midiaudio logo

Klausimas būgnininkams

Egis (IP Logged)
August 02, 2016 06:49PM

Sveiki,
pradėjau domėtis galimybe pasijungti daline fonogramą ir kaip ją paliesti būgnininkui su kliku. Kaip ir aišku, kad reikia garso kortos su dviem stereo išėjimams. Gal kas galite pasidalinti kokią įrangą naudojate? Gal yra kitokių būdų.


Re: Klausimas būgnininkams
rokasj (IP Logged)
August 03, 2016 03:50PM

Sveikas, kaip ir viska pasakej smiling smiley as nebugnininkas, bet dirbu su atlikeja kuri gyvai groja taip. As asmeniskai gyvam grojimui naudoju Ableton (turbut patogiausias dalykas leist minusa) + RME Fireface UC + laptopas. Tik as naudoju 6 outus smiling smiley
- 2 main out'as i prieki;
- 1 mono bugnininkui (jam tiek uztenka, sako maziau blasko, kai viskas per centra eina);
  • mes procesinam vokala per kompa, nes muzika alternative-pop, tai labiau "post-production'iskai" skamba su digital kompresoriais ir reverbu, tai tam eina dar keli outai smiling smiley bet cia jau visiskai skonio reikalas..


Re: Klausimas būgnininkams
Dagis (IP Logged)
August 13, 2016 02:41PM

Grupė, kurią garsinau gyvenime naudojo Cubase projektą, kurio dalį, kaip fonogramą leisdavo būgnininkui.Buvo naudojama RME Multiface ar kažkas tokio ir tada per 1-2, 3-4, 5-6 duodami takai į priekį, iš kurių formuojamas monitoringo mix'as būgnininkui, plius papildomai iš RME 8 out eidavo clickas.Būgnininkas po ranka turėdavęs mažą pultelį, į kurio pirmą mono kanalą ateidavo mix'as nuo monitorinio pulto, o į antrą mono kanalą ateidavęs click'as tiesiai iš RME.Kadangi būgnininkas grodavęs su ausinėm, jis galėdavęs reguliuotis santykį tarp monitor mixo (monitor mix'as jam, suprantama, buvo formuojamas, kaip ir kitiems muzikantams - monitoringo operatoriaus) ir click'o pagal savo preferencijas nesukeldamas aplinkiniams nepatogumų.Va taip va momentai tokie va.


www.tomasdabas.eu


Re: Klausimas būgnininkams
Rimtautas (IP Logged)
February 26, 2017 02:36PM

Biudžetinis variantas: laptopas, garso korta su stereo išėjimu, Asio4all driveriai, leidžiantys apjungti kompo integruotą garsą su išorine garso kortą. Kompo garso kokybė gal ir prasta, bet clickui ir foniškei į ausines pakaks. Iš išorinės garso plokštės atiduodi į mikšerį.
Gali prireikti papildomo ausinių stiprintuvo.


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)