midiaudio logo

M-Audio - Keystation Pro 88?

rokasj (IP Logged)
September 26, 2011 08:39AM

Sveiki:]
gal kas susiduret ir isbandet si daikta "savo kailiu"? ar verta ji 1400 lt?

http://www.youtube.com/watch?v=YL7WHs6H_Xw
Re: M-Audio - Keystation Pro 88?
Corbie (IP Logged)
September 26, 2011 11:30PM

labas,

taip turiu senai sita. na... nenoriu but teisejas, tiesiog parasysiu pora savo minciu-pastebejimu :)
1. kaip matai turi daug slaideriu ir migtuku, kurie tikrai pravercia programuojant. nors as nebuvau ju isnaudojes daugiau nei puse vienam projektui.
2. tikrai didelis/storas ir sunkus. jei planuoji ji tasyti -iskart atkrenta :)
3. klavisai mano manymu kiek per platus. nors mano plastaka gana didele :)
4. visgi kad ir kaip stengtasi, bet jauciasi plastmasiniu klavisu klapsejimas ir nenaturalumas. bene didziausias minusas. jais pas mane yra groje keli tikrai auksto lygio ir gerai zinomi pianistai, tai abieju ispudis panasus- klaviatura nera patogi. toks vaizdas kad greiciau grojant klavisai nespeja atsokti i savo pirmine busena.
5. pacioje klaviaturoje galima pasirinkti visokiu "velocity curve" poziciju, bet man si funkcija nepasirode labai naudinga. visvien pasirinkau bene standartine ir tiek tu mandrumu.
6. nebloga funkcija "group/zone" ale mandrumas greitame tembru pasirinkime, bet as pvz ir sitai retai kada naudoju. bet cia matyt tik mano darbo stilius toks :)

na pastebejimu tik keletas is mano puses, bet patarciau paciupineti paspaudineti paciam klavisus. nors ir nesu pianistas, bet dristu teigti, kad tiesiog nepatogus klavisai. bent jau man :)


pasikartosiu tai tik mano nuomone :)

C.
Sorry, only registered users may post in this forum.