midiaudio logo

mama igarsinimas

ramil (IP Logged)
January 09, 2012 02:55AM

Taigi, paciam neteko renginyje buti ir ji stebeti per tv. Bet girdejau labai daug neigiamu atsiliepimu is igarsinimo puses. Tai kas nutiko?


Re: mama igarsinimas
Tomas2010 (IP Logged)
January 09, 2012 07:21AM

be popso įgarsinimo garsistai daugiau nieko nemoka ir tiek.. arba tiesiog dėl to, kad per tv retai gyvai dainuojama, garsistam trūkta patirties..


Re: mama igarsinimas
ura (IP Logged)
January 09, 2012 08:37AM

Na per telika tai isties prastai buvo..


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: mama igarsinimas
(IP Logged)
January 09, 2012 10:40AM

Labai keista. Aš pats 9 val. specialiai šokau į kelnes ir važiavau pasižiūrėti. Salėje garsino Combo (Albertas + M7CL). Monitorinis garsistas Jurgis irgi su M7CL. Mikrai senieji Shure su Sennheiser imtuvais. Vedėjams Shure UHF-R UR4D+ (galvų nespėjau apžiūrėt, bet atrodo B58). Kolegos labai bėdavojosi, kad kai pakabino tą kaiurą ledinį ekraną, jis nežmoniškai užteršė eterį ir pvz. UR sistema skainuodama salėje nerado nei vieno laisvo kanalo. Toliau gyvam bandui telike gerai skambėti buvo pasamdytas Giedrius Litvinas. Turėjo protingus pagalbininkus - du Vilius (Narvilą ir Kerą) smiling smiley. Sumiksuotas garsas stereo pora keliavo iki KTS'o, kuris buvo "Kauno televizijos serviso" didysis KTS'as. Jame prie garso (vėl gi M7CL) sėdėjo Valdas Karpuška. Kiek spėjau peršnekėt po renginio ir praklausyt vaizdo įrašo, tai bėdos buvo dvi:
1. Eilinį kartą monitorių garsumas toks, kad būgnų per daug, bet jų nėra kaip nuimti, nes skesta vokalas.
2. Salės intertriukšmo mikrai praktiškai visą laiką buvo įvesti (ir kiek greita ausim girdėjau, pjaustymas joks neatliktas).Video irgi surinkti vieni geriausių specų. Du kranai, iš jų vienas teleskopinis (absoliuti naujiena Lietuvoje). Tomas Riūka su savo super stediku ir HD-SDI radijo perdavimu, per salę važinėjantis ant SegWay.Žodžiu technikų žiedas jomajo, o rezultato jokio sad smiley


Re: mama igarsinimas
Dagis (IP Logged)
January 09, 2012 10:49AM

Žmonės kalba, kad kiekviena grupė, vos ne, turėjo po prodiusą savo, tai matomai ir paprodiusavo kažkiek. Kaip visada - laiko mažai, žmonių daug, nuomonių dar daugiau, visi nori, kad kuo geriau gautųsi, o ištransliavimui, gali būti, kad net nebuvo atskiro pulto. Tai ir transliavo smile eq, bo apačios buvo tiek daug, kad tas mikrofonas, skirtas jau laimėjusiems pasisakyti, pukšėjo net žodyje "žmonės" ant "m", o reverio uodegos and "s" raidžių labai dažnai žadinosi tarp 15kHz ir aukščiau, bet ryšium su tuo, kad sistemoj ten turbūt jau rolloff'as, tai taip rimtai ir nesusižadino, kas yra puiku.
Vėl gi, sėdėdamas čia sau prie makintoš kompiuterio ir gerdamas kavą galiu dėti visus į šuns dienas, tačiau tikiu, kad garso operatoriai, tikrai turėtų logišką paaiškinimą, kodėl ir kas vyko. Aš statyčiau už laiko trūkumą ir "prodiuserių", kurie derina EQ "bypass" režime, perteklių.
Man tai smagu, kad yra kažkas daroma ir, kad stegiasi žmonės, užtat sėdėjau ir plojau net Natalijai Bonkei ir kažkokiai no-name rock grupei... Gal iš Latvijos? O gal aš per mažai domiuosi muzika?Laimio komentaras tik įrodo, ant kiek aš nieko nežinau ir nesuprantu ir ant kiek galima nusišnekėti komentuojant ir interpretuojant bei vertinant tai, apie ką neturi jokio supratimo. O Tomui su stediku ir segvėjum respekt - man jo pasirodymas labiausiai patiko. Ypač kai lekia lekia per visą salę, tada plastiškai nušoka nuo segviko ir iš inercijos bėga ant scenos. Nesupratau, kodėl jis negavo jokio apdovanojimo.Edited 2 time(s). Last edit at 01/09/2012 10:56AM by Dagis.


