midiaudio logo
Re: Plačiau apie Pro Tools
SoundSpirit (IP Logged)
December 09, 2010 12:37PM

Dabar investuoti i pro tools yra tolygu pinigu ismetimui i bala...
Re: Plačiau apie Pro Tools
pranza (IP Logged)
December 09, 2010 01:17PM

visada į kompą investuot kaip į balą, jei jau taip :)

http://audiomastering.lt
Re: Plačiau apie Pro Tools
Saint (IP Logged)
December 09, 2010 02:13PM

Geriau i alu investuoti :)-D

--------------



www.rytisjonas.ga
Re: Plačiau apie Pro Tools
Kostas (IP Logged)
December 09, 2010 02:16PM

Va butent del investiciju i kompa. Kadangi PT kompo resursai praktiskai neitakoja, tai kompas mano variante kainavo apie 100EUR. Nepamenu tiksliai kompo parametru, bet tai tikrai nera is galingu. Procesorius ne daugiau kaip 800-tinis. Senesniu kompu privalumas-daugiau slotu plokstems. Resursu pilnai pakanka, naudoju tik tdm plaginus (Waves,TC su visais MasterX, Acces Virus, Focusrite ir t.t).Ir dar, po Nuendo pirmas ispudis- tarsi is ausu vatos kamstelius buciau issiemes. Ir nereikia jokiu PT HD, skamba puikiai, biudzetas irgi sakyciau ekonominis. Softas 5.3.1



Edited 2 time(s). Last edit at 12/09/2010 03:07PM by Kostas.
Re: Plačiau apie Pro Tools
SoundSpirit (IP Logged)
December 10, 2010 11:26AM

Dabar tas pats gaunasi ar pirkti sena gelda su pt, ar nauja native sistema. Nebent prie tos geldos butu prideta tdm softo, o kitaip visiskai neapsimoka, nes zymiai brangiau gaunasi. Del tu vatos kamsteliu.. cia yra placebo efektas, tas pats kaip audiofilas pasijungia 10k vertes maitinimo laida ir jaucia skirtuma. ;)
Re: Plačiau apie Pro Tools
pranza (IP Logged)
December 10, 2010 11:31AM

jei nepavyksta ar nėra noro išbandyt kaip yra su tuo skirtumu tarp laidų, siūlau pasivadint SoundPX :D

http://audiomastering.lt
Re: Plačiau apie Pro Tools
SoundSpirit (IP Logged)
December 10, 2010 12:09PM

Cia ir yra esme, kad norint girdeti, tai visada ir isgirsi skirtuma. Pvz viena firma gamino "hi-end" aparatura, tai ju CD grotuvas buvo realiai perdetas pionner dvd grotuvas tik grazioje dezeje, tai kol niekas nezinojo, tai visiem gerai buvo, o su laidais.... Dziaugesi vienas tom slangom iki tol kol katinas nepragriauze ir nepamate kaip jis padarytas. Nuo tada kazkaip nebegroja ;]]]
Re: Plačiau apie Pro Tools
Kostas (IP Logged)
December 10, 2010 12:17PM

Nesivelsiu i kvailas diskusijas tik pasiulysiu pirma isgirsti, o po to pezėti.
Re: Plačiau apie Pro Tools
SoundSpirit (IP Logged)
December 10, 2010 12:25PM

Jei kalba eina apie skaitmenini sumavima, tai nera visiskai jokio skirtumo. Suvesk identiskai gabala ant pt ir su native, su lygiai tais paciais pluginais ir naudodamas ta pati dac'a. Tada isexportink ir paprasyk, kad tau akla testa padarytu ;]
Re: Plačiau apie Pro Tools
Kostas (IP Logged)
December 10, 2010 12:28PM

Ir bus skirtumas ne Nativ labui, isbandyta begale kartu pries sedant ant PT.
Re: Plačiau apie Pro Tools
SoundSpirit (IP Logged)
December 10, 2010 01:08PM

