midiaudio logo

Davai patarkit... :)

Psychopatist (IP Logged)
June 16, 2004 01:25AM

Sveiki,

Nesenei nusipirkau e-gitara, dabar mokausi grot. Kolkas dar tik taupausi ant kubo. Bandau naudoti pc kaip efektu proca- tiksliau Guitar fx box 2.6 naudoju.
Beda ta, kad neturiu normalios garso plokstes, tai naudoju integruota: 6 kanalu Ac97 kodekas "alc650":
http://www.realtek.com.tw/products/products1-2.aspx?modelid=30

Namie dar guli "TERRATEC DMX Advanced Audio Accelerator" kortele. Va tokia:
http://www.hardwarezone.com/reviews/sound/dmx/dmx.htm
Bet jos nenaudoju nes jai nera draiveriu ant XP, ji veikia tik su Win98.

Gal galit man pasakyt ar verta vel isirasyt win98 ir isidet Terratec'a? Ar bus kox skirtumas???

Ir gal galit pasakyt ar imanoma butu su kuria nors is tu 2 kortu susikonfiguruot ten Cubase ar kitas programas kad veiktu tie VST pluginai su latency ~20 ms?
Jei galima tai kaip?

Aciu uz demesi :)

Re: Davai patarkit... :)
Skylit (IP Logged)
June 16, 2004 10:49PM

Paskaitinėjau tavo Terratec kortos aprašymą - nepastebėjau nieko, ko tu nerastum bet kurioje dabartinėje integruotuoje garso kortoje. Tie visi "3D" stebuklai, tai tik mėgėjiški vartotojo viliojimai, o realiai jokios naudos neteikia. Šiaip jau labai mažo latency nepasieksi nei su viena, nei su kita korta. Tačiau yra toks dalykas ASIO4ALL. Tai ASIO draiveris, tinkantis daugeliui integruotų kortų (pvz laptopuose). Aš nebandžiau, bet girdėjau, kad galima pasiekti tikrai gerą latency ir daugelis tuo džiaugiasi.

Be to, nemokamas, taigi pabandyti nekainuoja:
http://michael.tippach.bei.t-online.de/asio4all/

Sėkmės.
Re: Davai patarkit... :)
Laimiuz (IP Logged)
June 20, 2004 02:54PM

Vyriokai !

Turbūt pradėti reiktų nuo to, kad Terratec kortoje bet kuriuo atveju keitikliai bus kokybiškesnis nei kažkokiame motinoje integruotame "fuktelyje" (su audio technologijomis tą daiktą susieti kaip tai vidinės nuostatos neleidžia :-D ). Nepasakysiu tiksliai, bet man atrodo, kad ta korta turi ir savo ASIO draiverį, o tai irgi yra gerai, nes kai pats hardwaro gamintojas rašo ASIO draiverius savo hardwarui, tai bet kuriuo atveju geriau, nei "universalus" ASIO draiveris, kas iš esmės yra truputį nesamonė...:-/ ƞinoma, sunku šiais laikais su Win98, tačiau vistik siūlyčiau juos susidėti ir išsibandyti su Terratec'o korta.

Psychopatist: pasiklausyk ar pasikeis skambėjimas su terratec'u, tada ir nuspręsi kas geriau.

Re: Davai patarkit... :)
Skylit (IP Logged)
June 21, 2004 03:46PM

Be abejo, geriausia išbandyti pačiam.

Tačiau prieš kelis metus turėjom Terratec EWS64 XL. Garsas tikrai nestebuklingas. Zirzė, šnypštė, seilėjosi,... Tuo metu atseit kainavo 1000 Lt second-hand. Bet netgi prieš porą metų mano turėta M-Audio Audiophile 2496 yra ƞYMIAI NEPALYGINAMAI NEREALIAI geresnio garso (dabar galima nusipirkti visai pigiai). Dėl tokios kortos pereiti prie Win98 tikrai nesiryžčiau, nebent jeigu pabandžius išgirsi tą "stebuklą" ir aiškų skirtumą.

Windows XP ar 2000 stabilumo neparduočiau už Terratec kortą.

Pabandyk, gal tavo poreikiams ir tiks. Sėkmės.
Re: Davai patarkit... :)
wtz (IP Logged)
July 21, 2004 01:12PM

Psychopatist noriu uzduot tau klausima toki. Tu sakai naudoji Kompa vietoj kubo. nu as ta pati darau. bet vot mano klausimas butu tox: ar pas tave kai gitara pajungta prie pc ir kai tu pasijungi guitar fx tau uzsimetus fisokius Ekvalaizerius ir distortionus garsas toks snypsciantis buna ar tox kaip su kubu grojant - svarus? nes man tai snypscia uzsimetus efektus, bet kai groji paprastai, neisijunges guitarfx tai garsas vos vos vos tesigirdi (ant viso garso cia uzsukus).
Sorry, only registered users may post in this forum.