Re: mama igarsinimas
ura (IP Logged)
January 09, 2012 11:45AM

Tai va, tik dar kart matos, kad iranga dar ne viskas. Be pigu susipirkt aparatus, daug brangiau (tiek laiko tiek pinigu atzvilgiu) kainuoja ismokt tai aparatais naudotis.As irgi statyciau ant laiko trukumo. Gal kas zino pries kiek laiko buvo pilnai pastatyta scena, KTS ir visa kita kad butu galima normaliai chekintis? Jauciu max viena diena, ir tai abejoju.Kita beda, kad nera lietuvoj tiek daug panasaus lygio renginiu, tad ir aptarnaujantis personalas nera pasiruoses tokiem renginiam. Cia jau ne tik apie garsa bet ir apie sviesa ir organizavima.P.S. Scena man visai patiko ir atrode gan ispudinai, isskyrus ta dali kur uz nugaros MAMA matos kai pats apdovanojimas vyksta, ten visiskai nespalvinga ir nyku.P.P.S. O Litvinas turi koki outside audio mixinimo busika ar kazka panasau, ar kur mixavo telikui?


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: mama igarsinimas
ramil (IP Logged)
January 09, 2012 11:51AM

O dziugu jog vilius ir keras ten buvo!!! Visad problema buna su laisvu kanalu atradimu jei nepaplanuojama i prieki pries pradedant del to..mum irgi tokia problema buvo karta.. Del prodiuseriu sutinku: daznai taip buna Lietuvoj kogero... bet kas dziugu jog toks didesnis gigas gan kas ne daznai vyksta smiling smiley


Re: mama igarsinimas
ramil (IP Logged)
January 09, 2012 11:53AM

as cia isitikines jog viskas paskutine minute buvo ypac su garsu. pats i tokia pekla esu pakliuves zinau kas tas yra ... O lietuvoj isvis OB audio busiku yra? :/


Re: mama igarsinimas
Dagis (IP Logged)
January 09, 2012 12:16PM

Dažniausiai turbūt tokiom situacijom būna taip, kad nors garsas ir viską pasiruošia, bet paskutinę minutę pvz užima jų radijo kanalus, tada dar pristato papildomą fermą apšvietimo, kuri, nors maitinama iš kito miesto įvado, bet kažkodėl turi įtaką garso signalui... Ir dar niekada nebuvo, kad būtų skiriama pakankamai laiko sound-checkui (kalbu apie renginius, kur daug gyvų grupių groja). O dabar daug grupių turi savus garso operatorius, kurie, toli gražu ne kiekvienas namie turi po MC7 (kitaip nei cubase6 + nuendo4 + VISUS plug-inus). Tai kol per čeką priprati prie pulto, kad ir kaip geranoriškai padeda vietinis garso operatorius, jau, žiūrėk ne tik, kad baigėsi tavo grupės, bet ir kitų dviejų grupių laikas. Tai turbūt viskas sueina ne į aparatą, ne į operatorių įgūdžius, o į organizatorių požiūrį į grafiko sudarymą. Koks skirtumas ar grupė groja vieną dainą ar visą koncertą, vis vien ji turi skambėti taip pat gerai, tad ir laiko turi būti skiriama tiek pat (čia aš taip galvoju) turbūt.
Kas liestų stage-handus - tai gražu žiūrėti buvo, kaip tik pasibaigus reverio uodegai po Manto ir Ievos (atrodo) dainos, berniukai kaip skėriai supuolė tiem dar nespėjus nuo kėdžių nulipti ir nunešė per kelias sekundes visus fortepijonus beveik su pačiai atlikėjais bandančiais nusilenkti ir pasimėgauti šlovės akimirka.


