midiaudio logo
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
savasalgis (IP Logged)
June 02, 2012 01:03AM

...(kartais net is pirmo karto)...
Siandien pazangumas tamstai du!!!
Turejo skambeti "kartais is pirmo karto nepagauna"! Neizeidinek cia manes prasau!!!
Beja zinau humoro jausmo atgaivinimo terapija: nusipirkit racijas ir AM bangu ruoze klausykites 12'ojo arba 15'ojo kanalo...
Silpnu nervu savininkams geriau ieskoti neutraliasniu budu. Pavyzdziui sulaukus Sventu arba ne labai sventu Kaledu, ziureti nepakartojama daugiameti bei daugiafunkcini filma apie tris vilkus ir viena asiliuka,"vienas namuose"...
O siaip mano gyvenime ( ne pinigineje ) viskas gerai jai ka tai domina:)-D



Edited 1 time(s). Last edit at 06/02/2012 01:05AM by savasalgis.
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 10, 2012 03:04AM

.:)-D



Edited 6 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:43PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 10, 2012 01:30PM

,,,rusijos garsistu forumuose,,,

pasakysiu LABAI svelniai : rusijoje GARSO niekada nebuvo (kaip ir sexo ;) ).
kazkada paskaitinedavau ju forumus. naujo ar originalaus net nepastebejau. kartojami ir tirazuojami pliurpalai,apauge gandais ir pasakomis. geriausiu atveju-vadovelines tiesos. rastingesni ruseliai prisiskaito anglakalbio interneto,pritempia prie ruskyno realybes,atskiedzia absurdais (rusiskos lempos pacios geriausios, mikroschemos pacios didziausios, is amerikonu nuknista karine technika superiausia, ir is vis - raudonoji armija-stipriausia).
skaitantiems angliskai-skaityti tik anglakalbius forumus. ten irgi visko pasitaiko,bet mums mokytis ir mokytis (kaip sake leninas). yra visokio lygio- nuo pradedanciuju mokyklose iki labai rimtu rent firmu sistemu inzinieriu. jeigu tokiems zmonems uzduodi konkretu klausima,visada atsakymas bus su paasiskinimu kodel taip,o ne kitaip. niekada nedestomos amatininku teorijos. remiamasi ziniomis ir patirtimi.
viename is tokiu forumu dalyvauju seniai,todel dristu teigti,kad midiaudiopro forumas yra silpnas del objektyviu priezasciu,o rusiski forumai- visiskas absurdas (nebent tiems,kur tik dabar atvede elektra).
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 10, 2012 02:48PM

/:)-D



Edited 2 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:44PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 10, 2012 03:03PM

,,,(nebent tiems,kur tik dabar atvede elektra).,,,

turejau mintyje kislaka aukstai ciurkistano kalnuose ;)
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 10, 2012 03:17PM

.:)-D



Edited 2 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:44PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 10, 2012 07:37PM

kaip uzbekas - visai gerai rasai lietuviskai! forumietis bolbe (lygtai lietuvis) rasybos klaidu daro zymiai daugiau. dabar suprantu,kodel tau mieli rusiski forumai. gimtoji uzbeku,lietuviu,rusu - pakankamas kalbu kraitis. anglu kalbai vietos kaip ir nelieka. normaliam zmogui ir taip nemazai-galva ne siuksliu deze. :D
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Giga (IP Logged)
June 10, 2012 10:28PM

Paskatinsiu diskusijas apie dėžių konstrukcijas. :)
Čia dabar ivanas žydėte žydi savo erudicija.
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 10, 2012 11:03PM

/:)-D



Edited 3 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:47PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 11, 2012 01:03AM

Posted by: Erlaaa65 (IP Logged)
Date: June 10, 2012 02:48PM
,,,amatininku teorijos- briedas /tik profas virejas tobulai gali iskepti blynus/,,,

siulau paskaityti http://forum.midiaudio.com/read.php?2,190021 ." Fazių matavimas". amatininkas demonstruoja blynu kepima.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 11, 2012 07:34AM

ivanivanov Wrote:
-------------------------------------------------------
> Posted by: Erlaaa65 (IP Logged)
> Date: June 10, 2012 02:48PM
> ,,,amatininku teorijos- briedas /tik profas
> virejas tobulai gali iskepti blynus/,,,
>
> siulau paskaityti
> http://forum.midiaudio.com/read.php?2,190021 ."
> Fazių matavimas". amatininkas demonstruoja blynu
> kepima.


Ataik ataik, pavaišinsiu.
P.S. ne demonstruoju, o klausiu kaip kepti tuos blynus.



Edited 1 time(s). Last edit at 06/11/2012 09:19AM by JuliO.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 11, 2012 12:33PM

kai busi meistru-galesi kepti. kolkas prinesinek vandeni ir miltus. visur butina naturali seka. stebuklu nebuna.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 11, 2012 12:35PM

ivanivanov Wrote:
-------------------------------------------------------
> kai busi meistru-galesi kepti. kolkas prinesinek
> vandeni ir miltus. visur butina naturali seka.
> stebuklu nebuna.


