midiaudio logo

Ka manote apie Fruity Loops 4?

Kaziolas (IP Logged)
October 29, 2004 02:26PM

Kokia jusu nuomone apie FL4 Studio?

Ar si programa pakankama profesionaliam muzikos kurimui...

Kas is jusu ja naudoja kaip pirma programa muzikos kurimui?
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
DZdj (IP Logged)
November 10, 2004 08:04PM

Ash ja naudoju jau nuo tada kai pasirode 3ioji versija. Ish to ka esu ishbandes man ji patogiausia ir mano nuomone niekuo nenusileidzhia nei Steinberg Cubase SX nei Reason, gal net kai kuo lenkia, pvz savo kaina ir labai lanksciomis galimybemis. Mano nuomone, programine iranga - skonio reikalas, su kuo labiau patinka dirbti, ta ir naudok ;]
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Psychoterror (IP Logged)
November 12, 2004 11:19PM

FL studio 4 - tai super programa, lankciai ja naudojant galima kurti ivairiu stiliu ir aplamai bet kokia muzika. O visos kalbos apie cubase SX yra snobizmas. Seip seniai sklando kalbos apie steinbergo produktu kokybe - kuri yra ganetinas meslas. FL 4 naudoja net toks veikejas kaip Mike Olfield. Jau kuriamas FL 5, ten tai bus zveris. FUCK OFF CUBASE!!! FUCK OFF PSEUDO PROFESIONALAI !!!
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
dxginger (IP Logged)
November 16, 2004 10:10AM

Sitas tai taip! Mike Oldfield'as naudoja Fruity Loops del savo patogumo, lankstumo. Pasileidus FL ir turint gera ideja, jau po keliu minuciu galima tureti puikia daina. Na FL minusiukas, biski nemazi naudojami CPU resurai. Man atrodo del programos vizualizacijos, bet aisku tuo ji ir yra paprasta, nes viskas aiskai isdestyta, vaikiskai aisku:) Galu gale per Rewire galima prisijungti tokias programas kaip Reason, ReBirth. Gerai susitvarko su VST, DX pluginais. A kas bus 5 FL versijoj tai velnias zino..
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
musicmaker (IP Logged)
November 16, 2004 03:52PM

Nu cia tai pavare:

Pasileidus FL ir turint gera ideja, jau po keliu minuciu galima tureti
puikia daina.

Klausimas paprastas - o kada dainuosi ? kaip gali but daina be vokalo ? butu malonu, jei atsakytumet.

Beje, tarp pasaulinio lygio profu FL skamba kaip "fruity what ?". manau, supratot. Aisku, kiekvienas naudokit tai, kas patogu, bet jusu kalboje truksta objektyvumo ( pas lietuvius tai daznai buna ).
O siandieninis Oldfildas, deja, jau nebetas, nebetas...

p.s. man steinbergo produktai irgi nevisada patinka, bet yra visokiu bet. Siaip ne nuo sekvensoriaus priklauso, ka sukursi. ir dar - paternu sekvensoriai (kaip kad FL ir kiti) yra visai kita kategorija, nei multitrackai - prasom i viena koshe nemalti.

Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
asdf (IP Logged)
November 16, 2004 05:18PM

fl privalumas - bezdzione gali padaryt pusetina gabala, kuri jeigu paklausysi dviparas, tai ziurek ir patikt prades.

su fl nereik ikvepimo, prikrauni vavu, pazaidi su matrica, ir klausai koks rezultatas. Kaip kudikis ant sikpuodzio patepi sh ant sienos ir galvoja kad jau yra zjb...

siaip ant bajerio susisporinom su draugu, kad padarysiu gabala per maziau nei 1 min. Imanoma 2 gabalus per ta pati laika padaryt, konvertavimas i wav uztruko bent dukart ilgiau. Jeigu galvojat, kad kokybe skyresi ar tipo muzikine israiska, harmonija ar dar koks velnias - nea, neatskirsi kur padaryta per 1 min, kur per 1.5 valandos. Viskas ziauriai paprasta - pasileidi storm3 wizarda ir spaudi enter, viska automatiskai sukrauna kiek reikia kartu, viskas tonacijoj, ir jokiu kurybiniu kanciu.

