midiaudio logo

del isorines garso plokstes.

neklausk_nesakysiu (IP Logged)
October 11, 2010 07:28AM

Sveiki. turiu tokia problemele, turiu isorine garso plokste desktop konnekta 6 ir pajungus ja prie savo laptopo nesigirdi jokio garso, BET plokstes garso monitoriai rodo kad garsas groja.. :/ kame gali buti problema?
Jau bandziau : ir updatint softa plokstes ir windows troubleshoot bandziau ir su driver checker perskenuot visi driveriai kompe UP TO DATE! plokste taip pat mirksi bet garso neduoda... tiesa koloneles taip pat groja ir veikia :/ Gal kas esat susidure su tokia problema ir man padesit :)


Is anksto aciu :)
Re: del isorines garso plokstes.
Dalius (IP Logged)
October 11, 2010 09:38AM

Kuriame mieste esi? Jei Kaune/Vilniuje - gal galėtum atvykti?

Dalius
Re: del isorines garso plokstes.
(IP Logged)
October 11, 2010 01:08PM

Pala. O tai ką reiškia kolonėlės groja, bet plokštė neduoda garso ? Smulkiau plz.
Re: del isorines garso plokstes.
neklausk_nesakysiu (IP Logged)
October 11, 2010 01:19PM

Is kauno as. Bandysiu siandiena dar programista atsivest gal iseis kas nors. O kad koloneles groja tai pasakiau nes buna tokiu kurie atraso komentaruose - :''Tai gal tu i garso plokste koloneliu laida ikisk gal del to negroja'' :D ;D. Tai tokie atsakymai man netinka :) koloneles su vidine garso korta groja ir veikia.

Pradedantysis garso rezisierius :))
Re: del isorines garso plokstes.
AudioE (IP Logged)
October 11, 2010 02:23PM

Tai gal nesusitvarkai su garso ploksciu managerment'u? Kita karta aiskiau rasyk, nes ir man 8.00 ryte perskaicius tavo posta pasirode, kaip mirazas toks postas.

Parasyk detaliai, ka kaip jungi.
Ar mato kompas kaip irengini ta tavo TC Electronic Desktop Konnekt 6 ? Ar garso saltiniai: Player, DAW ir k.t. garso irenginio virtualiame mixerje nenumutinti takeliai ir pakelti faderiai?
Ar garso naudojami garso saltiniai: Player, DAW ar k.t. managemente nustatyta, kad naudotu tavo TC Electronic Desktop Konnekt 6 kaip garso plokste?
Nebent dar hardware kazka netaip jungi.
Re: del isorines garso plokstes.
Tomas2010 (IP Logged)
October 18, 2010 11:26AM

Ei chebryte, aš išvis susimaišęs.. Jau ilgą laiką planuoju pirkt tascam 144 , vieni sako kad tai prasta garsuškė kiti kad puiki. Patarkit kokią pasirinkt, nes esu žmogus mažai sėdintis vienoj vietoj, o irašyti norisi. Kokia imt kad nekraipytų garso, (o sako kad 144 zyzia) ir būtų geriausias variantas vokalo irašymui. ar tai turi būti M-AUDIO FAST-TRACK USB ar LINE6 UX-1 ar dar kokia kita. patarkit labai prašau.
Re: del isorines garso plokstes.
Dalius (IP Logged)
October 18, 2010 12:12PM

US144 nezyzia - iš kur tokios nesamonės:S

Dalius
Re: del isorines garso plokstes.
Tomas2010 (IP Logged)
October 18, 2010 12:46PM

Vakar tarp skelbimų kai skaitinėjau, nusipirko vienas žmogelis ir liko nusivyles dėl to kad zyzia, o kaip iš tikro yra aš nežinau, nesu turėjęs..
Re: del isorines garso plokstes.
kosh (IP Logged)
October 18, 2010 02:49PM

Cia taip visada. I lieva kompa ideda padoresni daikta ir rekia, kad daiktas blogas, nors turi problemu su pc/izeminimu/savo galva... :)
Kiek esu bandes ta tascam jokiu problemu kazkaip. Kodel man tada jis nezyze? :D
Re: del isorines garso plokstes.
ura (IP Logged)
October 18, 2010 02:57PM

Isvis nera ten kam zyst :)

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: del isorines garso plokstes.
(IP Logged)
October 18, 2010 07:52PM

Tomas2010:

Labai paprasta. Kiek už daiktą moki, taip jis ir dirba. Nėra tas Tascam blogas, tai jau tikrai. Jei žvelgti iš audiofilų pozicijos, tai suprantama tai ne pats geriausias pasirinkimas, tačiau žiūrint iš paprasto vartotojo poazicijos, tai visai normalus darbo įrankis. Jei kompas generuoja nefiltruotą įtampą, tai gal teoriškai ir gali zyzti, bet tuomet zys bet kokia korta.
Re: del isorines garso plokstes.
Tomas2010 (IP Logged)
October 18, 2010 07:59PM

Dėkuj labai žmogai ;] Išvis šitas forumas nerealus, protingi žmonės, neknisa proto jei ko nors paklausi, o nuoširdžiai pataria ;] liuks liuks.
Re: del isorines garso plokstes.
kosh (IP Logged)
October 19, 2010 02:51AM

Kaip pavyzdys: prie laptopo jungdavau yamaha usb garso plokste. Jeigu idedavau laptopo maitinima i prailgintoja - atsirasdavo triuksmai, jei tiesiogiai i rozete - viskas tylu grazu :) Ismeciau prailgintoja, isigijau gera - problemu nera, ant yamahos nepykstu, kad suda gamina :D
Re: del isorines garso plokstes.
arunelis44 (IP Logged)
October 19, 2010 03:31PM

As tai seniai zinau, kad sis pulapis yra profesionalumo pavyzdys.Kazkada norejau nusipirkt US122L tai nuejau tiesiai pas p.Daliu ir kai jam uzdaviau tokiu nesmoningu klausim, tai jis turejo prazilti(:P) Neturejau jokio supratimo (nors ir dabar skaitant Jusu pakalbius nelabai apie tai susigaudau).Bet po viena kita dalykeli pasiseka isisavint ir savos kurybos dainele i CD mano ausim klausant jau pavyksta pakenciamai irasyt.Aisku is kokiu 20 tik vienas gaunasi pakenciamai. Bet visvien aciu visiems cia rasantiems- tikrai padedat.(tu)
Re: del isorines garso plokstes.
Dalius (IP Logged)
October 19, 2010 05:07PM

labai ačiū už šiltus žodžius:)-D

Dalius
Re: del isorines garso plokstes.
Tomas2010 (IP Logged)
October 20, 2010 01:45PM

O us 122l nuo 144 skiriasi tik tuom, kad ten yra line out garsui reguliuoti skirtas valdiklis? aš nelabai suprantu kam tas line uot naudojamas
Re: del isorines garso plokstes.
ura (IP Logged)
October 20, 2010 02:05PM

144 dar turi digital i/o (jei gerai pamenu), o atskiras reguliavimas labai patogu, jei vienu metu esi pasjunges ir monitorius ir ausines, gali lengvai uztildyt monitorius ir klausyt per ausines arba atvirksciai..

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Sorry, only registered users may post in this forum.