midiaudio logo

Reaktor4

kugelis (IP Logged)
June 02, 2004 10:51AM

Gal kas gali patarti kaip sukonfiginti Reaktoriu Cubase Sx 'se. kaip vst instrumenta. Kai imontuoju i midi taka rodo kad midi gauna audio indikatorius veikia bet jokio garso. Garso korta Pulsar. Kai groju be seq. veikia kuo puikiausiai , vadnas kazka ne taip darau.
Re: Reaktor4
Irgi (IP Logged)
June 04, 2004 03:02PM

Aha man ir ta pati problema isimaisius i kitu problemu sukuri.
Tik pas mane sblive, bet IRGI audio indikatoriai vaziuoja viskas
vaziuoja o negirdet. Standalone'as veikia.
Re: Reaktor4
lunatikas (IP Logged)
June 04, 2004 03:10PM

pas mane irgi su cubace nevaziuoja. Is vis, pries atidarant cubeisa rodo, kad blogas serijinis nr reaktoriaus.. kazkokia nesamone..

o atskirai tai jis puikiai veikia.
Re: Reaktor4
Irgi (IP Logged)
June 04, 2004 03:18PM

Reaktor4 manuale skaiciau, kad cubese atseit turi midi thru but
aktivuotas, midi takelis nustatytas reaktoriu grot ir mazdaug viskas.
jei neina, kofiguruokit savo plokste, siulo gerbiami NI atstovai.

toks paprastas sprendimas sakyciau: )
Re: Reaktor4
incognito (IP Logged)
June 09, 2004 12:01PM

Ash taip itariu, kad NI randa budu, kaip kovot su piratais. Todel ir neveikia Reaktor'ius Cubase'e. Sako, isigijus legalia versija, problemos prapuola, o be to galima siustis naujus sentezus Reaktoriui ish NI saito... Ir su Kontaktu problemos ishkyla. O kaip jums, Kontaktas su Pulsaru ir WinXP veikia?
Re: Reaktor4
snowball (IP Logged)
June 09, 2004 10:25PM

Wejkia reaktorius kubeise normalej tik rejk naujausias versijas abieju suinstaliuot. Man irgi newejke kol nebuwo updeitinta;]
Re: Reaktor4
lunatikas (IP Logged)
June 13, 2004 03:30PM

pas manes creamware luna. kontaktas irgi neveikia. nezinau, del ko, bet man dzin. :-P
Re: Reaktor4
Electro (IP Logged)
June 18, 2004 02:21PM

Su sx 1.x veike puikiai, su sx 2.2 ta pati problema.
Re: Reaktor4
Vakaris (IP Logged)
June 19, 2004 09:52AM

Jeigu indikatorius rodo, bet nera garso, tai reiskia, kad viskas OK tik nesureguliuoti OUT ir IN portai. Priskirkite Reaoktoriu midi takelio isejimui, o Reaktoriaus isejima savo garso plokstes audio isejimui. Jei tokiu portu savo kompe turi daug, tai kartais tenka pamaigyti kol pasigirsta garsas.
Sorry, only registered users may post in this forum.