midiaudio logo

Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.

lukazas (IP Logged)
March 03, 2014 01:05AM

Sveiki, visi, kas gyvi. Gal kas galetumėte, pagelbeti visiškai žaliam žmogeliui, atsakydami nors i kelis jo uzduotus klausimus. Kad neprirasyti cia daug numetu linka:
[url=http://www.muzikantams.com/showthread.php?p=62023#post62023][/url]
Biudzetas iki 800Lt
Buciau labai dekingas uz bet kokia suteikta naudinga informacija :)
Re: Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.
pranza (IP Logged)
March 03, 2014 02:25PM

menstruatoriai atsako: :D

reik pastebėt, kad emaudio emtrekas nors turi du mikrofoninius ir du gitarinius įėjimus, vienu metu gali rašyt kažkuriuos du iš jų, tai scenarijus gitara + mikrafas suveiktų, bet gitara + 2 mikrafai - ne.
taip pat tai vienintelis daiktas, kuris turi galimybę pajungt išorinį efektų bloką (per insert)

su štainbergeriu - tas pats, bet gitarai pritaikytas įėjimas yra tik vienas, todėl nelabai gerai gautųs scenarijus gitara + gitara.
taip pat nėra insert'ų, bet šiaip tai kultūringiausiai iš tų visų atrodantis daiktas - ne popsovas :) taip pat ko gero jis yra gyvas pažiūrėjimui midiaudio parduotuvėj. jie tegu ir pakomentuos.

su skarletu - tas pats, kas su emaudio, bet dar priedo gauni š - ausines ir mikrafą, ko tau nereikia (tikriausiai)

alesis gali įrašinėt 4 kanalus vienu metu, bet ko gero jo garsas bus prasčiausias iš visų.

presonusas - vėlgi prie kortos gauni chlamo. panašu į skarletą. kokybė? nežinau. absoliučioj skalėj tai presonusas nevaldo.

emaudio fasttrekas - 1 mikrafas ir 1 instrumentas. funckijom neblizga.


taigi... pagal funkcijas tau būtų geriausia EMAUDIO EMTREKAS nes viskas ten yra plius gali pasijungt išorinį efektą (PEDALĄ) - mažu sugalvosi kokį wah wah dėt, nors ant akustinės - kaži. na gal aidą kokį tada.


gitarinis džiąkas yra dviejų kontaktų, jis nebalansinis, TS.

dėl latencijaus - visos šios kortos turi tiesioginį monitoringą įėjimams be latencijaus.
latencijaus kompensavimas yra audio programos reikalas. visos kortos kažkokį latencijų turi, kol garsas praeina pro jų žarnokus ir kompą. kurios iš jų mažiausią - nežinau, bet visos šios kortos panašaus lygio. bendras latencijus priklauso ir nuo kompo.

draiverių kokybė yra svarbu, nes nuo to priklauso ar korta veikia normaliai, ar daro nesąmones ir gadina nervus. m-audio, kiek teko susidurt, visai OK toj srity. dėl kitų negaliu komentuot...

midi - tavo atveju nereikia, NEBENT naudosi išorinį efektą, pvz aidą, kurio atsikartojimus norėsi sinchronizuot su savo gabalo tempu iš garso programos.

techniniai parametrai - pamiršk juos. svarbu kokiais būdais jie pasiekti, o ne kokie yra. nesakai gi kad janukovyčius geras dėdė, nes turi daug pinigų :D

po to jei ieškosi nebrangaus kondensatorinio mikrofono - stenkis išbandyt prieš pirkdamas, kad atsirinktum, koks labiausiai tinka tavo balsui ir gitarai.

tai tiek...
kai norėsi prašmatniai įsirašyt kokį gabalą, kreipkis į audiomastering.lt :D

http://audiomastering.lt
Re: Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.
lukazas (IP Logged)
March 04, 2014 02:19PM

Svarbu turėti, ką irašyt :D Ok turėsiu omenyje:)
Dabar dar biški sugrįžtame prie temos.
Dėl emtreko - man kolkas labiausiai jis ir krenta į akis. Tik nžn ar imti emtreka ,ar imt emtreka plus? Bet kaip pradziai tokiam zaliukui kaip as,manyčiau, užtektu ir emtreko.