Kiekvienam savaip. Del skonio nesigincijima ;]
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 01:31AM

O dėl laidų, tai mes tau pačiam greit galim aklą testą atlikti. Beje, tavo pasirinktą gabalą įdėsim į Nuendo ir į tarkim Foobar'ą ir iš to paties kompo per tą pačią grandinę paleisim iš to ir iš to, jei neišgirsi skirtumo, tai ir aš pasiūlysiu pasivadinti, kaip pranza pasiūlė :D Ir apskritai... Nevienas čia sėdinčių esti pasaulinio lygio profas, gebantis Stingui masterius daryt, tačiau monitoringui naudoja JBL, neretai jungia juos į kompiuterio garso plokštę o su Cubase bendrauja geriausiu atveju pusmetį. Daro sau techno trance (kas mano subjektyvia nuomone išvis į apibrėžimą "muzika" nepapuola) ir postringauja, kad su kokia programa bedarytum, va skaitmeninis sumavimas visur vienodas. Čia taip kaip nekuriems skaitmeniniai pultai skamba fantastiškai, netgi geriau nei analoginiai. MIDAS po ilgos pertraukos paleido savo garsųjį XL8. Pultas kainuoja pusę milijono, o skamba vistiek kaip š... krūva. SoundSpirit, pamąstyk apie tai prieš rašydamas.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/11/2010 01:45AM by Laimiuz.
Re: Plačiau apie Pro Tools
kosh (IP Logged)
December 11, 2010 01:13PM

Laimius. Daug tiesos istiesu tavo poste. Taciau... Kodel techno trance ne muzika? (nekuriu tokios, neklausau, taciau labai nepatinka kai stumia ant kokiu tai muzikiniu stiliu, visi turim tavo skoni). Is tavo muzikos irgi galima pasisaipyti (na kiek maciau video tam website), pats zinai: puko tirliliuskos, gyva grupe, o klavisas net i tinkla neijunktas, sustoje kaip medeliai, ne krust, drovus, nei ka pamatyt ispudingo, nei isgirst, atrodo is kokiu 92 metu atkeliave... Dj grodami scenoje bent savo aparatura ijungia i tinkla ir istikruju sukioja ten cd , mynko feiderius ir pan :) ... Taciau toks tavo toks skonis, tau gal patinka, taip islieji save ir viskas ok nematau problemu.. Bet nesityciok is kitu, kol pats irgi ne kazka... Nesakau, kad esi blogas muzikantas ir pan.. Taciau tavo muzika man visiskai ne prie ausies, bet nesakau, kad tavo kuryba i apibrezima "muzika" nepapuola ;)
Tai va kodel techno trance nemuzika, o tavo pimpidriuskos muzika? :)
Re: Plačiau apie Pro Tools
Dalius (IP Logged)
December 11, 2010 01:25PM

nenukrypkite nuo temos

Dalius
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 02:17PM

Na Nuendo naudoja daug pasaulio studiju tai nepasakyčiau kad ji jau taip nieko verta.
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 04:36PM

kosh:

Na gal pirmiausiai reikėtų suprasti tai, kad aš tame filmavime ne savo noru ir su ta atliekama muzika realiai mažai ką bendro turiu :D Nei tai mano kūryba, nei tai mano darbas :)
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 05:53PM

Laimiuz

Pameginau su NUENDO palyginti kokybe prieš foobar ir man atrodo kad esi teisus dėl sumuilinto garso. o kodėl taip yra?
ir ar yra sprendimo galimybiu?
juk NUENDO labai rimta sistema tai negi nieks neturi kokiu sprendimų tam?



Edited 1 time(s). Last edit at 12/11/2010 05:54PM by dbmeter.
Re: Plačiau apie Pro Tools
Dalius (IP Logged)
December 11, 2010 06:28PM

jau čia apie svaigalus rašinėjate...

ar tikrai abi programos naudojo TUOS PAČIUS audio draiverius (skirtumų gali būti ir yra tarp ASIO/WDM/MME)?

