midiaudio logo

Kas Vilniuje taiso garso įrangą?

Vytis (IP Logged)
November 30, 2012 02:25PM

Sveiki,

Gal patartumėte, kas Vilniuje taiso garso įrangą? Ne super sudėtingas analoginis daiktas, panašu kad problema su maitinimu.

Ačiū.

Vytis
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Daniel (IP Logged)
December 02, 2012 11:53AM

Irgi domintu
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
ura (IP Logged)
December 02, 2012 12:32PM

Man, paskutiniu metu, panašu, kad išvis niekas nieko nenori taisyt. Jei kas ir apsiima, tai tenka laukti kelis mėnesius.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Daniel (IP Logged)
December 02, 2012 12:58PM

jo jo jo
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
mystic flower (IP Logged)
December 03, 2012 03:27PM

o tai pvz midiaudio meistrai arba kokioj nors tamstoj neapsiima? Juk taiso gi garantine technika.

jei reikia privaciai, pazystu radiotechnika viena. Bet su juo bedos kaip jau auksciau rasyta: man viena daikta taiso jau trecia menesi...
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
ura (IP Logged)
December 03, 2012 05:59PM

Nu tai taiso garantinius, o ne garantiniams laiko nelieka :)

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
marshall (IP Logged)
December 04, 2012 09:56AM

Jei atstumas ne beda (Panevėžys), galiu duoti numeriuką.Gan neblogai tvarko, o svarbiausia... greitai.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
savasalgis (IP Logged)
December 04, 2012 10:07PM

Keista kazkaip...
Ka, Vilno be meistru like ar ka?
Siaip Jonavoje yra Strakalaitis Valentinas, Kaune Baltmiskis Pranas, Dzimidavicius Vaclovas, dar vienas kitas...
Tik sie zmones jau metuose o va ka reikes daryti kai jie nustos situos darbus atlikineti:S
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Vytis (IP Logged)
December 04, 2012 10:34PM

Ačiū visiems už mintis ir rekomendacijas. (tu)

Šįryt užsukau į parduotuvę pavadinimu "Radijo mėgėjų rojus" (Olandų 3) ir paklausiau gal ką patartų - paaiškėjo, kad jie tose pačiose patalpose turi savo meistrą, kuris mielai priėmė mano prietaisą. Išsiardęs ir pasižiūrėjęs į turinį iš karto suprato, kokia daikto paskirtis (pliusas), įvertino Burr Brown op'ampus (pliusas), tai supratau kad žino, ką daro. Tai gal viskas bus OK. Beje, ten visai unikali parduotuvė - milijonas lempų ir visokių senų ir naujų detalių radijo mėgėjams. Malonus atradimas šalia namų. :)
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
ivanivanov (IP Logged)
December 04, 2012 11:25PM

,,,Keista kazkaip...
Ka, Vilno be meistru like ar ka? ,,,

ka, vilno kada nors su meistrais buvo? nejuokinkit
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Daniel (IP Logged)
December 05, 2012 10:39PM

Vyti, kai grazins, parasyk please kaip padaare, ar gerai, ar verta priduoti jiem
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Vytis (IP Logged)
December 05, 2012 10:55PM

Sutaisytas aparatas jau grįžo į rack'ą! Viskas puikiai veikia. Aplodismentai meistrui. (tu)

Kaip aš ir įtariau, tai iš tiesų buvo maitinimo problema. O kiek daug buvo galvos krapštymo, ir štai viskas labai greit išsisprendė. Palikau vakar apie pietus, šiandien panašiu laiku užsukau - jau buvo paruoštas.

Kad jau pradėjom šnekėti, man jis pademonstravo savo gamybos lempinį stiprintuvą (už labai solidžią sumą). Skamba tikrai neblogai. Gal mano skoniui kiek užkelti viduriai, bet čia galėjo būti ir kolonėlės nuopelnas. Gal kažkiek ir įrašo, gal neįkaitusios lempos. Bet garsas sodrus ir platus. Solidus. Klausytis turėtų būti smagu, nors studijoje nelabai tokio norėčiau. Na bet net neabejoju, kad meistras tikrai žino, ką daro.

Sakė, daro ir garso įrangos upgreidus, ir pagal užsakymus gali pagaminti ką tik nori.

Taigi, dar kartą:
"Radijo mėgėjų rojus" (Olandų 3)
Darbo laikas: 9-18, savaitgaliais 9-16
Tel. +370 5 2153698, +370 629 49374

Bent jau mano patirtis gera.

