midiaudio logo

RME FF UCX ir kompo startas

[kustas] (IP Logged)
May 22, 2013 01:11PM

Sveiki,

Pirma mano rme korta :)

Kompas stacionarus, garsas TANNOY reveal 5a + TS8 subas. UCX pajungtas per WF. Subas nustatytas ant "auto" - startuoja gavęs signalą. Problema - startuojant kompui subas gauna gera "puch". Langai nedreba, bet nemanau, kad subui labai sveika :) čia tikriausiai dėl to, kad neturiu garso kontrolerio jokio..? kaip sprest šita smulkmena..?
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: RME FF UCX ir kompo startas
Karolisv (IP Logged)
May 22, 2013 01:23PM

įjungiant sistemą - subą įjungti paskutinį.
išjungiant - pirmą.
Re: RME FF UCX ir kompo startas
ura (IP Logged)
May 22, 2013 07:22PM

Pas mane kaip tik monitoriai bupteli kai isjungiu sistema, bet isjungiu as ja is rozetes. O kad startuojant kompui butu kazkokiu garsu tai keista man, jei korta isijungus (ji startuoja greiciau uz kompa), tai turetu tyla but.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: RME FF UCX ir kompo startas
ramil (IP Logged)
May 22, 2013 11:42PM

Na pvz as butent del tos priezasties betkokioj studijoj budamas ar namu ar su didele konsole pradedu nuo stiprintuvo/maitinimo ijungimo su visais monitoringo knob'ais issiungtais t.y nuo totalaus mute. Tada ijungiu visus fx rac'us ir pc tuomet jokiu problemu nebuna, betkokiu kitu atveju darant irgi panasiai kaip tau buna



Edited 1 time(s). Last edit at 05/22/2013 11:44PM by ramil.
Re: RME FF UCX ir kompo startas
[kustas] (IP Logged)
May 23, 2013 10:04AM

Aisku, dekui vyrai :)-D tik uzknisa viska junginet; pries tai turejau kelias FW TC kortas - jos kuo puikiausiai susitvarkydavo - jokiu problemu ir poksejimu. Suba ant auto laikydavau ir tik kolonkes reikedavo ijungti. Tai, kad nera garso kontrolerio ant kortos ir poksejimai startuojant vieninteliai trukumui UCX. Daugiau - totalus geris :)
____________________

Any Ideas are Welcome
Re: RME FF UCX ir kompo startas
Gintas T. (IP Logged)
May 24, 2013 09:27AM

Geriau, negu TC FW kortos???
O del ijungimo, tai irgi garso korta(SK48) ijungiu, kai uzsikrauna biosas, uzdetas paswordas. Toks pat subas ant auto stovi. Manau cia ne kortoj esme o kompe. O tai viena korta kada jungi be kompo irgi šauna? Ar nebandei?
Re: RME FF UCX ir kompo startas
[kustas] (IP Logged)
May 24, 2013 09:47AM

> Geriau, negu TC FW kortos???

Gintai - cia mano nuomone. Turejau TC Konnekt 8 ir Twin. Studio 48 nebandziau, bet kaip suprantu ji be kanalu skaiciaus nedaug kuos skiriasi (pataisyk, jei klystu). RME preampai labai tylus (jokiu triuksmu jungiant ivairias gitaras/bosa), kuo mano turetos TC deja pasigirti negalejo. Na ir irasomo signalo kokybe labai patenkintas. Man atrodo, kad signalas tarytum aiskesnis (bandziau su bosu ijungtu tiesiai i UCX). Su TatalMix galima viska susikonfiguruot kaip patinka:

http://www.youtube.com/watch?v=sCH3qVaLL-I

Visiskai be kompo nebandziau, nes kortos maitinimas is FW. Atskiras kortos maitinimas pas mane UK laidas - tai neina pabandyt.

Pratinuosi list po stalu ir junginet suba - sportas - sveikata (:P)
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: RME FF UCX ir kompo startas
Gintas T. (IP Logged)
May 24, 2013 09:57AM

Siaip paklausiau. Viskas liux. nu jo tas lindimas po stalu-ne kas, bet pilvas neauga :D. Sėkmės darbuose
Re: RME FF UCX ir kompo startas
pranza (IP Logged)
June 05, 2013 11:42PM

taigi maitink kortą atskirai ir nešaudys tikriausiai.
be to, kam maitint ją šiukšlėm iš kompo :)
Sorry, only registered users may post in this forum.