midiaudio logo

turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)

Vaidas (IP Logged)
March 05, 2002 11:34AM

Sveiki !,

Malonu, kad pagaliau atsirado toks forumas cia , tai dabar nors galesiu paklausti protingu zmoniu informacijos. Turiu ZECK (modelis A1205) firmos galini stiprntuva ir jam reikia keletas lauko tranzu, jei kas galite man pratarti kur tokius gauti arba juos turi busiu labai dekingas ir tikrai neliksiu skolingas. O jie stai tokie : 2SK414 ir 2SJ119 .

Is angsto dekoju

Vaidas
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Dalius (IP Logged)
March 05, 2002 11:37AM

Bandyk ieškoti čia:

http://www.lemona.lt



Dalius
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Issproges (IP Logged)
March 05, 2002 11:39AM

Pirmiausia bandyciau kreiptis Mituvos 5. Kiek zinau, jie pagrindiniai elektronikos detaliu tiekejai Kaune. Netures vietoje - galbut gales uzsakyti is katalogu ir parves. Aisku, gal cia kazkokie labai specifiniai lauko tanzu modeliai, bet manau, kad blogiausiu atveju analogus galima tikrai rast. Svarbiausia zinoti charakteristikas... Uzklausiu pas pazystama elektronscika. Gal gales ka pagelbeti...

Gerio.
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Issproges (IP Logged)
March 05, 2002 11:50AM

Ir as, ir Dalius parekomendavom viena ir ta pati tik skirtingom formom :)

2SK414 sandelyje neturi, bet uzsakius kovo 19 jau butu. Kaina neaiski.

2SJ119 - liudniau. Tokio nerado :( Paklausiu. Bachuriukas turi nemazai UP TO DATE katalogu. Gal bent jau analoga suras...
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Vaidas (IP Logged)
March 05, 2002 12:05PM

... Tai jau taip vyrukai :))) turejau reikalu ir su LEMONA ir su SPIKARE , kai pridave analogu tai net nespejau keiteliot ju padaves garso . Kaip tik pradeda atsidarineti antras laiptas - taip ir BACHX ! :)) ir svarbiausia nunesha tik vieno peties galinius , tuos kuriuos valdo tas prakeiktas 2sk414.
Ash jau tose firmose senai nusibodau (bent jau ish ju taip matosi), kai kurias detales man atveze kai padariau uzsakyma bet va butent to (2sk414) ir niekaip negaunu. Internete radau bet uzsakymas kazkoks be ryshio nes jau laukiu 2 men o jokiu ziniu.


Aciu uz pagalba bandykime rasti dar kokiu nors variantu

su pagarba Vaidas
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Dalius (IP Logged)
March 05, 2002 12:22PM

hmm, gal dar bandyčiau Edvinas & Co - (Kaune) 33-04-34, Savanorių pr. 237.



Dalius
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Issproges (IP Logged)
March 05, 2002 12:26PM

Liudna...

Kazkaip kyla itarimas, kad problemos ne tranzuose ieskoti reikia... Gal kazkoks kitas kirminas ilindes i ta Zeck'a tranzus valgo? O gal tie tranzai dar ir brangus be proto? Tada, manau, pats laikas butu isiterpti Daliui ir parekomenduoti kita, GERA stiprintuva :))))))))))))))))))))

Gerio, saules ir tranzu.
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Dalius (IP Logged)
March 05, 2002 12:39PM

eheheh, na gal dar ne. Siūlau laikytis principo - labai "nekomercinizuokime " šito forumo. Čia gali lankytis ir kiti pardavėjai, todėl, jei visi pradėsime varyti reklaminius šūkius - forumas praras savo nešališkumą (na, aišku, kiek tai tik įmanoma...).

Jei Vaidas būtų užklausęs kas geriau - Zeck ar koksai nors Crest'as ar dar kas nors - tuomet bandyčiau šitą klausimą analizuoti. Bet dabar taip nebuvo ir todėl susilaikysiu :))



Dalius
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Issproges (IP Logged)
March 05, 2002 01:18PM

Supratau. Labai pritariu principui, kad nereiketu komercinizuoti :) sito forumo. Tiesiog humoro forma norejau Vaidui pasiulyti geriausia vaista jo stiprintuvui :)))))))))))
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Vaidas (IP Logged)
March 05, 2002 02:43PM

