midiaudio logo

BT music splitter

**Rimas G. (IP Logged)
September 17, 2022 01:01PM

Sveiki.
Nei iš šio nei iš to atsirado nemaloni problema.
Mano įranga:
BT ausines Audiotechnica su triukšmo slopinimu.
Išorinė korta Presonus AudioBOX USB96
Audio Transmitter Bluetooth König
Procesas paprastas: per König transliuoju iš Presonus ausinių išėjimo garsą į Audiotechnica (Latencija man neaktuali, nes nedirbu real time su garsu). Sistema veikė ne visai tobulai, nes ne visuomet iš karto komutuodavo su ausinėmis.
Prieš keletą mėnesių įsigijau Samsung QLED teliką. Iki šiol buvo viskas OK. Telikas viename kambaryje, darbo vieta - kitame (tiesiai mažiau nei 10m). Bet kažkodėl prieš kelias dienas netikėtai atsitiko taip, kad mano transmitteris pradėjo įkyriai lįsti į teliką , reikalaudamas prisijungti, o tada apskritai, net bandant kaitalioti prisijungimo kanalus, nebenori reaguoti į ausines. Kai išjungiu TV su visu Telia priedėliu iš tinklo, tada pavyksta sukomutuoti ausines, viskas OK, tačiau pakanka tik ausines išjungti, TV ima reikalauti BT prisijungimo. Ir tik Kai transmitteriui atjungiu maitinimą, viskas stoja į savo vietas. Iš teliko ištryniau visus matomus BT prietaisus. Jokio efekto, išskyrus tai, kad iš pradžių primygtinai siūlė jungtis prie BT music splitter'io ir blokavo vaizdą, o kai jį ištryniau, reikalauja tiesiog aktyvuoti BT. Jei atšauki, už 10 sekundžių viskas kartojasi.
Man ausinių, kad netrukdyčiau namie kitiems, o jie man, reikia darbui. Namiškiai nori žiūrėti savo QLED. O aš desperacijoje ir nieko nebesugalvoju. Kur čia šuo pakastas?

**Rimas G.
Re: BT music splitter
Dalius (IP Logged)
September 19, 2022 10:19AM

Rimai
Na, čia šiaip jau forumas apie ProAudio, o tavo problema - visiškai naminės (consumer) įrangos tipo, todėl nemanau, kad kas nors atsakys tau čia teisingai (nors, aišku, galiu ir klysti).
Bandyk ieškoti atsakymų forumuose elektronika.lt ir/ar pan.

Linkėjimai,
Dalius
Re: BT music splitter
Gintas T. (IP Logged)
September 21, 2022 09:26AM

O be Bluetooth apsieit negalima? Telike išjunkit Bluetooth. Jei jo ten niekas nenaudoja...:)
Sorry, only registered users may post in this forum.