midiaudio logo

problemos su fireface 400. help !!

Corbie (IP Logged)
October 26, 2011 08:53PM

sveiki,

žodžiu baigiu išprotėt :) prieš koki mėnesiuką pradėjo streikuoti korta. fireface settings panelėje pastebėjau, kad korta fixuoja klaidas "errors" ir tikriausiai dėl jų į dieną bent po kartą mano laptopui padaro "blue screen'ą" ir kompas persikrauna. arba pvz. staiga žiūrint kokį video -garsas pagreitėja su didžiuliais traškesiais. vaizdas pagreitėja taip pat. belieka greit stabdyt vaizdą, nes garsas vėliau "uzsiglichina" ir vėl -"blue screen". ne gana to kartais ima tiek "fireface settings" tiek "firerface mixer" pasidaro inactive busenoj.
žodžiu pasiektas lygis toks, kad per dieną aš bent 4-5 turiu perkrauti kortą (išjungti/ijungti).
net neitariu kame problema. pagooglinau ir radau forumuose panašių problemų, dėja niekur konkrečių atsakymų :(
pradedu itarinėti, kad nenori bendrauti korta su firefox naršykle, nes buten joje pvz youtubej žiūrint klipą -skaičiuoja korta error'us.
draiveriai kortos: paskutiniai iš rme www
sistema: win xp service pack 3
dėl virusų lyg ir ramus esu, nes kelis kart iš doso praskenavau visą hardą.

jei kas turit minčių ar patarimų prašau padėkite

ačiū :)
Re: problemos su fireface 400. help !!
ura (IP Logged)
October 26, 2011 10:27PM

O bandei windowsams neleist naudoti rme kortos? per settingsus nustatyt, kad windowsai naudotu integruota, o audio programose nustatyt rme?

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: problemos su fireface 400. help !!
Corbie (IP Logged)
October 26, 2011 11:57PM

pas mane integruota nuo pat pirmu dienu yra atjungta ir niekad nebuvo naudota. jos kaip ir nera. viskas tik per rme.
Re: problemos su fireface 400. help !!
Gintas T. (IP Logged)
October 27, 2011 10:00AM

O su kitu kompu bandei tą RME? Gal kompe bėda , o ne kortoj?
Na ir tikrai, kam youtubej žiūrėt reikalinga RME?::o



Edited 1 time(s). Last edit at 10/27/2011 10:01AM by Gintas T..
Re: problemos su fireface 400. help !!
Corbie (IP Logged)
October 27, 2011 10:32AM

Gintai su kitu kompu nebandziau. Viena teturiu. Siaip gera ideja :)

p.s. pas mane daiktams keistu taisykliu nera. jie tarnauja pagal paskirti, o ne isskirtinemis progomis :)

be pykciu tik
Re: problemos su fireface 400. help !!
Gintas T. (IP Logged)
October 27, 2011 10:49AM

Dar vienas vaistas - "Windowsai švariai"(tu)
Re: problemos su fireface 400. help !!
Dalius (IP Logged)
October 27, 2011 12:08PM

dar rekomenduočiau išbandyti su kitu firewire kabeliu.

Dalius
Re: problemos su fireface 400. help !!
kwlw (IP Logged)
October 28, 2011 11:03AM

Corbie Wrote:
-------------------------------------------------------
> jei kas turit minčių ar patarimų prašau padėkite

Na su 7 windozem yra panashios bedos, kurios sprendzhiamos taip:
http://avid.custkb.com/avid/app/selfservice/search.jsp?DocId=349411#Enable_Legacy_FireWire_Controller

Mano akim zhiurint - tai ant flasho (youtube) reiktų išjungti/pajunginėti kokį nors hardware acceleration. Galima paslankioti ir prie video plokštės nustatymų, gal kas užklius akiai. Firefox chia iš esmės ne prie ko, tiesiog jis paleidžia flash plugina, kuris bando rodyti vaizdeli per video korta, ir groti per audio korta. Chia, panashu, jos ir susipesha dėl kokių nors DMA ir panašiai.

Sau
Sorry, only registered users may post in this forum.