Dekui, bet ash jau jiems nusibodau, gaila bet tokio jie neturi o siulo tipo analoga i 2sk557 bet jo kooficientas netinka porai su 2sj119
Re: turiu beda ...
Vaidas (IP Logged)
March 05, 2002 03:08PM

Jooooo ... , matau chebrite jus cia lingsnai shaipotes ish mano vargo :) - nepykstu, jei kas ir turi kokiu reklaminiu sumetimo man tai geriau , gal tada kanors pasirinksiu kito :)) Seip tai viskas butu gerai tas Zeck'as man ne taip jaip jau ir "valgo" tuos tranzus, kaip minejau jis dirba pusei savo pajegumo be jokios bedos bet tol kol nekabina antrojo laipsnio . Tiesa, tai sprogineja tik vienas kanalas o antrasis dirba be jokiu problemu.
Buvau dares bandyma ir ish ano veikiancio perrinkau i ta neveikianti kanala trukstamas detales (tai yra tuos N ir P - FET lauko tranzus) ir viskas OK veikia kaip "naujas" varo pilna tempa ir jokiu bedu. Tai gi, pasidariau ishvada, kad bent kuriuom atveju reikia statyti nauja pora ir sureguliuoti darbo tashka tam kanalui . Manau, kad tik tuom atveju ash baigsiu tuos komercinius reikalus su tomis detalemis, tad mokesiu uz jas geriau viena karta daugiau nei pirksiu visokius analogus ir eksperimentuosiu ish savo saskaitos :)))) Ir dar ... be to tai jau tikrai yra mano principo reikalas paleisti ta "xlameli ZECK'a" :))

Dekoju Daliui - reiks kreiptis i ta vietele, gal ka pasiulys :) Issprogusiui us nuotaikos pakelima ir dvasios palaikyma :)

Malonu su jumis tureti bendra :)))

Vaidas
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Issproges (IP Logged)
March 05, 2002 06:35PM

Faktas, kad siek tiek pasisaipiau is Vaido vargo, bet, gynk Dieve, ne is pacio Vaido. Sorry, jei buvau ne taip suprastas (man daznai taip buna, tai labai prisibijau) :)

Pats visa gyvenima grojau (ir, galima sakyt, dabar tebegroju) su rusio lygio technika. Aisku, Zeck'a sunku taip pavadint, bet problemos labai artimos. Lituoji, lituoji, lituoji, lituoji, vynioji, vynioji, vynioji, vynioji, _pagroji_, lituoji, lituoji... Stai kodel puoliau padet (tikiuosi, kad netrukdyt).

Pats gavau nebloga pamoka apie Zeck'us. Idomu butu suzinoti kitu nuomone apie stiprintuvus ir kita technika. Patikimumas, prieziura. Sitie dalykai labai aktualus, kai biudzetas ribotas. Kaip rasti optimalu santyki tarp kokybes/kainos/prieziuros kainos. Kurios firmos teikia kvalifikuota, greita ir biudzeto nesuvalgancia prieziura garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu? Klausimas kyla todel, kad Zeck'as (kaip pvz.) palyginus nebrangus, bet uzklupo problemos ir, kaip supratau, zinokis pats. Kitas man zinomas atvejis - Marshall gitarinio kubo galva, kuriai nuejo viena lempa. Reikejo keisti is karto 4, kuriu kiekviena kainavo 100$. Vienintelis meistras, galejes jas pakeisti ir suderinti, buvo Rygoje... Nezinau kiek sitoje istorijoje tiesos, bet situacija butu tikrai nemaloni... Kas yra kas sitame reikale?

Gerio.
Re: turiu beda ir tikiuosi kad pagelbesit :)
Vaidas (IP Logged)
March 06, 2002 08:30AM

Laba ryta visiems ,

Issproges, ash visai neisizedziau kad pasishaipai kartais - ash tai pat kartais visai nenoredamas pasishaipau bet tikrai ne ish blogos valios :)
Tai gi, esu sudejes ir remontaves visokiu tipu stiprintuvu bet tas ZECK'as tai tikrai kazkoks apsestas ... . Nu blyn ! gausiu vistiek ash tuos "kepeshnikus" tranzus ir vistiek ash ji paleisiu :) (tikiuosi kad paleisiu) , kas pikciausia tai turiu nuojo visas schemas ir parametrus, visa tech. literatura o jis vistiek BOOM ! :)))) Jei per klaida kam pakliutu tokie dalykai tai butinai man parashykit e-meila: studija@lzukt.lt

Dekoju

Vaidas
Sorry, only registered users may post in this forum.