midiaudio logo

Mikrofonas vokalo recordinimui

Tomas2010 (IP Logged)
January 12, 2011 12:43PM

Sveiki. Reikia mikrofono vokalo įrašams. Iš visų internete žiūrėtų bandymų su mikrofonais, labiausiai patiko AKG PERCEPTION 100 (http://www.youtube.com/watch?v=BLj5bbo2R7E). Garsas nėra duslus ar slogus(lyg būtų irašinėjama pasislėpus po 5 antklodėm). Man kaiptik reikia tokio mikrafo kuriuo galėčiau įrašinėti skardesnius vokalus, nes pastebėjau kad su dauguma mic reikia kalbėti kone liečiant jį lūpomis, kad kasnors girdėtūsi (kaip pavyzdžiui čia http://www.youtube.com/watch?v=fAzrN4LwuvM).
Tai va, man reikia mikrofono įrašyti dainavimui, o ne burbėjimui panosei, tai gal kas turite pasiūlymų :) pasidalinkite savo patirtimi. Gal ir patys galite pasiūlyti kokį mikrofono modėlį. Kaina iki 400 litų. AČIŪ! :)
PS.Garso korta tascam us 144, jei tai kąnors keičia.
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
arturioxas (IP Logged)
January 12, 2011 04:49PM

Jei žiūri iš perception, man 100 nepatiko. Jame buvo šiek tiek "purvo", nežinau, net kaip įvardinti, būtent dėl to ėmiau 200, kurio garsas švaresnis žymiai. Jei žadi pirkti Lietuvoje, gali nueiti į parduotuvę ir paprašyti, kad galėtų patarti ir duotų išbandyti. Bent jau man Tamstoj davė, o MA ne ką prastesni vyrukai gi dirba
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
ramil (IP Logged)
January 13, 2011 08:31PM

aiskus raiskus ir svarus vokalas isirasyts ne tik del maiko bet ir preampo ir akustikos. Pvz ta pati neumana naudojant per prastesnius preampus ar siek tiek duslesne akustika turincioj patalpoj nelabai raiskiai skambes. Siandien irasinejau su akg C 414B-xls microfonu plius focusrite red 1 preampu geroj akustikoj ir gavos tas grazus atviras vokalo irasas, tiesa sakant mano megstamiausia kombinacija patapo galima sakyt tiek vokala irasinejant zinoma ne visus, tiek filmam garsam visokiem :) aisku cia tokiu aparatu kainos skirias, bet sakau jog nepamirsk jog kad ir koki gera maika naudosi yra kiti veiksniai kas prisides prie norimo rezultato
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
Tomas2010 (IP Logged)
January 13, 2011 09:12PM

Na taip žinoma. O kokį preampą galėtum parekomenduoti? Naudoju tascam us 144 intefeisą.
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
ramil (IP Logged)
January 13, 2011 09:41PM

skirtingiem maikam skirtingi preampai tinka, priklauso nuo to kiek skirti gali o kiek suprantu daug skirti negali tad manau iperkamos sumos remuose preampa Tau gali patarti cia sedintys zmones nes su pigesniais preampais mazai susidures esu .. sorry
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
Tomas2010 (IP Logged)
January 13, 2011 09:50PM

na taip, čia tik namų studijikei kukliai reikėtų.
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
(IP Logged)
January 13, 2011 11:31PM

Manley Voxbox :D
Re: Mikrofonas vokalo recordinimui
Tomas2010 (IP Logged)
January 14, 2011 12:26AM

Laimiuz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Manley Voxbox :D


Ai, centus tekainuoja..nieko gero iš jo :D
Sorry, only registered users may post in this forum.