai kurie yra visai ne sythai normaliai skambet, nebent pliko keliose c 3 oktavos antose, keiscian oktavas issiklaipo viskas, palygit su tuo paciu sylenth1, garso kokybe kaip diena ir naktis. nexusas yra parasciauias sempleris su gatvais semplu bankais:)
laimiuz kritai mano akyse:)
Re: VST Pluginai bei instrumentai
ramil (IP Logged)
February 17, 2011 12:40AM

kai zaidziau su soundcraftu vi6 ten buvo ideta lexicon korta ir klausiau soundcrafte dirbusio zmogaus kuris irgi pabego is savo kompanijos :D ir isteige savo, del tu reverbu, Ka pastebejau jie jei kisa kur savo naujos laidos reverbus tai su maziau paskaiciavimu. Ta prasme klausiau kokios serijos lexiconas yra soundcrafte imontuotas ir ka jis atsake jog nei vienas is klasikiniu o tiesiog kazkoks pagrindas bendro algortimo paimtas tiesiog tik su maziau paskaiciavimu.. butu idomu sulyginti juolab kai dabar paciam tenka prisiliest laikas nuo laiko tiek prie softwarines versijos tiek prie originaliosios..
Re: VST Pluginai bei instrumentai
(IP Logged)
February 17, 2011 01:57PM

Sn, net neabejoju, kad krisiu dar nekartą :)

ramil - reikia pagrinde palyginti PCM seriją su L serija.
Re: VST Pluginai bei instrumentai
softpiano (IP Logged)
February 20, 2011 03:06PM

Prie barabanu prideciau MIXOSAURUS.. Neteko su tuo dirbti, bet Youtube deminiai video ispudi man palieka..
Re: VST Pluginai bei instrumentai
Cerberis666 (IP Logged)
February 20, 2011 06:44PM

Sony Oxford adaptuotas pack'as Powe Core'ui; Izotope Ozone greitam reikalui; Power Core CL, UAD Pultec; LN 1176, LA-2A ;LA-3A; Power Core Clasic verb senobinis toks šiltas, man tinka :) paskui Cubase 5-tam yra REVerence Reverb, tai labai netgi neblogas. Waves pameginau iki UAD ir Power Core'o ir nieko blogo pasakyt taip kaip ir gero negaliu, yra ir tiek...

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 02/20/2011 06:47PM by Cerberis666.
Sorry, only registered users may post in this forum.