midiaudio logo

Interfeisas + Cubase + Draiveriai

babyface (IP Logged)
October 29, 2019 09:35PM

Sveiki,

gal kiek neaiškus temos pavadinimas, bet kadangi nežinau ką daryt, tai griebiuosi šiaudo.

Žodžiu, esmė labai paprasta: pasileidus Cubase Pro 10, jis pasiima garso draiverį ir nepaleidžia. Tai labai negerai, kadangi norisi kartu pasileist kokį Chromą ar VLC, o tie paleisti negroja, nes draiveris pas Cubase'ą.
Buvau nustatęs Cubase "Release Driver when minimized". Kaip ir neblogai būtų, bet problema, kad kai ant viršaus įsijungi Chromą, tada Cubase'as nutyla ir veikia tik Chromas (ar tas pats VLC, etc.). Grįžti į Cubase - Cubase veikia, bet negerai, nes pvz norisi kažką pagaminus paleist ant LOOP ir panaršyt Chromą. Jums gal pasirodys nerimta, bet tai mano tokie poreikiai.
Galbūt problema yra, kad Cubase kažkaip naudoja WDM draiverį, nes garso korta ne super - Rode AI-1. Kitoj sistemoj veikia Nuendo ir RME korta, ir viskas veikia, kadangi ten yra du kanalai. Tai vienam kanale veikia Nuendo, kitam Chrome. Atsakyt kažką daugiau nelabai galiu, nes nesidomėjau (o ir nelabai domina).

Bandysiu dar pažaist su draiverių nustatymais, bet kol kas, atrodo, kad esu atsimušęs į sieną...

Ačiū iš anksto!
Re: Interfeisas + Cubase + Draiveriai
[kustas] (IP Logged)
October 30, 2019 08:20AM

bus gal gudresniu atsakymu - bet kazkada, kai man panasiu dalyku reikejo - naudojau isorine + integruota kompo garso korta. Prie isoreines buvo prijungti monitoriai, o prie integruotos - pigios kompo koloneles.

k./
ura (IP Logged)
October 30, 2019 03:24PM

Aš esu integruotą kortą pasijungęs į RME per fizinį kabelį minijack->2x jack. Windowsams atiduodu integruotą ir viskas eina per ten, o Reaperiui duodu RME. Viską balansuoju RME mixerį.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
babyface (IP Logged)
November 01, 2019 12:15AM

RME mikseryje galima pajungt PRO softą per AN1/2 kanalą, o windozę per PH1/2 kanalą. Tai jei nebūtų gaila pinigų, pasiimčiau RME interfeisą ir tegul rūko problemos mano kampe :D

Įdomu, kaip ten su Steinbergo interfeisais. Jie pigesni, neaišku, ar padėtų išspręsti mano problemą.
Dalius (IP Logged)
November 01, 2019 08:28PM

Esmė garso kortos draiveriuose:
Jei draiveriai multiklientiniai (multi-client) - tuomet įrenginiu gali naudotis kelios programos vienu metu (viena sąlyga - sampling rate turėtų būti tas pats, antraip gali arba neveikti, arba kažkuriai programai tono aukštumas nesutapti... arba jei naudojama WDM draiveris - tuomet nesutampant Sampling dažniui - OS'as įjungia Sampling rate konverterį, kuris Windowsuose nėra geras - atsiranda iškraipymų)

Nežinau kaip su Rode AI-1, todėl daugiau ko nors šiuo metu pakomentuoti negaliu - labai atsiprašau.

RME yra multiclient, ir dėlto ja gali naudoti kelios programos:-)

Dalius
pranza (IP Logged)
November 08, 2019 10:28PM

pasileisk kubeisą su ne asio draiveriu, o wdm, gal bus gerai tada?

http://audiomastering.lt
babyface (IP Logged)
November 27, 2019 04:45AM

O tai tau. Ačiū, Daliui, už paaiškinimą :)

Žodžiu, kaip pranza sakė, nustačiau Fl Studio ASIO nustatymą ir viskas veikia. Tik nesuprantu kokiu būdu tas fruktas pasigrobęs visas teises į Windows'ų draiverį :D Dėkui.
babyface (IP Logged)
November 27, 2019 05:47AM

...bet atsirado garse triukšmelių retkarčiais
pranza (IP Logged)
December 01, 2019 03:30PM

gal buferio padidinimas padėtų, jei duoda.
Sorry, only registered users may post in this forum.