midiaudio logo

Monitorių tiesioji

laurynas.lt (IP Logged)
December 02, 2010 06:15AM

Labas rytas,

Esu finišo tiesiojoj renkantis monitorius. Situacija tokia, jog esu tarp:
Adam a5x (gal plius subas)
Adam a7x

Patalpa, kurioj vyktų meilė garsui apie 14 kvadratų su kontroliuojama reverberacija.

Prašau patarimų. Dėkui.
Re: Monitorių tiesioji
(IP Logged)
December 02, 2010 08:19AM

Oooo... 14 kvadratų... :(
Re: Monitorių tiesioji
laurynas.lt (IP Logged)
December 02, 2010 08:29AM

Jo, reakcija išties adekvati, bet visgi? :)
Re: Monitorių tiesioji
ramil (IP Logged)
December 02, 2010 04:27PM

jamciau 7tukus ir mastyciau ateiti kazka daryt su patalpa :)
Re: Monitorių tiesioji
Dalius (IP Logged)
December 02, 2010 06:28PM

o Laurynai (galima aš pabūsiu pardavėju;)) - Dynaudio BM5mk2 klausei?

Dalius
Re: Monitorių tiesioji
laurynas.lt (IP Logged)
December 02, 2010 08:12PM

BM5A mk2 neteko girdėt. Bet prie jų veikiausiai reiktų subo, ar ne? :/
Re: Monitorių tiesioji
ISG (IP Logged)
December 02, 2010 08:32PM

Be jokio pykcio noreciau Laimiuz paklaust, jeigu galima :) Jeigu tu esi toks kritiskas ir reiklus viskam, visada kalbi tik apie ultra high end studio gear, apie idealias patalpas ir tt, apie tai, kad negalima net uz milijona, siais laikais, nusipirkti gerai skambancios PA, ir tt. Papasakok kokia studija pats turi, kokius monitorius, kokius interfeisus, kokius preampus naudoji ir taip toliau. Ir, savaime suprantama, pasidalink kokiais nors savo darbais (irasais, suvedimais...). Ar viskas ka darai tai rasai sitam forume? Tikiuosi, kad ne, nes as noreciau susitikti su tavim tavo studijoj, ir nusipirkti pas tave kelias valandas tavo laiko, konsultaciju pavidalu. Cia rimtai. Nes is to ka rasai matosi, kad nusimanai. Bet nieko daugiau nei rasliava man neteko nei matyti nei girdeti, deja :) O labai noreciau kokios nors ekskursijos po tikra studija, dar mano maza svajone yra paziureti kaip pro inzinierius daro gabalo suvedima, tai kaip? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/02/2010 08:35PM by ISG.
Re: Monitorių tiesioji
Dalius (IP Logged)
December 02, 2010 09:48PM

Laurynai

ištrauka iš tech. spec:
Frequency Response (+/- 3 dB ) 45Hz - 21kHz

Taip kad žiūrint ką darai. Jei garso efektus filmų industrijai - tuomet taip, subo reiktų. Jei tik muziką - nereikia.

Dalius



Edited 1 time(s). Last edit at 12/03/2010 09:19AM by Dalius.
Re: Monitorių tiesioji
laurynas.lt (IP Logged)
December 02, 2010 10:29PM

Ok, apsisprendimų metas...



Edited 1 time(s). Last edit at 12/02/2010 11:26PM by laurynas.lt.
Re: Monitorių tiesioji
(IP Logged)
December 03, 2010 01:18AM

ISG:

Savo studijos neturiu. Prieš keletą metų dirbau kartu su Giedriumi Litvinu jo studijoje. Paskui keletą metų buvau užmetęs garso reikalus. Darbavausi video srityje - www.kts.lt kaip montuotojas, vėliau kaip konsultantas. Po keleto metų atsidariau savo kontorą UAB "Provideo", kuri sėkmingai užlinko 2008 metų pirmoje pusėje. Nuo tada trumpai darbavausi Combo, vėliau Litart, tačiau sveikata neleido tampyti svorių, kas neišvengiama rentos kompanijoje. Šiuo metu karts nuo karto padirbu toje pačioje studijoje pas Giedrių bei padarau vieną kitą darbelį - tai ką pagarsinu gyvai, tai KTS'e vietoj režisieriaus pasėdžiu, tai KTU papostringauju apie vaizdo technologijas. Kalbant apie studijos, kurioje dirbu, įrangą:

Near field monitoriai - Yamaha NS10
Far field monitoriai - Tannoy System 215DMT su pakeistais filtrais, nes kolonkės geros, bet filtrai šūdas.

Mikrų nevardinsiu visų, jų ten daugiau nei 60 vnt., vokalui pagrinde Neumann U87

Rack Gear:
Drawmer 1960
Yamaha Rev7
Yamaha Pro R3
Lexicon PCM91
Reikalui esant atsiranda L300 :)
TC Electronic System5000
Aphex EasyRider
SPL Tube Vitalizer

Na ir krūva kitų puikių bet mažai naudojamų gelažų:

SPL Charisma (8 ch. Tube)
Aphex Aureal Exciter
...


Keitikliai - modifikuoti RME ADI-8DS
Signaliniai kabeliai pagrinde Mogami, yra keli LessLoss.
Yra garso pultas Soundcraft Ghost, tačiau jis naudojamas daugiau kaip patchbox'as :)
Kompiuterinės platformos:
Apple G4 (gal netgi G3 ?) wit ProTools
PC with Nuendo 4 (pirkta iš Daliaus).

Pastaruoju metu 90% darbų darome su Nuendo, iš protoolsų tik plugin'us naudojame. Juolab ir į kokybę šiais laikais visiems nusispjaut.

Iš darbų... didžiuotis visiškai neturiu kuo. Senųjų nebelikę, o iš naujų tai paskutinis didėlesnis buvo "Švieski man vėl" per TV3, o neužilgo pasirodys perleistas Balius :D:D:D Pagal darbus turėčiau būti garsistų sąraše antras nuo galo :)



Edited 2 time(s). Last edit at 12/03/2010 01:29AM by Laimiuz.
Re: Monitorių tiesioji
ISG (IP Logged)
December 03, 2010 01:28AM

Tai galima i svecius? :D
Re: Monitorių tiesioji
(IP Logged)
December 03, 2010 01:29AM

Su malonumu, tik tariamės kada :)
Sorry, only registered users may post in this forum.