midiaudio logo
Re: Reikia patarimo del ausiniu
pranza (IP Logged)
March 26, 2013 12:32AM

na kadangi mano supratimu stiprintuvas nėra labai sudėtingas daiktas, o šiais mikroschemų laikais tai laisvai gali būt viso labo penkios detalės, kai pamatau tokius kažin ko prikištus aparatus, suprantu, kad permokėsiu ir dar neaišku ar bus gerai padaryta tas, kas svarbu.nebent reikia kažkokių papildomų dalykų nei signalo pastiprinimas. nežinu ką daro tie spl, niekad nebandęs.jei dairytis kuo geriau - klausyčiau lempinį stipreką per varžas vietoj kolonėlių pasijungęs - nereiktų nieko papildomai pirktgrinning smiley o čia sepecialiai tam padarytas: [www.wooaudio.com] .
jeigu tranzistorinį imt, tai va neblogi viduriai kaip atrodo - [sound.westhost.com] ar [sound.westhost.com] - dėl to ir sakau, kad nereik perlenkt - ten nieko labai mandro nėra ir neturi būt..


Re: Reikia patarimo del ausiniu
serumas (IP Logged)
April 03, 2013 02:41PM

Cia as tarp kitko
turiu vat rankose dvi akg ausines vienas pirktas pries 10 metu ir pirktas pries metus... Modelis tas pats. O kaip palygini tai skiriasi kaip diena nuo nakties. Senesniuju ausiniu ir skambejimas ir medziagos is kuriu pagamintos yra kurkas geresnes... Cia seip pamastymui


Re: Reikia patarimo del ausiniu
pranza (IP Logged)
April 03, 2013 09:46PM

o abi made in ten pat? (bent jau užraše?)


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)