midiaudio logo

Ableton bedos su kontroleriais

Arteps (IP Logged)
June 06, 2012 11:30PM

Sveiki. Nezinau ar yra cia kur kalbeta ir ar isvis kam teko susidurt. Turiu beda su kontroleriais (jei jie isvis verti sito vardo). :)
Turiu tris kontrolerius AKAILPD8, Korg nano key ir KORG Nano control2. Juos visus pajungus i Ableton programa dubliuojasi funkcijos. Kaip tai isspresti? Yra taip, pvz: LPD8 uzdavus pad ar knobui funkcija, ja galiu valdyti ir su atitinkamu nano key klavisu ar nano control2 feideriu. Tai atsitinka automatiskai ir man tai labai nepatogu. Niekaip nerandu kaip padaryt taip kad kiekvieno is siu aparatuku funkciniai reguliatoriai veiktu nepriklausomai viens nuo kito. Trumpai tariant, jei is mano aprasytos problemos kasnors kanors suprato, man reikia kad nesidubliuotu reguliatoriu, pad'u ir klavisu funkcijos. Kodel taip nutinka? Ar tai isvis issprendziama?
Re: Ableton bedos su kontroleriais
Arteps (IP Logged)
June 14, 2012 10:51PM

Tai kaip suprantu arba nieks nepatyre nieko panasaus, arba truksta kompetencijos atsakyt i klausima? :) O gal tiesiog niekam tai neaktualu? :)
Re: Ableton bedos su kontroleriais
Povilas.K (IP Logged)
July 23, 2012 01:11AM

Pazystu zmogu kuris galetu pakonsultuoti.
Re: Ableton bedos su kontroleriais
Arteps (IP Logged)
August 03, 2012 04:51PM

Labas. Buciau tikrai dekingas uz pagalba. :) Jei ka, parasyk tiksliau kas kur kaip i PM, nes ne kiekviena diena pasiziuriu i pacia tema.
Sorry, only registered users may post in this forum.