midiaudio logo

Apie Powered Nearfields...

benamis (IP Logged)
May 27, 2003 11:14AM

Sveiki visi!
Gal kam bus įdomu, suradau šį bei tą apie monitorius. Senas, bet, mano nuomone, daug pasakantis straipsnelis:

http://www.prorec.com/prorec/articles.nsf/3fbdd95be86013f1862567f30025b305/0b7fae7ed3205d3c86256ae100044f41?OpenDocument


:-):-):-)

Re: Apie Powered Nearfields...
Dalius (IP Logged)
May 27, 2003 12:40PM

Benami,

ƞinau šitą straipsnį - diskutavome apie jį su keleta žmonių. Bėda tame, kad internete gali prisiskaityti visko - ir objektyvių, ir nevisai - tiesų. O atsirinkti kas yra kas - gali būti ir sunku. Jei atvirai - Prorec tinklapis nėra gerai vertinamas tarp profesionalų (bet čia visai ne dėlto, kad tam bičiukui nepatiko System800A monitoriai). Paskaityk daugiau, ir jei rimtai domiesi - suprasi pats.

Štai, pvz. ką man tuomet (kai pasirodė šis straipsniukas) parašė Stuart'as iš Tannoy :

I am the first to accept criticism with open arms, only by accepting critics
can we improve and adapt. However, the gentleman in this review is not
speaking from his own experience. He is merely repeating something that he has heard form a friend or a colleague. The HF "distortion" to which he
refers (being particularly evident on bass heavy tracks when the cone is at
its greatest excursion) is in fact intermodulation! NOT distortion. This
intermodulation is just measurable using the lastest B&K, and if this guy
can hear it then he probably has the best set of ears in the world. As
engineers in top studios around the world have been using Dual Concentric
monitors since 1949!



Dalius
Re: Apie Powered Nearfields...
benamis (IP Logged)
May 27, 2003 01:19PM

Daliau, ačiū Tau ir visiems, kas padeda vieni kitiems atverti akis (atsiprašau, ausis:-D ). Domėtis niekada ne vėlu, todėl, jei turi po ranka, įmesk keleta objektyvesnių (Tavo nuomone) vertintojų links'ų. Iš anksto dėkui. Temos gali būti pačios įvairiausios: mic's, mix's, FX, PC cards etc... Dar domintų patarimai apie įrašymo, EQ, kompresavimo gudrybes, nors ir suprantu, kad šios rūšies kapitalas vargu ar bus dykai švaistomas tinkle:-|
Na, o Tannoy koncentrai... Gal mano ausys kiek išsicentravo, o gal ir mano studijėlės kambarys neidealus, tačiau man žymiai lengviau stereo lauką ir kitokias detales ganyti per Reveal, PBM 6,5 ar net Spirit Abs'us. ƞinoma ši mano subjektyvi nuomonė neliečia Giedriaus System 215. Per tas spinteles išgirdęs savo samplų biblioteką, buvau pasiruošęs ją padovanoti Lapių bulkučių kioskelio vedėjai.
Viskas. Taupau Tavo laiką.

Re: Apie Powered Nearfields...
Dalius (IP Logged)
May 28, 2003 08:32AM

Kartais skaitau čia:

http://www.prosoundweb.com/

Bet ir tuose forumuose visko pasitaiko;-)



Dalius
Re: Apie Powered Nearfields...
gedas (IP Logged)
May 30, 2003 08:31PM

Geriausias pasiulymas (irgi is visu tu forumu) tai ateit i muzikos salona "midiaudio" su muzikos CD, kuria gerai zinai ir atsisedus perklausyt koki 10 skirtingu monitoriu :-D. Tada zinotum kuriuos nori pirkt, o ne review visokius skaityt. Bet visi zinom, kad musu Lietuvelej vargu ar kada tai galima bus padaryt.
Re: Apie Powered Nearfields...
benamis (IP Logged)
June 02, 2003 09:58AM

Gedai, Tu tikras draugas!
Tik neerzink Daliaus, paskui supykęs ant mūsų visai nieko į tą mūsų Lietuvėlę neparveš...;-) Na, o mane rimtai suintrigavo atsiliepimai apie Dynaudio dėžutes. Jos labai nepigios, tačiau gal yra Lietuvoje koks rokfeleriukas, kuris jas naudoja, arba ƞmogus, kuris jas girdėjo savo ausimis ir galėtų pasidalinti įspūdžiais?
Re: Apie Powered Nearfields...
Robertas M. (IP Logged)
June 02, 2003 09:10PM

Speju, yra kas yra jas girdejes - Spoonbender, atsiliepk :)
Re: Apie Powered Nearfields...
as (IP Logged)
June 03, 2003 02:38PM

Siulau per daug nesizaveti dynaudio, labai pagrazintai skamba.
Re: Apie Powered Nearfields...
spoonbender (IP Logged)
June 04, 2003 10:01PM

Hi!

OK, Robertai M. This is my experience:

Man teko dirbti cia:

http://www.turnkey.co.uk

Ka buvo Londone - yeah mate..................Butent cia, kur tu praleidai puse dienos pazhaisdamas su the latest synths, paklausydamas visokiausiu demo...........


Ash daug laiko praleisdavau demonstruodamas nearfieldus pirkejams.

Nearfieldai buvo ishrikiuoti, ir bejunginejant sistema, buvo galima ta pacia programma pagroti ant skirtingu monitoriu...

Ka ash jums pasakysiu............ish karto jauciasi kas yra quality, o kas total crap.

Savaime aishku, pardavinejant padedavo ishaishkinti i koki biudzheta customer taiko, ir kokios muzikos klausosi.

Dynaudio BM5, BM6A - buvo visu ishmananciu pardaveju, ir mano, pagaliau, pasirinkimas.

BM6A laimi priesh MACKIE 840 ar kaip ten juos. Mackie skampa prastai ne del to, kad jie yra flat! Jie skamba taip del to, kad jie yra sh..... O BM6A neskamba pagrazhintai. BM6A ishgroja visa tai, ko nesugeba MACKIE - girdi 20% informacijos daugiau, itariu totaliai viska, ka turi savo juostoje/track'e !!

BM6A yra daugelio customers pasirinkimas, ant kuriu jie miksuoja. Klausinejau pats.

Mano pasirinkimas dance muzikai - BM15A

Rock'ui - Genelec 1031A

Jei kas negali apsispresti ka pasirinkti - eikite i megstami atlikeju puslapius ir siurekite ka jie naudoja home studijose...

Jei daryciau rimtesnius irashus (gal darysiu greitu metu), pasirinciau Genelec 1029 ir suba....

Tame straipsni, kur lepiau Robertui M. ishstudijuoti, rimta studija juos naudoja.

Ir nereikia moketi pinigus Daliui ar kitiems, Robai. Tas straipsnis yra aukso vertas. Ishnuomok analyser mikra ir viska pats padarysi. Pradzhiai simetrishkai Revealus pastatyk, :)...

Re: Apie Powered Nearfields...
Robertas M. (IP Logged)
June 05, 2003 12:19AM

Nereikia vazhiuoti, simetriskai mano revealai stovi :-D:-D:-D, tik atsisesti i reikiama kede reik :-P. O jei as galeciau pasirinkti (pinigai ne klausimas), tai gal kokius Quested VS3208 pasistaciau namie :).
Re: Apie Powered Nearfields...
Vil (IP Logged)
June 09, 2003 09:55AM

taip , Quested skamba tikrai labai padoriai , bent jau keli pasyviniai modeliai kuriuos girdejau . Tik kad jie brangus rupuzhes .
Sorry, only registered users may post in this forum.