Dar kartą visiems ačiū ir sėkmės.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Daniel (IP Logged)
December 07, 2012 12:25AM

Super, dziugu kad baigesi viskas puikiai.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
adijux (IP Logged)
December 29, 2012 03:35PM

Vyti, nežinau, ar užmatysi šią žinutę, tiesiog norėjau pasiteirauti.

Turiu tokį stiprintuvą su mikšeriu, [b]Crate PA6FX[/b]. Stovi jis jau gal kokie 3 metai neveikiantis, tai galvojau, kad reiktų bandyti jį prikelti iš numirusiųjų. Visgi kainavo ne tiek ir mažai prieš kokius 5 metus.

Matyt, problematiškai padaryta schema, nes atsimenu teko į garantinį vežti Klaipėdoje. Dabar jis, žinoma, neįsijungia, mat saugiklis iškepė. Tačiau taip pat ant plokštės yra pajuodavę vienoje vietoje, matosi, kad toje pačioje vietoje ir garantiniame taisė. Kiek atsimenu, kartą begrojant muzikai jis pradėjo zysti, o vėliau visai užsilenkė ir nebeįsijungė. Negaliu pasakyti, kodėl taip atsitiko. Gal kaista komponentai.. Gaila, kad neberandu nuotraukų, buvau nufotografavęs, kaip ten atrodo viduje.

[img]http://www.use.com/images/s_2/Crate_PA6FX_Power_Mixer_5360073bb617d4be44c3_1.jpg[/img]

Tad klausimas, ar apsiimtų ten nuvežus tokį daiktą remontuoti? Ir apskritai, gal kas dar žino, kur apsiima tokios aparatūros remontu? Realiai nelabai turiu ką prarasti - arba pavyksta sutaisyti, arba vėl stovi ir dulkes renka. :(
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Vytis (IP Logged)
January 03, 2013 03:32PM

Labas,

Manau tikrai verta pabandyti. Gali bent jiems paskambinti (telefonas nurodytas mano paskutiniame poste) - galbūt pasiaiškinsite telefonu ir apsitarsite dėl veiksmo plano. Man paliko gerą įspūdį, o kaip tavo atveju - ir kiek kainuos, sunku kažką spręsti.
Sėkmės ir pasidalink savo įspūdžiais su visais! :)

Vytis
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
adijux (IP Logged)
October 03, 2013 09:04PM

Sveiki visi,

taigi pagaliau prisiruošiau nuvežti savo striprintuvą ten, kur Vytis rekomendavo, ir galiu pasakyti, jog likau patenkintas rezultatu. :)

Stiprintuvą sutaisė, pakeitė detales su defektais, ir dabar veikia puikiai. :)

Ačiū Vyčiui už puikią rekomendaciją. :)o
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Famous (IP Logged)
October 09, 2013 02:25PM

O kaip manot Midi klaviatura pataisytu? Kazkas atsitiko ir eile klavisu pradejo nebeveikti.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
**Rimas G. (IP Logged)
October 09, 2013 04:03PM

Famous Wrote:
-------------------------------------------------------
> O kaip manot Midi klaviatura pataisytu? Kazkas
> atsitiko ir eile klavisu pradejo nebeveikti.


Priežastis viena - "apsinešė" kontaktai.
Tiesiog reikia, atsisukus varžtelius, nuimti korpuso panelę, atkabinus spyruokles nuimti klavišus, gumelių bloką(us) ties neveikiančiais klavišais ir su kokiu nors tirpikliu (spiritu ar pan.) pavalyti spausdintos plokštės kontaktus. Viskas nusiima is užsideda labai paprastai ir lengvai, nereikalauja jokios specialios įrangos bei profi pasiruošimo. Čia tikrai jokios invazijos į elektroniką. Kito gedimo tiesiog neturėtų/negalėtų būti. Kitaip nebeveiktų visi klavišai. Tai truks ne daugiau 10-15 min. Jei važiuosi pas meistrą, sugaiši laiką laiko derinimui, važiavimui-parvažiavimui ir, be benzo, sumokėsi 20-40 LT. Jei auksarankis pudrintų smegenis, prašytų "palikti savaitei" ir imtų daugiau - būtų "svoločius".

**Rimas G.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Karolisv (IP Logged)
October 09, 2013 05:59PM

Priklauso nuo klaviatūros, bet drįsčiau teigti, kad klystate, Rimai.

