midiaudio logo

klausimas del Tascam 1804

Leliumai (IP Logged)
September 08, 2012 09:12AM

Sveiki,
gal kas turejo ar turi Tascam 1804?
domina du klausimai- pirmiausia, tai preampu kokybe, ir, antra, ar jis gali veikti standalone rezime (neprijungtas prie kompiuterio, o tik su maitinimo elektra) kaip ADAT konverteris ish analogo i ADAT skaitmena?
R.



Edited 1 time(s). Last edit at 09/08/2012 05:31PM by Leliumai.
Re: klausimas del Tascam 1804
Ramunas (IP Logged)
September 12, 2012 03:09PM

Turiu šitą daiktą, jokių problemų, veikia gerai. Dėl autonominio naudojimo (be kompiuterio) negaliu atsakyt, nesu bandęs, bet pabandysiu. :)
Beje, pardavinėju jeigu reikia.

R.
Re: klausimas del Tascam 1804
Leliumai (IP Logged)
September 12, 2012 06:21PM

to Ramunas
aciu uz info
Nesu visishkai tikras, ar man reikia butent Tascam 1804 (mobiliam recordingui jis gal kiek daugokai sveria, o stacionarine PCI sistema namuose turiu), bet, del viso pikto, jeigu nesunku, ivardykite Jusu norima kaina PM.
Aishku, jeigu, pvz., neveiktu ADAT rezimas i Adat rekorderi be kompiuterio, tai tada man jo tikrai nereikia.

R.



Edited 1 time(s). Last edit at 09/12/2012 06:22PM by Leliumai.
Re: klausimas del Tascam 1804
Jusstakas (IP Logged)
November 06, 2012 03:58PM

as turiu, puikus daiktas. Daug irasu esu padares kokybe tenkina. na o kas del preampo, tai ko noret, jis gi ne lempinis, tad nelabai turiu su kuo palygint, o siaip su skaitmena nezaidziau tai irgi nzn ka pasakyt...

beje beveik visa muzika mano irasyta su tituo itaisu:

http://soundcloud.com/justasmusic/
Re: klausimas del Tascam 1804
Leliumai (IP Logged)
November 07, 2012 11:28AM

to Justtakas
aciu uz nuomone
tiesa, mano pasirinkimas nukrypo kitu keliu. Bet man svarbiau, kad mobiliems irashams naudojama aparatura daug nesvertu.
R.
Re: klausimas del Tascam 1804
dbmeter (IP Logged)
November 15, 2012 06:34PM

Ai Jusstako muzika labai gerai suskamba ir siaip ir jeigu tascam naudoja matyt ne be reikalo.
Sorry, only registered users may post in this forum.