midiaudio logo

apie aidus (reverb)

pranza (IP Logged)
January 13, 2013 07:56PM

turbūt nėra gabalo be reverbo, bet kažkodėl čia beveik nieks apie juos nekalba, lyg būtų uždraustas vaisius, arba taip viskas aišku, kaip 2x2 - imi pirmą pasitaikiusį vst ir gerai.

http://audiomastering.lt
Re: apie aidus (reverb)
ramil (IP Logged)
January 13, 2013 08:40PM

As kazkaip pradejau megt labai spring reverbus :) o taip tai altiverbas/sonnoxas/lexiconas priklausomai nuo to ka studija turi ir ka noriu isgaut
Re: apie aidus (reverb)
Edvo (IP Logged)
January 14, 2013 12:39PM

As noriu apie reverbus pakalbet, planuoju isigyt gelezini, kolkas nusitaikiau i tc el. reverb 4000, gal yra norinciu apie ji papasakoti?
Re: apie aidus (reverb)
andriuxa (IP Logged)
January 14, 2013 02:56PM

siaip tai berods turiu visa impulsu biblioteka is TC4000 jei reikia galiu kaip nors persiust. Naudoju su SPACE DESIGNERIU is Logico.....siaip nieko.
Re: apie aidus (reverb)
ramil (IP Logged)
January 14, 2013 06:23PM

3000 tantini esu nemazai ciupinejes, valdymas patogus bent jau man o skambesys na atvirai pasakius nenustebino, taciau nepasakyciau jog prastas. Daugiau erdvei reverbai negu charakteriui.. Kalbant apie 4000 tini, nesu bandes (kolkas) bet kaip jie raso is tc6000 portuotas tai turetu buti istiesu detaliau erdve atkuriantis reverbas, kas klasikinei muzikai butu puikus irankis.



Edited 2 time(s). Last edit at 01/14/2013 06:25PM by ramil.
Re: apie aidus (reverb)
pranza (IP Logged)
January 14, 2013 06:31PM

altiverbas taip! sonnox'o nebandęs, o lexicono daug dėžių: senos, naujos, pigios, brangios. [url=http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390522514337&ssPageName=ADME:B:WNA:US:1123]200'inis[/url] atrodo įdomus, bet tas visas oldskūlas nūnai brangesnis už naujus patampa.

iš dsp tai creamware / sonic core patiko stw classic plate, dabar leidžiamas kaip P100 vardu, iš TC Fabrik R - geras daiktas, kaži kaip yra su MD3? Tarkim, ar verčiau koks nors pigios serijos hardware lex ar dar kas nors, vs panašiai kainuojantis MD3?

kadais paklausiau patarimo šitam forume ir nusipirkau alesis midiverb 2 - aidas kaip reikiant, su jokiu vst nesidubliuoja, labai išraiškingas, bet toks kartais šaižokas ir lo-fi. užtat apčiuopiamas ir ryškus, nemuilina kaip [daugelis] vst.

šiaip ar taip, su vienu reverberiu visur neišsisuksi...
Re: apie aidus (reverb)
ramil (IP Logged)
January 14, 2013 07:50PM

Sonnoxo as megstu kada reikia ji naudoti jog butu nematomas o pridetu erdves. Bet, ji su eq visad suformuoju. Is lexiconu 96 yra teke megint, bet ne surroundine versija bei senesnius modelius, na atvirai pasakius kam jie man patiko tai naudojant siaip kaip efekta daugiau spalvai/estetikai ir labiau tokiem pop irasam. Siaip man labai patinka pora altiverb impulsu buvau nete rades, is spring reverbu, juos su eq ir kitu procesingu pritaikius kiekvienam mixui ant atitinkamu saltiniu vokalu/gitaru/synthu labai neblogai skamba, daugiau is estetines puses(ryskus) negu realistiskas ypac kada su delayjum sumixuoju.. Del MD3 siaip iki siol esu mates viena ar kita zmogu minint jog geras, bet cia neseniai maciau viena masteringo inzinieriu apskritai del tc firewire labai skundziantis jog didiziulis latency, jis buvo isigyjes sistema del md3 kompresoriaus. Kiek labiau m/s procesorius negu reverbas akustiniai muzikai labai daznai pagelbedavo masteringo metu algorithmix k stereo (nors nevertas tu pinigu) uz tai koks jo veikimo principas. Tiesiog kada vokala pastumt atgal ar erdves pridet padedavo k stereo is 10kartu kokis 5is. Dar mcdsp revolveryje yra ryskesniu impulsu
Re: apie aidus (reverb)
pranza (IP Logged)
January 15, 2013 11:42AM

ai, susimaišiau, vss3, ne md3. md3 gi kompresorius.

altiverbo responsų gal turi kokių pašarint?
Re: apie aidus (reverb)
Gintas T. (IP Logged)
January 15, 2013 11:46AM

Cia MD3 tai kalba eina apie TC mastering toolsą ? Tokio reverbo negirdejau. Turiu ir naudoju TC VSS3 (tu)( gal pranza sumaišei). Visus kitus VST reverus ismeciau, nes jie tik trukdo :) Kartais panaudoju geležinį TC M-ONE XL (jeigu norisi geležinio ir su delajum kartu)
Re: apie aidus (reverb)
Gintas T. (IP Logged)
January 15, 2013 11:47AM

Ai pranza aplenke mane:)
Re: apie aidus (reverb)
Edvo (IP Logged)
January 15, 2013 12:11PM

