midiaudio logo

Cubase reikalai

Meinardas (IP Logged)
April 08, 2013 03:17PM

Gal kas gali paaiskinti, kodel Cubase karts nuo karto ( man pakankamai dazhnai - i 2 menesiu karta ar net dazniau ) ima ir pameta visus mano padarytus nustatymus. Paleidus programa ji atsidaro lyg pirma karta - vel perskaiciuoja visus plugus, pasiulo uzsiregistruot softa, numeta preference'us ir shortcut'us i factory default, neatsimena paskutiniu darbu ir pan.
Kodel taip atsitinka ir kaip to isvengti?
Re: Cubase reikalai
Corbie (IP Logged)
April 08, 2013 05:31PM

labas,

pirma mintis -ar naudoji kokias kompoiuterio valymo programas (cleaner'ius) ir pan. kas galetu isvalyti ne tik registrus bet ir daugiau ? su visokiom automatinem "valymo ir PC tvarkymo" programelem esu turejes panasiu idomybiu :)
Re: Cubase reikalai
Meinardas (IP Logged)
April 08, 2013 05:32PM

Ne, nenaudoju.
Ir siaip bandau islaikyti kompiuteri tik darbui. Internetui yra salia notebook'as.
Re: Cubase reikalai
(IP Logged)
April 08, 2013 06:03PM

Man irgi taip būna keliais atvejais:
1. Cubase pakimba drbo metu ir tenka sunkiuoju būdu ją išjungti
2. Cubase nebūna visiškai išssijungęs kai nušudowninu kompą.

Labai nervuojantis dalykas..
Re: Cubase reikalai
Meinardas (IP Logged)
April 08, 2013 06:49PM

hmm, na man taip lyg nebuna :)
Re: Cubase reikalai
caplis (IP Logged)
April 08, 2013 07:47PM

Nesvetima Cubase problema ir mano kompe. Midi klaviatūros signalas ima ir nulūžta. Perkrovus programą, viskas veikia gerai.

________________________
the art of making noise
Re: Cubase reikalai
gnommusic (IP Logged)
April 09, 2013 07:00PM

Panašu į programines klaidas, netvarkingą instaliaciją, piratinį softą, kvailiojantį antivirusą. Jei pasitaiko kažkokie PĮ įrangos gliukai, neskaitant Cubase, mano rekomendacija - perinstaliuoti Windows su sisteminio disko formatavimu ir teisingai suinstaliuoti visas programas iš naujo (į Program files, be eksperimentavimų, vengti piratinio softo, ypačiai su rusiškais akcentais). Žinoma, atlikus šiuos veiksmus, praskenuoti su naujai instaliuotu antivirusu likusius diskus.
Re: Cubase reikalai
gnommusic (IP Logged)
April 09, 2013 07:04PM

caplis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nesvetima Cubase problema ir mano kompe. Midi
> klaviatūros signalas ima ir nulūžta. Perkrovus
> programą, viskas veikia gerai.


Čia greičiau ne Cubase problema, o midi draiverio ir klaviatūros. Iš internetinių atsiliepimų aprašyta problema yra bemaž standartinė su CME klavomis. Rekomenduotina pasižiūrėti, gal Steinberg turi esamai Cubase versijai atnaujinimų.
Re: Cubase reikalai
Meinardas (IP Logged)
April 11, 2013 08:43AM

Cubase - legalus. ( kaip zinia 7-o, o ir nei 6-o nera lauzto... ).
O taip Cubase 6 elgesi ir senajam XP ir dabar Cubase 7 ( paskutine jo versija ) ka tik naujai susinstaliuotam win 7 ( x64 ).
Ir of koz viskas susintaliuota tvarkingai, nes neesu pradedantis.
Tiesiog pamaniau, gal kas susidure su tokia problema, nes googlej tokios problemos nerandu.
Re: Cubase reikalai
Gintas T. (IP Logged)
April 12, 2013 09:39AM

Man pasitaike kelis kart, ar tai - sutapimas, nezinau, bet Cubase naujai praskenuoja visus pluginsus, kada pasikeicia laikas, t. y. is ziemos i vasaros ir atvirksciai. taip jau tikrai buvo kelis kart. O kad dingtų visi nustatymai, taip nera buvę...
O dėl tų užlūžimų, tai visko būna ir su legaliu softu. Gal su Mac'ais ir nebūna, nežinau :)

Net ir 5.5 cubaso lauzto nera....
Re: Cubase reikalai
Meinardas (IP Logged)
April 12, 2013 09:52AM

Kazkaip is forumu supratau, kad ypach dabar, naujose versijose cubendo ant mac'u vaziuoja prasciau.
Re: Cubase reikalai
Corbie (IP Logged)
April 12, 2013 01:33PM

Gintai, tai nesutapimas. Iš tikro, kai keičiasi laikas, programa perskenuoja pluginus :) bet dėl to netūrėtų kilti problemų, nebent programa perkišta visokiais neaiškiais arba laužtais pluginais, tada kartais perskenuojant dingsta vienas kitas. Vienas iš sprendimų, nustatyti, kad laikas nesikeistų ir pusę metų gyventi su netiksliu laiku :)
Re: Cubase reikalai
Gintas T. (IP Logged)
April 12, 2013 02:31PM

Corbie, dėkui. Ne, ne pas mane viskas gerai, jokių problemų dėl to nėra. Šiaip tik kai pastebėjimas :)-D
Re: Cubase reikalai
Cerberis666 (IP Logged)
April 29, 2013 09:12AM

Nustatymai nedingsta niekad, bet tiek Cbase 4, tiek Cubase 5 kaskart paleidžiant skenuoja visus pluginus iš naujo ir kažkada jau buvau klausęs šia tema, bet taip ir negavau atsakymo... :)

Raimondas Rozenbergas
Re: Cubase reikalai
Olegarich (IP Logged)
May 02, 2013 10:32PM

Meinardai o nebandei rasyti i steinberg? seip turetu padeti
Re: Cubase reikalai
Meinardas (IP Logged)
May 07, 2013 09:59AM

Ne, nebandziau. Tai "didele" kompanija ... :)
Bandziau tik ieskoti forumuose, bet nesekmingai.
Sorry, only registered users may post in this forum.