Re: mama igarsinimas
garsistas (IP Logged)
January 09, 2012 04:02PM

Laimi, kokį aparatą jie buvo pasikabinę Ev?


Re: mama igarsinimas
(IP Logged)
January 09, 2012 04:53PM

Laiko trūkumą aš kaip ir atmesčiau, nes, įskaitant renginio dieną, pasiruošimas vyko 4 dienas. Taigi pseudo generalinė buvo daroma diena prieš. Dėl prodiuserių... Buvo tik vienas, kuris žūtbūt užsimojo Litviną, Kerą ir Narvilą pamokyt (deja nepamenu winking smiley kurios grupės) grinning smiley Taigi ta suskambėjo prastokai. Šiaip jau kambaryje, kur miksinosi gyvi bandai, skambėjo tikrai neblogai, o štai telike tragiškai sad smiley Salėje kabojo pilnas BeymaVoice'as, jei gerai dažiebiau su pakabinamais subais, o į šonus grojo po tris Turbosoundus. Aš asmeniškai būčiau visiškai kitokius sprendimus taikęs tiek išleidimui į eterį, tiek salės viduje, bet... mano balsas į dangų neina smiling smileyRamil. Audio busiukų lietuviai neturi, turi latviukai ir nuomoja labai pigiai.


Re: mama igarsinimas
ISG (IP Logged)
January 09, 2012 09:34PM

Nesvarbu koks aparatas stovi ir koks lietuvis garsina. Rezultatas visada toks pats ir ne kitoks smiling smiley Cia jau taip yra ir priezasciu net nereikia ieskot smiling smiley Tiesiog taip yra ir bus smiling smiley


Re: mama igarsinimas
dbmeter (IP Logged)
January 09, 2012 11:50PM

Sel as daug apdovonojimu laimejo. Geriausia Lietuvos metu grupe smiling smiley


Re: mama igarsinimas
Erlaaa65 (IP Logged)
January 10, 2012 01:30AM

"Sel as daug apdovonojimu laimejo. Geriausia Lietuvos metu grupe"-matomai Tv garsas netik ausis tautai uzspaude,bet ir gerokai smegenim pakenke...


Re: mama igarsinimas
ura (IP Logged)
January 10, 2012 08:36AM

Psiaudogeneraline? Generalines kaip suprantu ir nebuvo smiling smiley Sunku man patiket, kad visi bandai su visais savo garsistais buvo atvaziave i kauna diena pries is viska susichekino. Ir dar rezultatas tik toks..Kiek dienu truko pasiruosimas, tai ne taip ir svarbu, daug idomiau kiek laiko turejo grupes pasidaryt savo normalu garsa, kurio nepasidare ar jom nepadare.


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: mama igarsinimas
pranza (IP Logged)
January 10, 2012 10:27AM

daug diedų = daug bėdų[audiomastering.lt]


Re: mama igarsinimas
fiddler (IP Logged)
January 11, 2012 06:13PM

pranza Wrote:daug diedų = daug bėdų0+0+0+...+0=0


Re: mama igarsinimas
Ignas G (IP Logged)
January 17, 2012 12:12AM

fiddler Wrote:pranza Wrote:


daug diedų = daug bėdų0+0+0+...+0=0Fiddler +1 smiling smiley))


Re: mama igarsinimas
spamas (IP Logged)
January 22, 2012 03:10PM

Per mama buvo blogai nes bendra amtosfera buvo bloga...Dainų dainelė yra šimtas kart geriau... nes ten yra paprasčiausiai nuoširdu smiling smiley