taip kad visos kalbos neva "turint ideja galima va taip ir taip" nebetenka prasmes.

mano nuomone, fl ir panasios programos uzkerta kelia asmens tobulejimui. Be abejo, pasedejus prie programos tikrai kazka isspausite, rezultatas bus, beet...

tas rezultatas niekada nebus tai, ko jus norite. Butent savo idejos jus ir negalesite igyvendint, netgi nieko panasaus negalesite gauti. Dirbantys su fl gali gauti tik neprognozuojama rezultata.


galit pasitikrint save - padarykit minusa koki nors, pvz kokios nors Madonos ar Mamontovo, tuo viskas ir pasibaigs. O ka kalbet apie enya, metallica, bet ka, kas groja gyvai, gal juos irgi pabandysit zagint su fl?

taigi susumuojant - fl geriausiu atveju elektroniniai kokiai muzikai pusetinai kaip vst gali but naudojamas, o ka metalistams daryt?

O jeigu as choristas, per kuri gala man ten loopintis? Arba jeigu makejevas as?

cubase gal ir ne idealus, bet kol kas alternatyvos jam win sistemoj nera.

sekmes
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Healing (IP Logged)
November 16, 2004 06:30PM

FL tikrai tik elektronikai tetinka, dar ir tokios dedikuotos programos kaip REAKTOR 4 ar Project 5 (nors sitos niekuomet nebandziau). Aisku , jei smuikelius yrsinet ar imituot nori kas, tai geriau Cubase ir SONAR ---
O del profesionalu - laukiam nesulaukiam, kada ish lietuviu kas nusvies europa, po to jis ir gales pasakyti stebuklinga softwara : x...x. Sekmes visiem ??!!
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Vakaris (IP Logged)
November 17, 2004 12:11PM

Nesuprantu kam tie gincai?.. asmeniskai as FL leidziu kaip VSTi CubaseSX ir viena kitai netrukdo... Kam kas patinka, kieno kokie poreikiai, toks ir pasirinkimas.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
dxginger (IP Logged)
November 19, 2004 02:32PM

Kas tiesa tas tiesa. Kiekvienam pagal poreikius. Man FL kaip uzrasu knygute. Ateini namo, turi ideja ir pasirasai i FL. O po to tai jau tavo reikalas kada tu ja uzbaigsi ta minti ir kaip. Bet FL labai intuityvi, greitai suprantama.. Del to as ja naudoju.. Ir kuriant elektronine[pc] muzika ji pralenkia daugybe kitu programu.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
d.n.s. (IP Logged)
November 24, 2004 07:52PM

nu chebryte ir netingit gincytis + laika shvaistyti.
FL daznai naudojau ir del to visai negeda :) labai tiko kurybos pradziai.
PROfistai zinoma sako kad sh... ir teisus jie tik ish dalies :)
bet koks skirtumas su kuo muzikyte daroma, muuzika/tixlai juk daznai
labai skirtingi.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
FL (IP Logged)
November 29, 2004 03:39PM

Hm Pseudo profai poasnekejo
Kaip visada nusisneka
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Vakaris (IP Logged)
November 29, 2004 08:22PM

Beje kodel klausi Apie FL 4 kai jau 5 ishplites?
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
lamhizz.. (IP Logged)
December 03, 2004 02:21PM

Ble.. jus visi lopiniai! Jus uzmirskit ka kiti sako: Fl gerai, FL blogai. Blogam muzikantui ir geriausia programa nepades, nei kokie Cubase'ai, nei dar kitos programos. Taip kad jus visi nekrutelinkit, kad zinot tokia geras programas kaip Cubase, jei jus nemokat su jom dirbti. Taip ir nekalbekit apie FL. FL gera programa, ivertinta ir profesionalu, taip kaip ir jobanas Cubase [cia jau kitas klausimas] Tiesiog kyla klausimas, ka tu renkiesi? Risam tema, nes cia jau ne tema, ka manai apie FL, o virto i tema, Kas kruciau.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
kvakva (IP Logged)
December 06, 2004 01:53PM

lamhizz'ai..
ko cia taip nerviniesi :)
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Darxide (IP Logged)
December 09, 2004 08:36PM

kuo man patinka FL tai kad su juo nera lengva isspaust gera kokybe (issukis tipo). Blyn kaip noreciau pasigincyt, gaila, taciau nera prasmes.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
el (IP Logged)
December 09, 2004 08:55PM

Fruity Loops isvis yra tik pazaidimui aisku galima panaudot bet rimtam darbui tai beprasmiska nes nera laiko o jai esi bandytojas tai FL yra tiek kad viso gyvenimo gali neuztektu.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
SynthLF (IP Logged)
December 28, 2004 11:41AM

Ash taj ishvis nesuprantu apie ka jus ir kam jus ce tajp man asmenishkaj kiekviena(beveik) programa turi savo pliusu ir minusu reasonas patogu natu rasymuj bent man, fruity turi gerus filtrus ir kita shit, cubase tobulaj ir patogiai bendrauja su vsti dar wiska per rewire ir super duper:) tada galu gale atsisedi ir ant ableton live sugroji LIVE programa....tajgi mano manymu zmogelis kuriantis tik reason ar fl ar kita programa pasedetu geru pora dienu suprastu ir cubase ir kitas sudetingesnes programas tiek kiek jam to rejkia...tajgi neweta sakyti cubase wartotojaj snobaj fl wartotojaj lamos ir t.t.... peace kajp negraj sako:)
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Zer0Lame (IP Logged)
January 12, 2005 05:37PM

Mda ASDF nusigribavo
<privalumas per 1 min gabala padariit> toks tai ir gabalas bus. ar bent jau moki synthus programint? ar tik presetus ? svetimus naudot.
As per ta viena min ir ant CUBASO ir ant REASONO, ir ant ORIONO padariciau gabala, o viendelto kad FL STUDIO organizuotas taip darbas ir gan paprasta prie visko prieit nedaro jos sudinos (tipo kruta tik ta proga kurioje visaks sudetinga) .
Manau kas kuria muzika tokiom nesamonem neusiema.
COPY PASTE gali daryyyt ant betkurios progos, nesvarbus ar tai bus FL Reasonas ar CUBASAS
tai kad toki ss mala tik tie kurie nieko narmaliai tolkam nesugeba padaryyyt ant vienos> tai iesko kitos.
Ir man nesvarbu koks profas ja naudoja (Mike Olfield ar dar kas) svarbu kad ji man patogiausia. kaip ir jiems
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
asdf (IP Logged)
January 13, 2005 01:07PM

as ne apie sudetinguma kalbu. kalbu apie tai, kad su fl negausi norimo rezultato. Tai nereiskia, kad apskritai negalima su ja nieko padaryt. Gali padaryt labai gera gabala, bet jis nebus toks, koki tu turejai galvoj. Puiku,jeigu tau tiek tereikia - tiesiog issirinkti viena is keliu variantu, kuriuos pasiulo kompas, sudelioti i tam tikras vietas, ir gabalas yra. Tam minutes gal ir uzteks.

Gal ir naudociau fl, jeigu man tiek tereiktu. Bet ka darysi, kai reiks gitara uzrasyt? arba vokala? Uzdet efektus, paleist bugnus per vst? As nekalbu apie gitaros semplus is interio. irasysi su fl?

Galu gale uzsimaniau susukt nedideli video su koncertiniais vaizdais ir studijoje irasytu garsu. padarysi su fl?

paskyk, ko negali cubase ka gali fl. sintezai geresni... lengviau suprantamas... man asmeniskai nera geriau suprantamos programos, nei cubase, tegul as jos tik 10% galimybiu teisnaudoju, man tiek pakanka. Presetus naudoju, dazniausia svetimus, kai reik, pasikoreguoju pagal save. Man to uztenka, kadangi dirbu daugiau su audio, midi tik bugnams ir dar siek tiek pagrazinimams.

Tai, kad gabala galima padaryt per viena minute, nerodo tavo meistriskumo. Tai rodo softo galimybes, tik kad toks softas man ne prie sirdies. Visu pirma girdi melodija galvoje, tik tada ja i kompa sukisi.

su fl pirma isgirsti melodija per kompa, tada pasakai sau "o, neblogai", ir dirbi toliau. Rezultatas gali buti ne blogesnis, kompas gali pasirodyt isradingesnis, nei kompozitorius, bet cia jau kompozitoriaus problema.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Zer0Lame (IP Logged)
January 13, 2005 02:33PM

<<<<<tiesiog issirinkti viena is keliu variantu, kuriuos pasiulo kompas, sudelioti i tam tikras vietas, ir gabalas yra. Tam minutes gal ir uzteks>>>>

Tu kazka maisai su tuo wizardo pasirinkimu FL Studio jo ner >>> cia tu kogero masai su Storm 3.

<<<<<<<Gal ir naudociau fl, jeigu man tiek tereiktu. Bet ka darysi, kai reiks gitara uzrasyt? arba vokala? Uzdet efektus, paleist bugnus per vst? As nekalbu apie gitaros semplus is interio. irasysi su fl?>>>>>>>>>>>

Suprantu vokalo neuzrasisi ar gitaros, bet kalba neina apie tai juk tai ir nera workstation.
pagaliau vokala gi galima uzrasiiit ir su soundforge ar audioton ar tuo paciu wavelab, o poto imest fl jokiu problemu nesudaro.

<<<<<<<< Galu gale uzsimaniau susukt nedideli video su koncertiniais vaizdais ir studijoje irasytu garsu. padarysi su fl>>>>>
nezinau nebandziau bet video pllaieris 5 versijoj ir pabandiyiisiu ir parasiiyisiu tada.


<<<<<paskyk, ko negali cubase ka gali fl. sintezai geresni... lengviau suprantamas... man asmeniskai nera geriau suprantamos programos, nei cubase, tegul as jos tik 10% galimybiu teisnaudoju, man tiek pakanka. Presetus naudoju, dazniausia svetimus, kai reik, pasikoreguoju pagal save. Man to uztenka, kadangi dirbu daugiau su audio, midi tik bugnams ir dar siek tiek pagrazinimams>>>>

o prieko cia sintezai geresni >> ar ant cubaso ar ant FL gali tuos pacius sintezus naudot juk tai vst >>>kokios problemos.
Aisku buna kartais kai kurie sintezai nekaip ant fl veikia, bent yra begale kitu.

<<<<<<<<Tai, kad gabala galima padaryt per viena minute, nerodo tavo meistriskumo. Tai rodo softo galimybes, tik kad toks softas man ne prie sirdies. Visu pirma girdi melodija galvoje, tik tada ja i kompa sukisi>>>>>>>>>

Bet gabala per viena min ir ant cubaso galima padariit. ir softas nebus svarbu

pagaliau ziuri pagal savo poreikius ka darai
cubase tam ir reikalingas tau, kad vokala ar gitara irasit reiskia tu dirbi nevienas kazkas padainuoja kazaks pagroja reiskia kaip ir pats tu vienas nekuri nuo nulio.
O as gitara grot nemoku ir dainuot ir su FL as viska pats darau tai ir viska nuo nulio padariita mano is samplu (Nemaisom su loopsais!) sugroju per midiklava droomsus sudelioji ir t.t
toks tai ir skyyyrtumas
Tiesiog nereik liiigint skiirtingu kategoriju programu ir sakiit ka ta sudas o ta geriau
Cia taspats kas Ligint koki 3ds max su kokiu nors ilustratoriumi ar freehandu ar flasu.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
asdf (IP Logged)
January 13, 2005 03:48PM