Panašu ponas gal kur nors Vilniaus traukinių stoties blyninėj dirbate? Tikrai neprastų blynų ten yra ;) Aišku receptai slapti?
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
mivaldis (IP Logged)
June 11, 2012 12:50PM

Tikrai lietuviškas forumas :).Kaip gali ką nors patart žmogui iš savo praktikos, nepavirtęs "čiūrka"? Vyrai- verdat savose sultyse :).



Edited 1 time(s). Last edit at 06/11/2012 01:01PM by mivaldis.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 11, 2012 01:03PM

Man šiek tiek pikta ir liūdna dėl tokių žmonių. Uždaviau normaliai klausimą, o čia atbėga paslaptingasis "aš pats geriausias" ir te kad nori aš jau kažką neva demonstruoju ko nežinau. Aš ir klausiu apie tai ko nežinau. Ribotos matyt jo teksto interpretacijos ir suvokimo galimybės :/
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 11, 2012 02:31PM

/:)-D



Edited 2 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:48PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 11, 2012 06:46PM

maniau,kad zmones supras,jog stebuklu nebuna. deja...
todel uzduodu daug paprastesni klausima: as,ivanivanov,noriu pats sau pasidaryti sirdies kraujagysliu suntavimo operacija. gal atsirastu daktaras,kuris patartu ka daryti? man kazkas nesigauna. prasipjoviau peiliu skyle krutineje-kraujuoja,skauda.ka darau ne taip? konkreciu klausimu uzduoti nesugebu,bet noriu konkretaus atsakymo. kaip pasidaryti operacija?
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 11, 2012 07:31PM

ivanivanov Wrote:
-------------------------------------------------------
> maniau,kad zmones supras,jog stebuklu nebuna.
> deja...
> todel uzduodu daug paprastesni klausima:
> as,ivanivanov,noriu pats sau pasidaryti sirdies
> kraujagysliu suntavimo operacija. gal atsirastu
> daktaras,kuris patartu ka daryti? man kazkas
> nesigauna. prasipjoviau peiliu skyle
> krutineje-kraujuoja,skauda.ka darau ne taip?
> konkreciu klausimu uzduoti nesugebu,bet noriu
> konkretaus atsakymo. kaip pasidaryti operacija?

Taip tu tikrai tai darai ne taip, šuntuojant širdies kraujagysles, krūtinėj jokių skylių pjauti nereikia.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
mivaldis (IP Logged)
June 11, 2012 10:27PM

O jei atgal prie temos?:) Nenori pabandyt ko nors panašaus į beyma sb15? Gali suguldyt jas poromis ant šonų, turėtų gautis neblogai tiek laukui, tiek salei.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 11, 2012 11:13PM

mivaldis Wrote:
-------------------------------------------------------
> O jei atgal prie temos?:) Nenori pabandyt ko nors
> panašaus į beyma sb15? Gali suguldyt jas poromis
> ant šonų, turėtų gautis neblogai tiek laukui, tiek
> salei.

Pasibandymui buvau pasidaręs SB18 su turėtais 18P1200Nd. Lauke patiko, nors ir negrojo labai žemai, bet apima plotą (didesnis atstumas) kur kas didesnį nei tie patys garsiakalbiai fazinikėse dėžėse. Patalpose nuvylė, čia jau fazinikės pranoko, tiesa patalpos ne per didžiausios. Galiausiai lauke didžiausią įspūdį paliko mišrus tandemas, vented 30-60Hz, SB18 60-120Hz
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
boolve (IP Logged)
June 12, 2012 12:45AM

:)) Na ivanovas kaip visada viską į šuns dienas gali tik išdėti, nesvarbu ką (aš taip elgdavausi kai buvau iki penktos klasės ir tik tarp kiemo draugų kurie nori nenori turėjo su manim draugauti, nes viename kieme gyvenome, tai vaikiškame stiliuje galėdavai betkieno pasisakymą išdėti šūdais) ar kieno nors pasisakymus, ar rusijos forumus ar lietuvos garsistus ar pradedančius ar Mackie mikšerį ar nesvarbu ką. ir tam jam žodžių užtenka tam. Bet niekam daugiau, apie nieką nėra pasakęs nei vieno gero žodžio, na gal netyčia praklausiau netikėtai tai atleisk Ivanovai :)) Į temą pasisakymų pas jo gal 0,01% ir tai tik neaišku kas būna atsitikę jam gal ne ta koja iš lovos išlipęs būna... jau senai dauguma niekas nekreipia forume į jį dėmesio, jis kaip seno namo vaiduoklis, kokį šūdą nutrenkia ir gerai kad jis toks kaip debesis išsisklaido greitai, bet kažkas dabar paskutiniu laiku labai komplimentų jam pasakė koks jis geras ir suprantantis viską ir vėl pasipylė ne šūdas o statinė srutų ant grindų.. Čia jis kaip su vaikais socialiniuose tinkluose, tik tematika labai keista. Ir pasikartosiu jau anksčiau rašiau, nesuprantu ko jis čia ateina? kažkaip turiu įtarimą, kad ponaitis turi sutrikimų bendravime ir tik aplinkiniai maloniai nenori nieko per daug sakyti, kad netraumuoti asmenybės. Ir žinau kad prisikabins vėl dėl kokio nors mano sakinio, arba sakys kad reikia man lietuvių kalbos daugiau mokytis, gramatikos. Na šiaip kokį šūdą savame stiliuje, ir tada tik tada jam yra noras diskutuoti, bet tikrai ne į forumo temą, tik šiaip pasitaškyti šūdais. :) juokas net ima.
Atleisk kieno čia tema buvo, niekada nenoriu ne į temą šūdo rašyti ir stengiuosi taip kaip ir dauguma, bet šiandien panašios nuotaikos kaip ivanovas tai leidaus sau :) daugiau taip nedarysiu :) nežinau dabar ar leis Jums ivanovas toliau į temą kalbėti :)
Dar kartą - atleisk.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 12, 2012 01:36AM