[quote=techniniai parametrai - pamiršk juos. svarbu kokiais būdais jie pasiekti, o ne kokie yra. nesakai gi kad janukovyčius geras dėdė, nes turi daug pinigų][/quote]

Visu antra klausimas kyla, ar įsirašytų gerai, jeigu el. akustinė gitara jungti per jacka į audio interfeisa vietoje to, kad irasineti su miku ar keliais mikais?
Jeigu ką, mano gitariukė Washburn Wd30SCE su Fishamn Presys+ Preampu.
[url=http://www.washburn.com/products/acoustics/WD30SCE.html]http://www.washburn.com/products/acoustics/WD30SCE.html[/url]
Kaip suprantu vokalui man reiktu kondensatorinio/dinaminio vienakrypcio mikrafono su placia diafragma ir „gerais parametrais - kazkokiais.“ :D
Tiesiog norisi jau seniai irašyti kelis koverius namu salygom ir iš „š“ bandau išspausti „g“, šiuo atveju - grūdą :D

Dar paskutinis klausimas, gal kas esate bandę? Ar suveiktų toks daiktas kaip garso korta ir su minimum latencijaus, kiek zinau toks mixeris/audio interfeisas neturi ASIO draivu, kas yra gana lieciama tema butent del to „latencijaus“ - vėlavimo.
[url=http://www.ebay.co.uk/itm/Alesis-Multimix-8-USB-FX-Home-Recording-Studio-Mixer-with-Audio-Interface-/171251658941?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item27df64f0bd]http://www.ebay.co.uk/itm/Alesis-Multimix-8-USB-FX-Home-Recording-Studio-Mixer-with-Audio-Interface-/171251658941?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item27df64f0bd[/url]Edited 2 time(s). Last edit at 03/04/2014 02:22PM by lukazas.
Re: Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.
lukazas (IP Logged)
March 04, 2014 02:23PM

P.S
@pranza labai dėkingas už informacija :)))))))
Re: Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.
pranza (IP Logged)
March 04, 2014 04:08PM

na ar reikia to alesio? nėra asio, tikrai nepirk ;)

kodėl tau taip svarbus latencijus? su maudio jis bus proto ribose, ~10 ms tikrai turi išspaust, išspaus gal ir 5.
o tai aktualu nebent savo gyvą garsą apdiribinėji su kompu ir nori gyvai grojant kad nevėluotų. įrašinėjant tai nesvarbu...

dėl mikrafo, tai kodėl nepaėmus vieno didelės diafragmos ir su juo paimt savo balsą ir gitarą kartu, ir priedo dar iš gitaros tiesioginį?

pagūglink "sirvydytė rooms", ten būtent taip daryta tik dar + 2 mikrofonai toliau, salės aidui paimt.
Re: Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.
lukazas (IP Logged)
March 14, 2014 06:23PM

As noriu tik irasineti, gyvas grojimas neaktualu. :)
Daug naršęs ir apmąstęs bei pagalvojęs, kad insert jungtys nebūtinos bei tai, kad dirbant su stainberg gali rasti daug tutorial ir pnš apsistosiu ties stainberg, nes man jis irgi nepopsovas. O dėl miko kaip ir galutinai apsisprendęs dėl sE Elecotronics X1.Nesu šios srities žinovas, bet jeigu ši Large Diaphragm maika ligina su dievaiciu Rode NT - 1 kai jo kaina tam tikrose „vietose“ vos ne per pus didesne uz sE Electronics 1X.Tada dar paskutinis labai vaikiskas klausimas: Sakykim Steinber CI1 turi fantoma condenser maikui, tačiau ar nebus bedu su pajungimu, tai yra pajungt pajungsim, bet ar signalas persiduos, nes pvz girdejau, kad daug „kas“ turi bedu su tam tikrų brandų interfeisais kai maikas lyg ir veikia, bet boxas-interfeisas siuo atveju neperduoda signalo į PC - nebent tai jau vidinis interface arba PC hardware gedimas... (Tai nebobuciu pasakos)
P.S Babučiu pasakom netikiu.:D
Dėkui.Edited 1 time(s). Last edit at 03/14/2014 06:25PM by lukazas.
Re: Dėl akustuko ir vokalo įrašymo.
Dalius (IP Logged)
March 15, 2014 08:31PM

"As noriu tik irasineti, gyvas grojimas neaktualu."

nieko nesuprantu. Ką įrašinėti jei negroti gyvai (kam tau mikrofonas jei gyvai nebus grojama)?

"apsisprendęs dėl sE Elecotronics X1.Nesu šios srities žinovas"
o gal tuomet paklausyk žinovų ir pasirink iškarto tą "etaloninį" Rode NT1A? Mažiau kils abejonių (ir nusivylimų)

O klausimas "tai yra pajungt pajungsim, bet ar signalas persiduos..." - tikrai nesupratau apie ką čia rašai... matomai bobučių pasakos (ne kitaip).

Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.