midiaudio logo

Gal galite padeti su KX project?

lionikas (IP Logged)
November 29, 2004 10:55PM

Sveiki, as atsisiunciau KX. Ju puslapyje skaiciau info kaip ka reikia konfiguruoti, net nelabai viska supratau.. