midiaudio logo

skubiai reikia mokslines pagalbos

marius (IP Logged)
December 01, 2002 04:04AM

taip isejo kad gavau rasyti kursini tema GARSO INFORMACIJOS TECHNOLOGIJOS INTERNETE, tai va...ir galima sakyti ties sia vieta pakibau, nes spausdintines literaturos Lietuvoje turbut nera, o Internete skestu tarp produkcijos reklamos, beto tema sakyciau per daug plati. Jeigu kas galetumet NUORODOMIS ar PATARIMAIS mane pasukt kuria nors linkme, likciau be galo dekingas.

marius@email.lt

labai atsiu
Re: skubiai reikia mokslines pagalbos
Dalius (IP Logged)
December 04, 2002 06:53PM

Mariau,

Na informacijos tikrau yra labai daug. Čia aš tau padrikai pasistengsiu sudėlioti tik keletą "atskaitos taškų":

Garso perdavimas naudojamas:
balso perdavimui (tipo internetine telefonija),
telemetrija ir pan. (laaaabai retai)
muzikos perdavimui

apie pirmus 2 nedaug ką galiu parašyti - tarkime tai mums neįdomu.

Muzikos garso perdavimui naudojami įvairūs duomenų kompresavimo (suspaudimo) algoritmai tam, kad be reikalo neužimti brangaus duomenų perdavimo kanalų "ploto".

Egzistuoja realaus laiko perdavimas (vadinama streaming) ir nerealaus (tipo saugojama servuose)

Šiuo metu populiariausios šios suspaudimo "stovyklos", galinčios dalyvauti ir "streaming" žaidime:

Windows Media
Shoutcast (Mpeg1 Layer 3)
Real Audio
Quick Time

Surink "audio streaming" google paieskoje ir nustebsi pats kiek daug ko rasi;-)

Jei kas neaišku - rašyk.

Dalius
Re: skubiai reikia mokslines pagalbos
Maxi (IP Logged)
January 27, 2003 01:33PM

Na "aciu" mano vaikai nevalgo. Tegul kalba tavo pinigai. Tada gausi desimt ar kiek ten pas jus didziausias dabar vertinimas. Jei gerai mokesi teliks priduot referata ir pasiimt ivertinima. Atejo laikas apsispresti.
Sorry, only registered users may post in this forum.