midiaudio logo

Creative SB live

Egis (IP Logged)
July 14, 2003 10:54AM

Gal kas zinot kaip sumazinti latency sitam zaislui. :-(
Ar is vis tai imanoma? Kazka esu girdejes apie kokius tai draiverius.
Re: Creative SB live
twisted (IP Logged)
July 14, 2003 01:00PM

yep, www.kxproject.com iki 2.33 ms, galima mazint.
Re: Creative SB live
lunatikas (IP Logged)
July 14, 2003 06:51PM

Bet Cubase aplinkoje tie draiveriai nepadeda. Ir be to jie veikia tik 48 Hz aplinkoj. Man jie nepatiko... :Ā“-(
Re: Creative SB live
Dalius (IP Logged)
July 15, 2003 10:21AM

yra toks vienas lietuviškas posakis apie kuprių ir karstą:-D :-D :-D
arba dar kitas - apiė š... ir vašką:-):-):-)

(negalėjau susilaikyti) :-))



Dalius
Re: Creative SB live
Myname (IP Logged)
July 15, 2003 02:49PM

Dalius biski nuvarges po varniu
mane irgi uzknistu saundblasteriai ir kabeliai po tiek nemiegojimo


:-D ;-)
Re: Creative SB live
Dalius (IP Logged)
July 15, 2003 04:03PM

Myname, buvai Varniuose? Buvo visai neblogai, nors jei atvirai - prie scenos buvau nedaug:-P



Dalius
Re: Creative SB live
Egis (IP Logged)
July 16, 2003 09:47AM

Daliau,
uzteks varyt ant BLASTERIU, ;-)
geriau sakyk kaip Bagdonas besilaiko (tas is Varniu)?
Re: Creative SB live
Myname (IP Logged)
July 22, 2003 08:00AM

laikosi jis reik manyt neblogai...
bizniuka konkretu hebra susimislijo ir ygyvendinja kasmet.
Zvaigzdes bliuzo ne vienos (ne tai kai Kaunas ar Klaipeda jazz - David Sanborn, Billy Cobham ir tt. ir pan), o suplaukia virs 10000 zmoniu. Neaklam labai gerai aisku kodel organizatoriai ta bliuza megsta...
Labai labai sklinda kalbos, kad festivalis - vien komercuha, o pilieciai ten vaziuoja tik del galimybes pasriubcioti linsmoj kompanijos dvi dieneles, jokiu budu ne del to kas bus grojama.
Garso labai mazai, tokiai aisktei reiktu yrangos bent dvigubai daugiau, nei buvo siemet. Ev array kompaktine serija gal ir nieko, bet tik ne tokiam plotui...
Zodziu Lietuva... Gal ir pasibaigtu ta varniu chaltura jei kas gera straipsnely sudetu pvz. lryte.
Bet kam cia rupi tie buddygajai ar bbkingai ? :(
Re: Creative SB live
Dalius (IP Logged)
July 22, 2003 11:04AM

Myname,

Suintrigavai. Tavo pastebėjimuose yra daug tiesos. Suvažiuoja chebra tikrai ne dėl muzikos - o daugiau šiaip į masinį tūsą - bet tai nėra juk taip blogai... Ir malonu tai, kad muzika netrukdo tūsavotis... :-P

Aišku, jei būtų bent vienas kitas rimtesnis grupsas - reikalas būtų žymiai geresnis. Bet pilnai įsivaizduoju kaip tai yra sunkiai įgyvendinama Varniuose - žvaigždėm reikia normalaus apgyvendinimo (viešbučio su nemažai žvaigždučių), maitinimo (kartais ir netradicinio), dušų, aptarnavimo, transporto ir t.t. Matyt tai dar negreitai pamatysime šiame festivalyje :-/

O dėl garso kiekio šiemet - na, mano nuomone, nebuvo jo ten per mažai. Egis "Mototaupa" (garsistas, kuris sėdėjo už pulto) irgi nėra didelio triukšmo šalininkas. Tačiau plote prie scenos - jo buvo per akis. Manau, kad tokiai muzikai jo ir nereikia tiek kad vemti verstų (kaip kokiam bumčik klube). ;-)



Dalius
Re: Creative SB live
Myname (IP Logged)
July 23, 2003 08:33AM

tik norejau pasakyti, kad moka litus uz bilietus ir tie kurie stovi toliau kaip 20 m. nuo scenos. Jeigu jau jie moka tai manau turi teise isgirsti ir ka bosine gitara groja, o ne vien klausytis gitaru ar vokalu radio...
normaliuose koncertuose triukshmo nera daug. taciau pilnavety garsa girdi zymiai daugiau klausytoju. Teko buti J. Satriani koncerte Warsaw. Aparato salej buvo trigubai daugiau nei varniu blues lauke. ir ne del to kad kazka vemt verstu.

o del zvaigzdziu apgyvendinimo, manau ne visos tos bliuzo zvaigzdes jau tokios zvaigzdiskos...
galima butu apgyvendint pas varniu klebona ar koky verslininka. reikia tik kontrakto salygas perziureti ir moketi pasidereti, ka bagdonas tikrai sugeba.

visiems geru dienu:-D
Sorry, only registered users may post in this forum.