midiaudio logo

Kas čia darosi su tuo garsumu?

laurynas.lt (IP Logged)
January 12, 2012 10:22PM

Nusipirkau Adele Blu Ray koncą iš Royal Albert Hall. Ledas, vaizdo kokybė fantastika, garsas, iš pradžių lyg ir nieko, bet po to girdžiu lyg clipina. Peržiūrėjau visą sistemą, visur leveliai pa nuliam - lyg ir viskas ok. Kolegos buvo parsipumpavę ripus, bet nieko panašaus nepastebėjo. Kažkaip pinigų išleidimas nedavė ramybės. Nusprendžiau ir aš pasižiūrėti parpučiamą variantą (negi brokas toks būna?). Nu pasirodo lygiai tas pats. Arba kolegos negirdi arba klauso per kažką... Išsiardžiau aš šitą ripą, atsidarau garso taką ir matau va ką. Nežinau, gal kažko nesuprantu, bet, kaip įmanoma klausyt audio, kai stripresnes vietas lydi klaikus clipas? Beje, ne vien šitame konce tai pastebiu. Kokia to prasmė?

[img]http://www.laurys.lt/adele.jpg[/img]
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
(IP Logged)
January 12, 2012 11:43PM

Prasmės nėra, yra tik maksimali taupymo programa.
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
ramil (IP Logged)
January 13, 2012 01:33AM

pirkai DVD surroundu ale ?
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
laurynas.lt (IP Logged)
January 13, 2012 02:00AM

Principe joa, bet klausiau per savo Monikus stereo (2.0).
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
ramil (IP Logged)
January 13, 2012 03:14AM

jei dare pagal "standartus" dolby namu kinui. kazkur buvo uzkliuve beskaitant kada vyksta konversija i namu kino sistemas labai jie suspaudzia dynamic range.. gali buti del to bet gal ir klystu.. Realiai cia kaip ir su pop masteringu tapati tendencija gali buti...
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
pranza (IP Logged)
January 13, 2012 09:37AM

jei zoom-out'intum, gal nebeatrodytų kad clip'as?

http://audiomastering.lt
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
laurynas.lt (IP Logged)
January 13, 2012 05:26PM

Na, visų pirma, tai aš jį išgirdau, o tada pamačiau, aiškinimosi procese.

Antra, lentelė ne dėl grožio paveiksle, procentaliai išreikštas clip'as.
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
gnommusic (IP Logged)
January 15, 2012 10:24AM

Mano manymu, cia tera tik siu laiku mada - uzplesti vokalisto balsa iki klipinimo. Duffy, Adele butent taip vokalai ir padaryti, kad kuo daugiau plestu i ausi, klausyti neimanoma. Pagal principa - kuo labiau erzina, tuo labiau atkreipia demesi :).
Re: Kas čia darosi su tuo garsumu?
boolve (IP Logged)
January 17, 2012 12:08PM

nelabai aš gaudausi tose Jūsų programose, bet matau kad "Percent Clipped - L=0.56%, R=0.566%" Kokia 2ia t7 procentų reikšmė jei semplus perversti į decibelus ?

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Sorry, only registered users may post in this forum.