midiaudio logo

pigus audio interfeisas ar hi-fi dac ?

lowfi (IP Logged)
March 03, 2016 03:58PM

Norėjau paklaustyi,
Koks nebrangus iki 300e audio interfeisas turi geriausius Digital to analog keitiklius?
Ar apskritai yra prasmės pirkti pigų audio interfeisą jeigu įrašus darau labai retai, ir dabar turimo interfeiso tascam us 122l tam pakanka.
Tačiau būtų naudinga turėti aukštesnės kokybes signalą iš kompiuterio.
Gal tokiu atveju labiau apsimokėtų pirkti ne pro audio interfeisą, o biudžetinį dac pvz: Audioquest DragonFly DAC http://www.audioquest.com/usb_digital_analog_converter/dragonfly-dac

Tai klausimo esmė būtų: ar apsimoka pirkti biudžetinį pro audiointerfeisą jeigu prioritetas yra Digital to analog keitiklyje ?(atkrenta visi mic preampai imputu skaičius etc...) Gal dirbant „in the box“ tuos pinigus investuot į hi-fi daca?
ir apskritai kaip imanoma gauti kuo aukštesnės kokybes D/A conversija išleidžiant kuo mažiau pinigų?
Re: pigus audio interfeisas ar hi-fi dac ?
Antanas1980 (IP Logged)
March 03, 2016 04:39PM

Panasonic SV3800.
Re: pigus audio interfeisas ar hi-fi dac ?
Dalius (IP Logged)
March 03, 2016 06:05PM

"kuo aukštesnės kokybes D/A conversija išleidžiant kuo mažiau pinigų?"

na ir keisti klausimai...

o kokius darbus dirbate? Nepamirškite, kad audio interfeisai turi dar tokias savybes kaip vėlinimą bei draiverių patikimumą.
Su audiophifiliniu (biliakiek pinigų) gali tekti nemaloniai nusivilti jei naudojate VSTi o jam nėra normaliai veikiančio native ASIO (ar CoreAudio - žiūrint apie kokią OS eina kalba) draiverių;-)

Jei kompas stacionarus ir jame yra PCIe jungtis - tuomet siūlyčiau pažiūrėti į kortą kurioje "neišleisite pinigų" mikrofoniniams preampams ir pan

[url=http://www.rme-audio.de/en/products/hdspe_aio.php]RME AIO[/url]

DaliusEdited 2 time(s). Last edit at 03/03/2016 06:06PM by Dalius.
Re: pigus audio interfeisas ar hi-fi dac ?
pranza (IP Logged)
March 03, 2016 10:52PM

nėra taip, kad garsą įtakotų tik keitiklis. šaltinis - taip pat. dėl to neišeina nusipirkt uber dac'o ir pasijungus prie bet ko turėt geriausią rezultatą.

jei žiūrėt kokybės, tai turbūt usb dac'as (turbūt ne dragonfly, manau...), bet nebus ASIO. Kartais būna (weiss), bet tada ne trys šimtai eurų :)

o jei reikia asio, na tai kad ir ta Daliaus rme ar šiaip kokia nors korta su digital out plius dac'as (arba Antano panasonikas, nors nzn kaip jis - bet veiktų kaip dac'as). mano senoji rme digi 96/8 turėjo geriausią digi out iš visų kortų.

http://audiomastering.lt
Re: pigus audio interfeisas ar hi-fi dac ?
Antanas1980 (IP Logged)
March 04, 2016 08:45AM

Panase stovi PCM1702, kas laikoma vienom is geriausiu DAC.Tai ivertinant kiek jie dabar kainuoja tikrai verta pamastyt. As pats toki varianta naudoju.
Re: pigus audio interfeisas ar hi-fi dac ?
Mairunas (IP Logged)
July 02, 2016 08:15PM

skirtumas tarp paciu keitikliu(lustu) nera toks didelis,svarbiau kas ten po ju padaryta,nors hi end gamintojai retai pakiaulina su gerais cipais,stengiasi padaryti kaip priklauso
Sorry, only registered users may post in this forum.