midiaudio logo

Maitinimo trukumas....... .

Erlaaa65 (IP Logged)
February 09, 2012 07:54PM

Sveiki. Problemele tame, kad isjungus maitinimo bloka is leptopo neuztenka maitinimo isoriniai garso kortai - su maisteku viskas ciki. Kaip manot gal reiketu uzmaitinti is dvieju USB jungciu .
Re: Maitinimo trukumas....... .
boolve (IP Logged)
February 09, 2012 09:57PM

Is dvieju bandyk, su trumpesniu storesniu laidu. Daugiau neturiu minčiu.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Maitinimo trukumas....... .
Erlaaa65 (IP Logged)
February 10, 2012 10:42AM

Ko gero teks ,nes laidas hama firmos /auksinukas/ir vistiek nepakanka is 1 USB.Aciu.
Re: Maitinimo trukumas....... .
Erlaaa65 (IP Logged)
February 19, 2012 12:27PM

Nepatingejau pasidariau kabeli su 2 USB , ir ne velnio nepadejo./aisku geriau ,bet vistiek "kuro" truksta/.Matomai teks naudoti su ijungtu maiteku. Nors gal ir mano kompe - beda.
Re: Maitinimo trukumas....... .
ura (IP Logged)
February 19, 2012 08:05PM

Kokia cia korta? Nemaciau dar kad reiktu is dvieju usb maitint. Tuo labiau, kad paprastai to kompo visi usb portai turi viena maitinima ir padares dviguba laida vistiek negauni daugiau sroves.

Pabandyk ant kito kompo.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Maitinimo trukumas....... .
Hartke (IP Logged)
February 19, 2012 09:29PM

paziurek maitinimo parametrus, gal ijungtas power saver ant baterijos ir taupumo sumetimais nemaitina usb kaip priklauso. geriau jau monitoriu patamsint kad taupyt baterija.
Re: Maitinimo trukumas....... .
Erlaaa65 (IP Logged)
February 19, 2012 10:53PM

Korta butu Roland UA-25EX , o del kito kompo ir man mintis yra... .
Re: Maitinimo trukumas....... .
RoLaS (IP Logged)
February 19, 2012 11:35PM

Keista, pas mane tokia pati korta, bet niekada probelmų su maitinmu neturėjau. Jungta prie įvairių PC ir MAC
Re: Maitinimo trukumas....... .
boolve (IP Logged)
February 29, 2012 03:56PM

Na arba kaip kazkas sake kad nustatymuose tai gali buti, arba dar vienas pokvailis variantas pabandyti is USB padaryti maitinima i interfeiso maitinimo jungti. Teoriskai kvaila bet praktiskai pabandyti gal ir suveiks.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Maitinimo trukumas....... .
Radaras (IP Logged)
February 29, 2012 11:29PM

Na, man pirma mintis kuri atejo, tai, kad kompiuterio akumuliatorius nesugeba atiduoti reikalaujamos sroves. Labiausia tiketinas variantas, kad nepraleidzia akumuliatoriaus "limiteris", arba maziau tiketinas, kad pacios celes nesugeba atiduoti. Seip ~0,5A papildomos sroves nera labai jau daug, bet visgi matyt nera tam paskaiciuota.
Re: Maitinimo trukumas....... .
Erlaaa65 (IP Logged)
April 03, 2012 07:43PM

Velniai nemate,pasijungiu maitinima ir pirmyn.Visiems aciu uz mintis....
Sorry, only registered users may post in this forum.