Prašau palyginimo testą daryti tik UŽRIŠTOMIS akimis

Ir dar - prašau tokius eksperimentus daryti su NELAUŽTOMIS programomis - tik tuomet galime(te) būti garantuoti kad visas audio traktas dirba taip kaip originalūs programeriai suprogramavo.

Dalius
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 07:07PM

Daliau, kada tau patogu Lapėse apsireikšti ir pasiklausyti ? Puikiai žinau, kad klausą turi gerą ir atskirsi net už durų stovėdamas ;) Setingus žinoma leisim pasistatyti pačiam. O Nuedno irgi kaip žinai oficialus :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/11/2010 07:11PM by Laimiuz.
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 07:12PM

dbmeter:

Nuoširdžiai sveikinu išgirdus :)-D
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 07:13PM

tai vyrai koks sprendimas??
kaip yra iš tikro?
Daliau kokia tavo nuomonė šiuo klausimu?
taip išeina kad nuendo nieko neverta???
nes jos kokybė prasta??
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 07:15PM

Ar pro tools 9 skamba gerai?? tas kur native??
Re: Plačiau apie Pro Tools
Dalius (IP Logged)
December 11, 2010 09:40PM

Jūs man neatsakėte ar naudojate tuos pačius draiverius.

Dalius
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 09:43PM

dbmeter:

Negalima teigti, kad Nuendo labai prastas gaminys. Aš šitame forume visada mėgstu sutirštinti spalvas, kad žmonės imtų reaguoti į mano pastebėjimus. Jei pvz. be išlygų manyčiau (nors išties panašiai ir manau), kad blogiausias pasaulio aparatas yra Electrovoice, tai kur tada HK Audio, QSC, Celestion ar Wharfedale vieta ? Taip ir su Nuendo. Tai yra gan profesionalus produktas tikrai turintis ne vieną pranašumą prieš savo kolegas, bet kaip ir kiekvienas produktas, turintis savo minusų. Pasakyk tiksliai, kurią versiją naudoji, pažiūrėsim ką galima padaryti tuo klausimu :)
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 09:47PM

Aš taip. O kad ir tarkim ne tuos pačius. Argi gali WDM draiveriai skambėt kokybiškiau nei ASIO ? Be to Nuendo tai profesionalios komandos produktas, o Foobar'as tai ž klasės programikė vaikams diskaciekas daryt ;) Beje, kam įdomu, kad Dalius neperpyktų ir nesakytų, kad kompromituoju Steinbergo vardą, pabandykit dar vieną tesą - įsirašykit tą patį kūrinį į kompo HDD ir į flash'ą ir su bet kokiu širdžiai maloniu plejeriu pagrokit iš ten ir iš ten. Aišku reikia normalaus monitoringo.
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 10:25PM

:) Na jo o aš dar galvojau kad EV yra vieni geriausiu gamintoju?
kaip tik žadėjau jų stiprintuvą ir kolonėles pirkti :)


O del flash tai kas turėtu būti rezultate??
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 10:27PM

o kld EV yra blogiausi aparatai??
juk jie skamba iš ties gražiai ir šiltai kiek teko bandyti??
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 11, 2010 10:30PM

Kai neturi su kuo palyginti, tai gal ir taip, bet kai palygini, tai jie skamba baisiai. Geras aparatas tik chrosoverius sustačius skamba geriau, nei EV po savaitės ekvalaizeracijų, jau nekalbant apie tai, kad EV gamyklos presetuose parametrai išvis iš telefonų knygos parašyti.
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 10:32PM

Naudoju Nuendo 4.3
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
December 11, 2010 10:34PM

Seip teko lygint su QSC, JBL, Wharfedale TAI Vienareikšmiškai EV.
Be to Lietuvoi daug kas naudoja EV.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/11/2010 10:35PM by dbmeter.
Sorry, only registered users may post in this forum.