midiaudio logo

ar imanoma uz 300lt garso kort

renata (IP Logged)
October 11, 2004 11:15AM

pati apie garso kortas nelabai ismanau. kiek kalbejausi su zmonemis man sake, kad imanoma mano poreikiams, ir uz 300lt nusipirkti garso korta. tik kokia? kokios firmos? kaip man pasakyti nuejus ir kompiuteriu parduotuve, kokiu man garso kortos funkciju reikia? man reiktu jungtis mikrafona, irasineti balsa. kurciau muzika todel reiktu patenkinamos kokybes be traskesiu. ir miksuociau programomis. tai reiktu prisijungt atskirai per ausines viena gabala, bet kad kartu eitu ir per bendra garsa. tai kiek suprantu turi but atskiras ausinems isejimas. nu zodziu minimaliai. nieko daugiau nezadu jungti, sampluoti nes reikia tam dar paplidomu pinigeliu.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Edvo (IP Logged)
October 11, 2004 12:29PM

Uz 300Lt, su mikrofon stiprintuvu, be trashkesiu, gana sudetinga rasti.
Gal koks Creative AUDIGY 2 ZS ir tiktu (apie 300Lt ir turetu kainuot). Ash i kompiuteri irashinet pradejau irgi su creative soundblaster, ir net zhymiai blogesniu nei shis, tuo metu kokybe man visai tiko.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
sdfg (IP Logged)
October 11, 2004 12:31PM

Siaip imanoma. Tik ne kompiuteriu parduotuvej, nes ten tik soundblasteri pasiulys. Pagooglink siuos gamintojus, jie turi ir pigiu/mazu kortu:

M-audio/midiman
EMU
Audiotrak
ESI
Terratec

Nors su 300lt nelabai didelis pasirinkimas. Tokios sumos su kaupu uztektu kortai grojimui, klausymui, bet irasymui nelabai. Siulyciau pasitaupyt ir zmoniska pasiimt, gal naudota kad pigiau butu.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Edvo (IP Logged)
October 11, 2004 12:55PM

Ash ir pats zvalgausi shiu gamintoju kortos uz nebrangiai (500Lt), bet kas parduos ant Lietuvos?
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Fino (IP Logged)
October 11, 2004 01:34PM

Galima gaut ish rusijos, ju kaina + ~~$20, pasirinkima radau su kainom www.creamware.ru
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
renata (IP Logged)
October 11, 2004 05:07PM

o kokiu funkciju reikia konkreciau, kad irasinet balsa su mikrofonu? ir ko neturi paprastos garso kortos, parduotuvese? bmse pvz.
rase sdfg:
Pagooglink siuos gamintojus, jie turi ir pigiu/mazu kortu:

M-audio/midiman
EMU
Audiotrak
ESI
Terratec
jei tai firmos tai yra kazkur ir ju parduotuves?:m
o deveta korta tai manau perdaut rizikinga pirkt, gal geriau pigia bet nauja.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
renata (IP Logged)
October 11, 2004 05:23PM

ka tik pasiziurejau bms puslapyje. nu yra tu garso kortu didelis pasirinkimas. yra ir creative audigy 2zs 279lt
yra ir brangesniu, bet man reikia zinoti ko man reikia is tos garso kortos. manes juk parduotuvej to ir klaus,ka as ruosiuos daryt ir kokiu man fukciju reikia, vat ta ir noriu issiaiskint.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Dalius (IP Logged)
October 11, 2004 05:45PM

Renata,

tai kas yra pardavinėjama kompiuterinėse parduotuvėse - skirta tik žaidimams arba l. vidutinio lygio muzikos klausymuisi, arba - telekonferencijoms (tarkime pokalbiams per internetą) ir pan. Todėl nesitikėk, kad įsijungusi mikrofoną į tokią garso kortą (betkurią, kuria nusipirksi kompiuterių parduotuvėje), tu išgirsi kokybę, kurios tikiesi dainavimo įrašymui;-) Bus išmesti pinigai į balą...

