midiaudio logo

Cakewalk pro audio 9

irmus (IP Logged)
August 17, 2004 04:51PM

Sveiki.Turiu tokia problema as su savo yamaha padarau daina ir CAKEWALK midi faila dar paredaguoju o po to as ta daina idedu i kitoki sintezatoriu pavyzdziui GENERAL MUSIC ta daina labai prastai skamba kada neredaguoji su kompiuteriu tada skamba gerai. Pas mane ant yamahos ir tuo ir tuo atveju skamba normaliai, kame cia problema
Dekui
Re: Cakewalk pro audio 9
Richi (IP Logged)
September 27, 2004 07:52PM

Bandau spet neatsirenka tu pachiu tembru
Re: Cakewalk pro audio 9
Audrius (IP Logged)
October 09, 2004 01:56AM

Pirmiausiai reiktu issaiskint kokie instrumentu bankai pakabinti ant cakewalko ir ar uzdedami efektai su kompu yra Jusu klavise. As irgi ilgai vargau su sia problema kol nepradejau naudoti vien tik general midi XG banka ir naudoti tik tuos efektus kurie yra ir mano senikeja yamaha QS300.Dabar kompe groju tik per yamaha SXG 100 driver ir naudoju tik general midi XG instrumentus. Nors neturiu cakewalk 9, midi failus labai sekmingai redaguoju su cakewalk gold expres ir beveik visiems kam skolinau midi failus rimtersniu problemu bent jau del skambejimo kokybes nebuvo. Audrius. M.A studio
Re: Cakewalk pro audio 9
Vakaris (IP Logged)
October 13, 2004 08:35PM

Jei naudoji XG formata tai pasinaudojus XG edit programa viskas sustos i vieta.
Re: Cakewalk pro audio 9
Antanas S (IP Logged)
October 14, 2004 10:54AM

Bėda tame, kad Yamaha dirba XG formate, o GEM, Rolang, Korg, Solton dirba GM formate. Ɓkrovus yamahini midi faila į generola reikia visiems neskambantiems, ar blogai skambantiems takeliams priskirti instrumentus, efektus, išvesti lygius, panorama ir t.t. ir viskas suskambės. Taigi linkiu kūrybinių kančių.
Re: Cakewalk pro audio 9
Nerijus (IP Logged)
November 10, 2004 04:25PM

Darbui su Cakewalk yra instrumentu bankai kiekvienam klavisui. Juos reiktu ikrauti i sistema, jei norite dirbti rimtai. Tada viskas vaziuoja kaip reikia. Neskaitot vyrai literaturos.
Re: Cakewalk pro audio 9
Nerijus (IP Logged)
November 10, 2004 04:28PM

Beje, jei domina galiu padeti, parasyk i mano maila.
Sorry, only registered users may post in this forum.