midiaudio logo
Re: taigi kuriuos monitorius?
<<andrius>> (IP Logged)
May 03, 2007 08:56AM

arba as priprates prie sub'o arba kai parsinesiau behringerius pasimeginti, zemo buvo bemaz tiek pat kiek ir ant tannoy penktuku be subo...
Re: taigi kuriuos monitorius?
kosh (IP Logged)
May 03, 2007 09:22PM

atkalbejot mane visiskai nuo behringeriu :D
Re: taigi kuriuos monitorius?
Al'Hisam (IP Logged)
May 06, 2007 11:44AM

Kosh, jei pasiimsi M-Audio pasidalink ispudziais, mane jie irgi domino tai reiketu kokia nuomone isgirst.
Re: taigi kuriuos monitorius?
kosh (IP Logged)
August 03, 2007 09:53PM

dabar taip..daug skaiciausi apzvalgu, visi per galvas lipa, vienam tie geri, kitiem tie patys meslo kruva ir pan.... naujos temos kurt nenoriu, rasau i sena...
turiu soundracraft pultuka su 30w stiprintuvu viduj, ar apsimoka imti pasyvius monitorius? tada iseitu tannoy raveal 6, bet ar jie skambes gerai?

dabar jei reiktu issirinkti is aktyviu monitoriu, pvz:
Yamaha hs50m
Tascam VL-X5
krk rp 5

Ka issirinktumete jus?

vieni sako kad yamahos grazesni zemi nei krk, bet yamahos viduriniai nlb grazus, dar teko geru atsiliepimu girdet apie tascamo aukstu dazniu atkurima, taip pat sako kad tascam zemi grazesni daug nei krk..vienu zodziu visiskai pasimeceu, o gal vistik gereu m audio bx5a? arba bx8a?,,,i behringer nustojau ziuret, nors tiek atsimete :D paklausyt visu vienu metu nebus galimybes...taigi tikiuosi gero jusu patarimo ;) viska rasykit ka tik zinote apie siuos mon. :)
dekui
dekui
Re: taigi kuriuos monitorius?
MINDO (IP Logged)
August 04, 2007 12:24AM

Is tu kur parasei neimciau nei vieno.. per mazi jie man. Pats pagalvok, ar galima per 5 coliu garsiakalbi isgirsti puse velnio kreive? Revealai 6 dar puse velniaus.
Nei m-audio, nei behringer neverti monitoriu pavadinimo.. Cia virsune pasityciojimo o ne daiktai, sorry..
Prasei rasyt ka zinau, tai ir parasiau. :)

MINDAUGAS
Re: taigi kuriuos monitorius?
kosh (IP Logged)
August 04, 2007 11:20AM

dekui :) kazkas sitam forume rase kad mazi monitoriai su subu geriau nei didesni...na as nezinau, nieko negaliu sakyt, vistik man reiktu issirinkt is situ isvardintu..nes kitaip i finansus netelpu :) bet tannoy 6 man rods nlb kaip skambes ant 30w 4 omu stipriaus....:/
Re: taigi kuriuos monitorius?
MINDO (IP Logged)
August 04, 2007 05:45PM

mazi monitoriai+subas= namu kinoteatras, bet nedaugiau. Arba monitoriai informatyvus, arba ne. Prie ko cia subas? :) Pasiimk tuos tanojus ir pabandyk namo parsineses, arba atsivezk i parduotuve stiprintuva.. Gi beleka galima sugalvot.

MINDAUGAS
Re: taigi kuriuos monitorius?
pablito (IP Logged)
August 05, 2007 10:14AM

nemanau, kad toj kainu kategorijoj gali buti taip, kad vieni labai geri, o kiti labai blogi. visi jie daugmaz vienodi "pagal geruma", nors ir skiriasi atkurimas kazkiek. prie kuriu iprasi, tie bus gerai. stebuklo nei per vienus neisgirsi, bet suvedima padaryt su bet kuriais galesi.
Sorry, only registered users may post in this forum.