Mano žiniomis - pigiausia korta, kuri turi IR pakenčiamos kokybės mikrofoninį įėjimą - Tascam US-122. Jei kas nors suras ką nors pigiau ir geriau - tegu meta į mane akmenį;-)



Dalius
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Edvo (IP Logged)
October 11, 2004 06:21PM

Jei tau reikia pakenciamai irashyt vokala tai minetas Tascam yra tikrai vienas ish pigiausiu variantu (ten kazkas tarp 800-900Lt).
Ko tau reikia, tai skyliu mic in (prijungti mikrofona), phones out (prijungti ausines kad girdetum ka dainuoji ir ka tuo metu groja kompiuteris) ir line out (kad galetum prisijungti koloneles ir pasiklausyti kaip viskas gavosi), patartina, kad tai butu butu 24 bitu rezoliucijos garso korta. Tascam visa tai turi ir netik tai. Bet Creative Audigy irgi tai turi :), problema ta kad ji neskirta irashams ir niekas negali garantuoti, kad ji veiks gerai ir kad irasho kokybe tave tenkins. Ash irashinejau, man buvo visai pakenciamai, ten buvo tik 16bitu rezoliucija. Dabar jau ta korta man tikrai netiktu.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
j900 (IP Logged)
October 12, 2004 01:04PM

To Dalius:

sveiki gyvi, tai kaip ten su tais akmenim ? o kaip Jums Emu naujosios kortos ? jos kainuoja pakankamai pigiai, bet labai gerai vertinamos (bent man neteko blogu atsiliepimu skaityt). tiesa, pats ju nesu isbandes, bet labai noreciau. GAL PRADESITE JOMIS PREKIAUTI ?
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
renata (IP Logged)
October 14, 2004 04:18PM

labai skirtingai visi patarineja, ir dar sapsunkina tas kad kiekvienas nori iskita tai kas jam pravartu, bet vis gi tada paaiskinkit, kuo skiriasi creative audigy 2zs nuo creative life 1.5. kiek man paaiskino apie tai ismanantis zmogus, kad ju funkcijos isejimai tie pat./ galima jungti mikrofona ir irasineti balsa. ir garso kokybe labai nesiskiria. tai kodel tada kainos tokios skirtingos.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Fino (IP Logged)
October 14, 2004 06:40PM

Renata. Audigy 24 bit turi,puse bb , o live 16 bit. Siaip patrciau imk tu LIVE ir nesiparink, jei nori imk Live 24bit, naujesnis. Tau gi Asio px kaip supratau.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Edvo (IP Logged)
October 14, 2004 08:01PM

jo, imk 24 bitu koki nors creative, bus gerai
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Vakaris (IP Logged)
October 15, 2004 10:05AM

Pritariu, imk paprasta korta - uzteks per akis, o jei reikes rimtesnio iraso, visviena kreipsies i studija ar tuo uzsiimancius profus.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Dalius (IP Logged)
October 15, 2004 10:47AM

Renata,

Niekaip nepritariu nuomonei kad imtum žaislinę kortą. Kodėl tu nori išmesti pinigus (dabar, nusipirkdama tau netinkantį daiktą, ir paskui, mokėdama studijoms už įrašus - nes pati su tokia korta kokybiškai to negalėsi padaryti)?

Siūlau labai paprastą dalyką - susitark su firma (iš kurios nori pirkti žaisliuką už 300Lt), kad tau leistų pasibandyti ir gražinti savaitės bėgyje jei nepatiks.

Iš mūsų paimk tascam US-122 - ir tame pačiame kompe abu daiktus palygink, bandydama įrašyti savo balsą, dainuodama į mikrofoną (beje, o kokį mikrofoną turi?) . Skirtumą pajusi pati, ir tuomet tau bus aiškiau.



Dalius
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Edvo (IP Logged)
October 15, 2004 12:30PM

Nepritariu, kad isigydama pigia korta, ji ishmes pinigus. Kadangi akyvaizdu, kad zhmogus pradedantysis, tai tos pigios kortos pakaks, kad ishmokti dirbti, o kai ishmoks tai pagal savo poreikius pati suvoks kokios kortos reikia ir nusipirks (jei labai norisi, tai ir pinigu kazkaip atrandi :). Pinigai uz pigia korta bus investuoti i mokymasi. Juk visi taip pradejom, ne ish karto, o laipteliais. Nors jei galetu sau leisti nusipirkti gera korta, tai rekomenduociau ish karto geraa.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
j900 (IP Logged)
October 15, 2004 12:45PM

gal tu geriau pirk paprasta Audigy 2 (ne ZX, o paprasta, nes gelezis ta pati), aisku tai ne pro, bet 24/ 96 tai yra gerai, be to - dazniu charakteristika pakankamai lygi, todel ir su shita plokste imanoma labai kokybiskai irasyti garsa. visada pagalvok - Bitlai juk net nesvajojo apie tokio lygio plokste, o kokia muzika kure ! svarbu ne tik technine baze, bet kuryba...