nu va, radom bendra kalba. visiskai skirtingi dalykai, pagal kaina ir galimybes (as savo cubase su gelezim haliavnai gavau:). O butent kad dirbu 90% laiko su audio, tai cubase man labiausiai tinka. tiesa sakant, kitu nelabai ir bandziau, nes jeigu audio redagavimo nera - man apskritai nera ka veikt. Tiesa, kadaise zaisdavau su dance ejay, paciu pirmu, tai visai smagu budavo, ir rezultatas neblogas iseidavo. O vat dabar cubase tiktai.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Zer0Lame (IP Logged)
January 13, 2005 03:58PM

Ejay :) nu cia zaislas ir tiek
Ir kokia tu gelezi pirkai kad uzdika gavai cubasa
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
asdf (IP Logged)
January 13, 2005 04:59PM

Cubase LE gavau, kuris ateina bundle su ivairiais geleziais. Aisku, apkarpyta sx versija.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
dxginger (IP Logged)
January 28, 2005 07:27PM

E jus profesionalus megejai! Galvojau cia normalus zmones raso, o cia sedi vienas uz kita krutesni lolai. Jus tik viena programa tezinot muzikai kurti ir kitu net nezinodami, bandot kazka ivertinti, gaudot kiekviena zodi ir bandot prie ko prisikabinti! Lolai jus! Su FL galima ir gera daina sukurti per viena minute. Tame as tuterau omenyje ir apie jos paprastuma ir lankstuma, kai zinai ko nori ir sugebi tai pasiekti, FL yra puikus ginklas, kuris kokybe neastilieka, tarp kitu lideriu! Kai turi minti ir proto galvoje, tai FL gali tau tarnauti! Zinoma FL nera pirma ir paskutine programa kuriant muzika, bet taj gali buti vienas is pagrindiniu ginklu kiseneje! Yra begales pluginu, kuriuos visi naudoja savo pasirinktoje programoje, ar tai butu Fl ar dar kokia is simto programu.. Jei zinai tokia programa kaip Cubase, tai dar nieko nereiskia. Rimtai dainai sukurti zinoma minutes nepakaktu, bet kaij ash prisedu prie Reason, as norimo rezultato nesugebu tai greit isgauti, kaip su FL.. Cia jau mano reikalas! Cia rasantys lameriai apsikabine savo cubase metu metus galetu sedeti ir nieko nesukurtu! Ir cia pasirinktas softas neesme! Tie kurie tikrai moka dirbti su cubase, jiems cubase tera tik popieriaus lapas, kuriame jie raso muzika! Geram muzikos kurejui tas pats, kokia jis programa benaudotu, jis gera rezultata pasieks! Ir jus prof-lamo ir is tikrai galingos programos cubase nieko neispaustumet!

Uzpi.. sitas forumas, tema beprasmiska.
Galima gincytis be galo, be krasto!
Laimes gera muzika, o ne softas! Ech...
Au;)
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
asdf (IP Logged)
January 29, 2005 01:13PM

uj, atlaiskit dovanokit, a kada as sakiau ka esu pruofs, ka? is tikro jau antri metai sedziu apsikabines cubase ir gal dar metus sedesiu, kol sugebesiu ka nors isspaust. Todel turbut kad neesu toks genijus kaip tamsta, kur su FL per diena gali pustuzini, ka cia, tuzina superhitu isleist. Matai, man, durneliui, kazkaip ilgai uztrunka parinkt efekta gitarai, taip, kad graziai skambetu. Arba vokala kompresint, nu vat nesiseka padaryt taip, kad ausies nereztu. Kad bugnai skambetu dinamiskai, su velinimu/ankstinimu, lyg gyvas zmogus grotu. Nuvat ka bedaryciau, vienoj vietoj per garsiai, kitoj per tyliai sugrota, reikia gi redaguit situos dalykus. Tai vat ir sedziu, skrebenu kruvinais nagais cubase, o nieko doro kol kas negaliu parodyt.