Andriuxa, reik sutarti kaip tu man persiustum, gal gali paziuret kiek užima? Įdomu kaip ten skamba plate, kambariai, ambience. Šiaip mane labiau "trumpi" reverbai domina, visokios salės ar bažnyčios mažiau. Įdomu su kokiu kitu reverbu šitas tc 4000 gerai sueitų į tandemą? Nors jei niekas nenaudojo, tai ir nepasakys.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/15/2013 12:12PM by Edvo.
Re: apie aidus (reverb)
Antanas1980 (IP Logged)
January 16, 2013 07:31PM

Su reveriais tai situacija seniai aiski. Visokie vst ir sir-ai, su gelezu semplais-vaiku darzelis. Isbandziau kruva visokiu ir kai ijungiau lexicon 300 supratau kas yra efx reverb. Reklamai ar mix kur vokalas ir ac guitar galima ir vst panaudoti, bet mixe kur 30-60 track pamirskit visus VST, nors jie butu vss ar psssssss...(:D Nera nieko gero uz dyka, o moketi pinigus uz vst... gerbkit tevu kruvina darba vaikai
Re: apie aidus (reverb)
Gintas T. (IP Logged)
January 16, 2013 10:00PM

Antanai, manau kad VSS3 nebandet. Taip nesakytumet;). Butu idomu pamatyt, kaip 60 takeliu sekvensoriuje (ale Cubase) "pamaitinat" vienu geleziniu lexicon 300...
Jei cia apie pinigus man taiket, tai mano vaikai nemeto mano kruvinai uzdirbtu pinigu, jie uzsidirba patys;)



Edited 1 time(s). Last edit at 01/17/2013 10:01AM by Gintas T..
Re: apie aidus (reverb)
ramil (IP Logged)
January 17, 2013 05:18AM

Kitaip tariant antanas nemoka su reverbais dirbt :-) nereikia taip nuverti ti softwariniu reverbu, maziau presetus reikia naudoti.. vakare altiverbui kanors imesiu.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/17/2013 05:47AM by ramil.
Re: apie aidus (reverb)
dbmeter (IP Logged)
January 17, 2013 09:52AM

jo Antanas čia jau perlenkė :). Nesuprantu kam investuoti lietuvoi į lexicon 300 jeigu kompaktų vis vien nieks neperka nes yra torrentai ir xaleva muzika.
Re: apie aidus (reverb)
andriuxa (IP Logged)
January 17, 2013 11:43AM

Edvo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Andriuxa, reik sutarti kaip tu man persiustum, gal
> gali paziuret kiek užima? Įdomu kaip ten skamba
> plate, kambariai, ambience. Šiaip mane labiau
> "trumpi" reverbai domina, visokios salės ar
> bažnyčios mažiau. Įdomu su kokiu kitu reverbu
> šitas tc 4000 gerai sueitų į tandemą? Nors jei
> niekas nenaudojo, tai ir nepasakys.


galiu sumesti koki DVD. 30sausio kaip tik busiu Lietuvoj. Galiu imest i pashta.
Re: apie aidus (reverb)
pranza (IP Logged)
January 17, 2013 03:37PM

oi



Edited 1 time(s). Last edit at 01/17/2013 03:39PM by pranza.
Re: apie aidus (reverb)
Antanas1980 (IP Logged)
January 20, 2013 10:17AM

Gintas T. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Antanai, manau kad VSS3 nebandet. Taip
> nesakytumet;). Butu idomu pamatyt, kaip 60 takeliu
> sekvensoriuje (ale Cubase) "pamaitinat" vienu
> geleziniu lexicon 300...
> Jei cia apie pinigus man taiket, tai mano vaikai
> nemeto mano kruvinai uzdirbtu pinigu, jie
> uzsidirba patys;)
Butu man taip pat idomu matyt kaip tempia sistema 60 VSS3. Nebandziau, gal. As su 2 midiverbais ir lex80 ir 300 sprendziu, bet koki uzdavini, nejausdamas nustatymu ar resursu trukumo.
Re: apie aidus (reverb)
Gintas T. (IP Logged)
January 20, 2013 01:19PM

Puiku. O kaip keturis HW reverus sukomutuojat su audio interfeisu? Skaitmeninis iejimas tik vienas tikriausiai. Per analoginius IN-OUT'us, ar kaip? Pasidalinkit, siaip idomu. Per analoginius nebandziau niekad.
.
marciuxg (IP Logged)
January 21, 2013 10:13AM

.



Edited 2 time(s). Last edit at 04/30/2018 08:51PM by marciuxg.
Re: apie aidus (reverb)
Antanas1980 (IP Logged)
January 21, 2013 02:41PM

As dirbu su PT, tai galiu tiek per analoga, tiek per skaiciu pasijungti tiek prietaisu kiek interfeisu(vienas po 8 analog-digital in, out). Pas mane 3, tai be reveriu ir kitiems prietaisams lieka. Man 300 pvz. geriau per analoga patinka, per skaiciu kazkoks per daug sterilus.
Atsakant marciuxg- reveriai pagrindinis irankis garso , planu, patalpu formavime. Naudojant semplus, kurie jau irasyti su reverberacija, sitie prietaisai tampa nereikalingi. Garsai is sintezatoriu taip pat yra su efx.
Re: apie aidus (reverb)
Edvo (IP Logged)
January 21, 2013 02:50PM

marciuxg, niekas nesako, kad reveris yra svarbesnis už semplus ir t.t., bet gerai parinktas ir pritaikytas reveris padarys mixą žymiai malonesniu ausiai.
Re: apie aidus (reverb)
Gintas T. (IP Logged)
January 21, 2013 03:23PM

Dekui uz atsakyma, Antanai.
Re: apie aidus (reverb)
Antanas1980 (IP Logged)
January 21, 2013 06:43PM

radai uz ka cia dekavoti... o bus beda, padesim;)
Sorry, only registered users may post in this forum.