Išardyti, nuimti visus klavišus, išvalyti, viską surinkti į vientas tikrai užtrunka gerokai ilgiau nei 15 min.
Ne kartą teko šiuo malonumu užsiimti :)
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
meesha (IP Logged)
October 10, 2013 09:58AM

Kas liecia buitine technika tai yra zmogelis Antakalny arba Riesej. Tel. 8 673 82248

As is jo pirkau savo naminius buitinius daiktus kaip Harman Kardon stipriaka ir t.t. Ir teko paskui apsilankyti su koncertine aktyvia kolonele, tai lyg ir viska sutvarke ir nebuvo jokiu bedu.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
**Rimas G. (IP Logged)
October 10, 2013 11:01AM

Karolisv Wrote:
-------------------------------------------------------
> Priklauso nuo klaviatūros, bet drįsčiau teigti,
> kad klystate, Rimai.
>
> Išardyti, nuimti visus klavišus, išvalyti, viską
> surinkti į vientas tikrai užtrunka gerokai ilgiau
> nei 15 min.
> Ne kartą teko šiuo malonumu užsiimti :)


Jei nuiminėti visus, ne tik neveikiančius klavišus, o darant dar ir totalinę profilaktiką - žinoma, kad ne 15 :) Tačiau, jei tik keletą - 2 ar 3, tada panašiai. Dar priklauso ir nuo rankų miklumo bei įgudimo. Pirmas kartas gali būti ir mažiau operatyvus, tačiau iš esmės tai nesudėtinga procedūra, nereikalaujanti ypatingo pasiruošimo. Pakanka "žvaigždutės" korpuso varžteliams sukti ir plokščio atsuktuvo spyruoklėms nuimti bei uždėti. Teisybės dėlei, reiktų pasakyti, kad teks nuimti kiek daugiau klavišų, nei neveikiantys, nes kontaktų "gumelės" sudėtos blokais, taigi reikės nuimti dar ir keletą šalia esančių klavišų, nes kitaip neprieisi prie kontaktų. Suprantama, jei klaviatūra su mandresne mechanika, tada gal ir geriau su specais reikalų turėti. Čia patirties neturiu.

**Rimas G.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Famous (IP Logged)
October 10, 2013 04:01PM

Klaviaturia M-audio Ozone 25 klavisu su integruota garso korta. Manau pabandysiu isardyti. Buvau jau pasiruoses pirkti nauja vistiek.
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
Ignas G (IP Logged)
October 24, 2015 02:07PM

Dar iš Midiaudio laikų atsimenu, kad nebūdavo man siaubingesnio ir labiau nemėgiamo užsiėmimo, kaip perrinkinėt 88 sunkių klavišų klaviatūras dėl kokio nors ekrano ar mygtuko. Jos sunkios, nepatogios, išrinkus užima visą service room'o stalą, surenkant viskas nesulenda taip kaip turėtų, nes korpusas plonas ir lenkiasi nuo svorio/varžtai nelenda į skyles. O jau kai surenki visada paaiškėja, kad arba kirvį palikai viduj arba koks kitas guzikas neveikia... meh..
Na bet aišku, kiekvianam savo - kitas gal prie kompo negali sėdėt 14 val per para:)
Re: Kas Vilniuje taiso garso įrangą?
**Rimas G. (IP Logged)
October 24, 2015 04:55PM

Ignas G Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dar iš Midiaudio laikų atsimenu, kad nebūdavo man
> siaubingesnio ir labiau nemėgiamo užsiėmimo, kaip
> perrinkinėt 88 sunkių klavišų klaviatūras dėl
> kokio nors ekrano ar mygtuko. Jos sunkios,
> nepatogios, išrinkus užima visą service room'o
> stalą, surenkant viskas nesulenda taip kaip
> turėtų, nes korpusas plonas ir lenkiasi nuo
> svorio/varžtai nelenda į skyles. O jau kai surenki
> visada paaiškėja, kad arba kirvį palikai viduj
> arba koks kitas guzikas neveikia... meh..
> Na bet aišku, kiekvianam savo - kitas gal prie
> kompo negali sėdėt 14 val per para:)

Nu jo. Tikiuos, kad dar labai negreitai, tačiau su siaubu lauku, kada reikės perrinkinėti mano "88 sunkius klavišus" :)
Nori - nenori pridulka, oksidacija iš aplinkos ir t.t....

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.