Nu bet tamstos produkta tai visos lietuvos, ka te, europos, nu ka te europos, pasaulio radijo stotys groja. tamsta esate magnatas muzikos ir kitokio sou biznio. Nu tai pasidalinkite savo kuriniais, maloniai laikiame. As prisipazystu, kad neturiu ka parodyt (tiesa, yra keletas kuriniu, kuriuos pagaminau per minute, del idomumo galeciau imest kam idomu), nu bet jus tikriausiai turite kuo nudziugint?

Jau lyg ir susitarem, kad kiekvienam pagal poreikius, ir jeigu reikia tik midi - FL tinka, Reason geriau, bet kai rekia audio - cubase, kuriame gali pasileist juos bu jeigu negali be ju gyvent.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
dxginger (IP Logged)
January 30, 2005 02:08PM

uj, ash ne tau gal ir sakiau, tu vel neturedamas ka parasyti, murmi kazka. Cia kazkas paklause, ka manote apie FL. Kazkas bande rasyti, tik va kazkas ir vel i pievas nusigane, gal tame tarpe ir as. As anaiptol ne profas, tik zaprastas megejas, ka cia [kaip tu sakai] as paprastas pacaniokas zaidziantis su muzika:) Bet tu pastebek, kad tu ir vel krutelini: "Matai, man, durneliui, kazkaip ilgai uztrunka parinkt efekta gitarai, taip, kad graziai skambetu. Arba vokala kompresint" Man dzin, ka tu cia rasai! Nei tu cia stebukla pasakei, nei ka! Ash gi suprantu, kad gerai daina skambetu reikia ideti daug darbo. Bet kad valandu valandas sedi ir ieskai tiknamo efekto ir t.t, tai dar nieko nereiskkia:) O siame forume, is visko ka pasakei, tiesiog galejai parasyti tik tiek:
"jeigu reikia tik midi - FL tinka, Reason geriau, bet kai rekia audio - cubase, kuriame gali pasileist juos abu jeigu negali be ju gyvent." Nors tame tik dalis tiesos, bet man jau pochui:)
Ir to butu pakake!
Aciu;)
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Deejay (IP Logged)
February 10, 2005 03:53PM

fl studio puki programa as turiu 5 versija, nieko daug nesiskiria nuo 4.O siaip yra geresniu kaip Logic Pro 7.Ji veza tik aplle procai,o apie Fl galiu paskyt tik tiek gera, lengva programa, gal efektai per paprasti, zodziu Trance muzika kurt pats tas.
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
fertys (IP Logged)
February 10, 2005 04:20PM

ko nerasot
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
Dj Flatbass (IP Logged)
March 16, 2005 11:37PM

Na FL geras varianas kuriant muzika,tik aisq reik turet samplu kruva normaliu.Noreciau paklaust gal kas zinot dar kur Fruity Loops samplu galima gaut for free klubines muzikos.Galiu apie fl pasakyt tiek kad su ja galima ishlausht bet koki gabala,tik reik moket pilnai dirbt su ja.Cia tos programos tai yra skonio reikalas,kam su kokia patogiau dirbt tas ta renkasi,na o galimybes manau mazdauk vienodos,sudetingumo lygis skiriasi.Aisq as nekalbu apie kokius E-Jay man juokas is ju ima ;]]]]
Re: Ka manote apie Fruity Loops 4?
pizdriukazz (IP Logged)
March 18, 2005 01:40PM

As tai siulyciau taip, pasiimti FL mest velniop visus semplus, gauti padoriu vst ar dx pluginu tiek efektams ir instrumentuotei! Ir Fl tampa gan solidus daikciukas betkokiai elektroninei muzika! Bugnams yra davelnia puslapiu su nemokamais samplais! Galu gale ne tiek brangiai kainuoja kokybiski sample cd!
Sorry, only registered users may post in this forum.