sekmes
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Dalius (IP Logged)
October 15, 2004 01:05PM

Visiems Creative / SBlive / Audigy siūlytojams:
įkiškite [b]mikrofoną[/b] į tą jūsų mėgstamą Audigy/extigy, pabandykite įrašyti [b]normalų[/b] (dainuojamą - su normaliu dinaminiu diapazonu) balsą. Paskui palyginkite skambesį, triukšmų kiekį (tame tarpe ir triukšmus, atsirandančius nuo pelės stumdymo) su BETKOKIU kitu mikrofoniniu preampu - ir tuomet čia, forume, išsakykite savo mintis. B-]

o kas link Bitlų - tai jų laikų įrašinėjimo įrangos techniniai parametrai (triukšmai, iškraipymai) - nepalyginamai geresni nei mikrofoninių stiprintuvų, dedamų į kompiuterines, skirtas žaidimams, kortas;-)



Dalius
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Fino (IP Logged)
October 15, 2004 03:42PM

Dalius xaxaxaaaaaaaaaa . Tu pardavejas ish prigimties. Paims jinai tavo nuostabia Tascam, o po to hren parduos, o audigy, ar live uz 100-200 lt visada ras sau vieta. Jai nereikia kondensatoriuniu mic'u pajungimu ir tt. Renata, klausykis daugumos nuomones!!!
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Dalius (IP Logged)
October 15, 2004 04:03PM

Fino,

man patiko tavo atviravimas "...paims ... [b]nuostabia Tascam[/b]..." - labai gerai, ačiū - va čia tu pasakei savo tikrąją nuomonę;-)

Aš nekalbu apie kondensatorinį mikrofoną (beje, su kondensatoriniu mikrofonu, kurių signalai kaip taisyklė būnai didesni nei dinaminių - Renata gautų net geresnį rezultatą - nes kai mažiau stiprinimo - tai mažiau ir triukšmų, ir iškraipymų) - būtent, įjunk [b]paprastą dinaminį[/b] - ir pasižiūrėk kokio š prisigaudys tos Audigy/extigy/Live kortos;-)

O apie prigimtį - įdomu, kuris iš mūsų dviejų didesnis pardavėjas? Cituoju tavo mintį: "o po to hren parduos" :-):-):-) Man net į galvą neatėjo mintis, kad reiktų siūlyti tokį daiktą, kurio vienas iš pagrindinių pliusų - galimybė sėkmingai parduoti. Juk įranga perkama darbui - ne pardavimui;-)

peace;-)



Dalius
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
j900 (IP Logged)
October 18, 2004 01:15PM

:-P
baikit cia pyktis pagaliau. Juk mergina aiskiai paklause - uz 300, o ne uz 800 lt. kiekvienam aisku, kad Audigy ne shedevras, bet suma yra suma. o jei jai po metu nusibos su muzika, po to gailesis, kad tiek pinigu isleido garso kortai ( chia jei sugalvotu pirkti brangesne ).

Vel noriu paklausti, ar nepradesite prekiauti EMU garso kortomis, nes ju kokybes/kainos santykis turetu buti labai neblogas ? o pigiausia ju korta panasiai ir kainuoja, taigi...

sekmes, butinai aplankysiu MIDIAUDIO infobalt parodoje !;-)
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Fino (IP Logged)
October 18, 2004 02:21PM

Ir ash noriu i infobalt, gal ish jusu nusipirksiu ka nors !!! Kada ten prasideda paruoda?
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
karolis (IP Logged)
October 18, 2004 02:56PM

EMU kortomis ir dabar prekiaujame, bet tik pagal uzsakymus.
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Dalius (IP Logged)
October 18, 2004 03:12PM

Parodos datos Spalio 20-23d.



Dalius
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Edvo (IP Logged)
October 18, 2004 03:16PM

O kiek kainuotu EMU 0404 PCI ?
Re: ar imanoma uz 300lt garso kort
Sigis (IP Logged)
October 21, 2004 04:31PM

O, nezhinojau, kad EMU prekiaujat. O kiek tuomet EMU 1212M kainuoja?
Sorry, only registered users may post in this forum.