/:)-D



Edited 4 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:49PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
mivaldis (IP Logged)
June 12, 2012 08:54AM

Naa taip, šitas. Aš bandžiau gerb.JuliO pasiūlyt vietoj 18-kų. Iš tų vented 15-kų, man "gražiausiai":) skambėjo "sukaltos" pagal "B&S speakers sub" iš speakerstore.nl. Vistik tūris daro savo.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 12, 2012 12:07PM

sveiki "profesionalai"
bolbe,kaip visada apsirukes ir negali suregsti sakinio,todel eilini karta primale du kvadratinius decimetrus padriku minciu.nieko naujo-cia jo stilius.
to julio:
,,,30-60Hz, SB18 60-120Hz,,,
ka reiskia toks uzrasas?
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 12, 2012 12:30PM

Kadangi fazikinis subas sugebėjo atkurti kur kas žemiau ir sodriau, jis grojo 30-60Hz juostą, o ant viršaus SB18 60-120Hz juostą, taipogi dėl garso savybių, kietesnis, "kalantis" žemas pas jį, beabejo viršus stovėjo dar, bet ten atskira kalba ir neturiu nieko blatno ka apie juos pasakyt 8-)
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
mivaldis (IP Logged)
June 12, 2012 02:20PM

Tai kad kažin ar gerai skirtingų tipų subus krauti į krūvą? Ar tas "žemas" nesumažės?
SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
Erlaaa65 (IP Logged)
June 12, 2012 02:21PM

.:)-D



Edited 2 time(s). Last edit at 06/23/2012 10:50PM by Erlaaa65.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 12, 2012 02:45PM

mivaldis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tai kad kažin ar gerai skirtingų tipų subus krauti
> į krūvą? Ar tas "žemas" nesumažės?


Subai skirtingose juostose grojo (tiesa dabar dar ir fazes galėčiau bandyti suvesti). Žemo tikrai nesumažėjo, priešingai... todėl ir sakau, kad patiko
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
ivanivanov (IP Logged)
June 12, 2012 09:58PM

,,, jis grojo 30-60Hz juostą, o ant viršaus SB18 60-120Hz juostą,,,

tokio NIEKINIO atsakymo ir tikejausi.
primalate hektarus sudo,sukuriate naujus terminus (kalantis,kietesnis),bet neikertate,kad dazniu juostos plocio nurodymas nenurodant spl kritimo yra nieko nesakantys skaiciai (panasiai kaip apibudinimas: grazu,daug,mazai ir pan.). gal nesigincysite,kad yra didziulis skirtumas tarp -3dB ir -10dB atkuriamu dazniu diapazono krastuose.
Re: SUBU DEZIU KONSTRUKCIJOS.... :S
JuliO (IP Logged)
June 12, 2012 10:23PM

ivanivanov Wrote:
-------------------------------------------------------
> ,,, jis grojo 30-60Hz juostą, o ant viršaus SB18
> 60-120Hz juostą,,,
>
> tokio NIEKINIO atsakymo ir tikejausi.
> primalate hektarus sudo,sukuriate naujus terminus
> (kalantis,kietesnis),bet neikertate,kad dazniu
> juostos plocio nurodymas nenurodant spl kritimo
> yra nieko nesakantys skaiciai (panasiai kaip
> apibudinimas: grazu,daug,mazai ir pan.). gal
> nesigincysite,kad yra didziulis skirtumas tarp
> -3dB ir -10dB atkuriamu dazniu diapazono
> krastuose.

Prašau man neišprususiam rekomenduoti kokį nors žodynėlį ir iškarto kur įsigyti galima? Kaip aš suprantu ir kaip aš noriu taip vadinu, aš neesu dėstytojas ar dar koks pamokslininkas, kuris būtinai turi teisingai viską sakyti. Aš mėgėjas, todėl prašau gerb. Ivanovo atleidimo ir prašau teisingai paaiškinti, kaip kokiais nors skaičiais ar apibrėžimais apibūdinti (atsiprašau už išsireiškimą) minkštai ir kietai grojančio subo skleidžiamą garsą. Ačiū



Edited 1 time(s). Last edit at 06/12/2012 10:25PM by JuliO.
Sorry, only registered users may post in this forum.