Re: mama igarsinimas
(IP Logged)
January 22, 2012 03:39PM

Sekantį kartą privalėsi mest visus dratus į šoną ir eisim alaus gert grinning smileyDDDD


Re: mama igarsinimas
Erlaaa65 (IP Logged)
January 23, 2012 01:04AM

Truputi ne i tema,bet apie ta pati.Siandien vakare pasiimiau alaus, isijungiau telika ,prasidejo choru karai.Vaizdelis toks tarsi tv3 garsistai streika paskelbe/arba eiliniai mokymai/.Mikrafai isijungia nuo 2-3 zodzio ir tt.Taciau KTS komanda be priekaistu... .


Re: mama igarsinimas
ura (IP Logged)
January 23, 2012 08:46AM

O ten ne fonuske visi varo?


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: mama igarsinimas
Erlaaa65 (IP Logged)
January 23, 2012 10:04AM

Chorai gal ir fonuske,bet solistai,vedantieji,komisija tai "gyvi".Man kazkap pristatymai strigo.


Re: mama igarsinimas
ura (IP Logged)
January 23, 2012 06:49PM

vedantieji, komisija - na tai matyt, kad jau nusisnekejimu is anksto neirasineja smiling smileyO siaip tai baisiai sunku gyvam eteryje sugaudyt tuos sneketojus..


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: mama igarsinimas
(IP Logged)
January 24, 2012 07:30PM

Sunkoka, užtat komisiją įsivedi jau kūrinio pabaigoje kokiais 4-6 dB mažesniu lygiu. Aišku nepamanomas dalykas tokiuose renginiuose - meterbridge. Iškart matyt kuris kanalas bumbėt pradėjo.


Re: mama igarsinimas
pablito (IP Logged)
February 17, 2012 05:12PM

Vakar teko per Lietuvos ryto TV žiūrėti Grammy apdovanojimus. Ne kažkiek geriau įgarsinimas už MAMA, bent jau kiek per mano VIDO televizorių girdėjosi smiling smiley
gal tiesiog per daug pykstam ir reikalaujam puikaus rezultato iš tokio konvejerinio koncerto.. Viskas gyvai vyksta, o kritika ir norai tokie, kad garsas būtų kaip įrašyto ir sumontuoto koncerto.


Re: mama igarsinimas
ramil (IP Logged)
February 18, 2012 02:28AM

na kur girdesis kuomet dauguma televiziju lietuvos iki siol mono transliuoja smiling smiley


Re: mama igarsinimas
Corbie (IP Logged)
February 18, 2012 08:04PM

as nieko pries mono. manau geriau uz mane galetum papasakoti, kad garso inzinieriai suvedinedami kurini pasiklauso ji ir mono smiling smiley jei gerai suvesta fonuske -kanalu susumavimas nepradangina joje nieko. kaip beklausysi gyvuose koncertuose garso problema visgi prasideda nuo garsisto pulto, o jei tai pilna fonuske -tada jau knistis reiktu iki zmogaus kuris ta kurini studijoj nekaip sutvarke. ar ne taip ? spinning smiley sticking its tongue out


Re: mama igarsinimas
ramil (IP Logged)
February 18, 2012 10:35PM

paklauso paklauso bet ne pas reta maciau kuris ir "skersa" deda ant to mono... tiesiog sakau jog lietuvos televizijos reta kuri stereo transliuoja o ka jau kalbet apie uzsienio televizijas kurios ir surrounda transliuoja... nzn kokiam formato transliavimui grammy mixa dare bet nemanau jog dare ji kad gerai skambetu jis ant mono ka ir girdejai per tv... nzn kuri televzija bet yra viena kuri tepalaiko stereo...


Re: mama igarsinimas
Erlaaa65 (IP Logged)
February 19, 2012 12:18PM

DEL - "skersa" deda ,tai jau tikra tiesa .Teko pabuti "2 minutes sloves" ,tai tu "skersu" pilnas vezimas. Kaimo kapelu saskrydziose tauta geriau susitvarko.


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)