midiaudio logo

Behringer X32 pliusai minusai?

MYGTUKAS (IP Logged)
July 20, 2015 09:17PM

sveiki, klausimas turetojams
Behringer X32 pliusai minusai?


Re: Behringer X32 pliusai minusai?
Safras (IP Logged)
July 21, 2015 03:37PM

Naudoju x32 jau beveik 2m. Savo kainoj tikrai pilnavertiškiausias pultas, suteikiantis plačiausias galimybes operatoriui tiek efektų valdyme, tiek pačio pulto valdyme, Preamp'ų kokybė tikrai nėra bloga, patogus išdėstymas, pultas nėra didelis. Vienintelis minusas man asmeniškai yra tai kad gana lėtai vaikšto fader'iai. Koncerto metu kai jau norisi permest puslapį greit ir kažką pakoreguot, kartais nespėja suvažinėt, bet tikrai nėra esminė problema.. O šeip labai gerai kad jį nuolat atnaujina, prideda papildomų funkcijų/efektų. Galima į patį pultą įsijungt RTA mikrofoną ir ,,prasipūst" aparatą. TIkrai vertas dėmėsio pultas, tik jų kainos dabar labai sukilusios, taip kad rekomenduočiau šiek tiek palaukt.


Re: Behringer X32 pliusai minusai?
Gintas T. (IP Logged)
October 14, 2016 08:57PM

Sveiki. Prikeliu temą, nes kaip ir aktualu. Reikia 32 kanalų sk. mikšerį išsirinkt su dėže scenoj. Gal dar kas kokių minčių apie šį aparatą turit? Kažkaip visi giria jį, sako labai populiarus. Pasidalinkit patirtimi. Gal kokių alternatyvų panašiam kainų lygį (apie 4št.€)Edited 1 time(s). Last edit at 10/14/2016 08:59PM by Gintas T..


Re: Behringer X32 pliusai minusai?
Rimtautas (IP Logged)
February 26, 2017 02:22PM

Ar aš kažką pražiopsojau, bet man atrodo, kad forumo taisyklėse parašyta, kad keiktis negalima. O čia vien temos pavadinime jau du keiksmažodžiai Beh... ir ..32 smiling smiley)Siūlau mažiau skaityti nulėpausių liaupsių apie šiuos mikšerius, o tiesiog realiai paklausyt ir pasilygint su kitais mikšeriais ar garso kortom. Suprasit, kad tai ausų kankinimo priemonė.
Taip, jie patogūs naudoti ir populiarūs. Ir dėl to labai gaila, nes vis daugėja "profesionalų", kurie net negirdėjo, kaip gali viskas skambėti gerai. Kiti, kad jau po metų reiks keisti vieną kitą feiderį.Yra sprendimų, kaip X32 priverst groti gražiai, bet, deja, tie sprendimai brangesni už patį mikšerį winking smileyYra daug kokybiškų variantų: Digico S21, Yamaha QL, A&H GLD. Kainos 4000-7000€


Re: Behringer X32 pliusai minusai?
Gintas T. (IP Logged)
February 26, 2017 07:47PM

smiling smileyBaikit, nemanau...Rimtautai. Nesikeikiusmiling smileyPraziopsojot, jau turim ir...dziaugiames(bent jau kol kas)
Provincijos kulturkei - pats tas. Kad tikra skambesi pajust, reika tureti per ka just (kokybiska prieki).
Bet kuriuo atveju, dekui uz nuomone. Saugosim faderius(maziau stumdysimsmiling smiley)Edited 1 time(s). Last edit at 02/26/2017 08:29PM by Gintas T..


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)