midiaudio logo

Tascam us 144 input signalo lemputės garsas

Tomas2010 (IP Logged)
April 15, 2011 01:04PM

Sveiki. Taigi turiu tascam us 144 garso plokštę. Ją pirkau tam, kad galėčiau kokybiškai įrašinėti vokalą, bet įrašinėdamas pastebėjau labai keistą dalyką, kad kai dainuoju, užsižiebusi žalia lemputė kuri rodo kad yra signalas, įsijungdama sukelia pašalinį trakštelėjimą, kuris yra girdimas netgi įraše. Taip yra tiek su L tiek R LINE IN input'ais.
Taigi ar taip gali būti dėl to, nes naudoju LINE IN inputus?
Ir ar taip būtų ir su XLR inputais?
Ir šeip jei galit apšvieskit mane, kuo jie skiriasi. Būčiau ŽIAURIAI jums dėkingas.
Re: Tascam us 144 input signalo lemputės garsas
Dalius (IP Logged)
April 15, 2011 01:54PM

Šiaip lemputės degiojimasis neturėtų sukelti jokio triukšmo... Jei daiktą pirkai pas mus - atnešk remontui.

XLR įėjimai yra didesnio jautrumo (lyginant su TRS), todėl mikrofoną reiktų jungti būtent į jį.

Beje - gali būti, kad jungiant mikrofoną į TRS lizdą - atsuki jautrumo stiprinimą iki galo, ko pasekoje yra sustiprinami ir visi triukšmai. Ir jei mikrofono signalas yra vistiek mažas - tai lemputės valdymo įtampa gal kažkaip ir prasimuša (niekada nebandžiau jungti mikrofono ne ten kur jam skirta...).

Taigi - siūlyčiau pradžioje naudoti XLR įėjimą. Gal problema išsispręs;)

Dalius
Re: Tascam us 144 input signalo lemputės garsas
Tomas2010 (IP Logged)
April 15, 2011 02:12PM

Na taip, atsuku iki pačio galo, kad turėčiau daugiau garso ir būtų normalus monitoringas.
Re: Tascam us 144 input signalo lemputės garsas
Tomas2010 (IP Logged)
April 19, 2011 09:47PM

Prie to paties. Turiu dinaminį mikrofoną, tačiau su juo įrašinėjant voakalą įrašas labai duslus, daug žemų, skamba labai nenatūraliai. O vat ant mano integruotos plokštės esančios pačiam kompe, paprastas desktopinis micas su mini jack jungtimi skamba tikrai geriau, tačiau jis neveikia ant mano tascamo, pajungus jį į line in.
O vat jei, aš nusipirkčiau iš jūsų parduotuvės šitą kištuką http://ecx.images-amazon.com/images/I/31Cw28w6dqL.jpg galbūt mano mikrofonas pradėtų veikti?
Re: Tascam us 144 input signalo lemputės garsas
kareez (IP Logged)
April 20, 2011 12:30AM

[url=http://tweakheadz.com/impedance_for_musicians.html][/url]

pasiskaityk :) cia kaip tik apie tai ka tu darai ne taip :)
Sorry, only registered users may post in this forum.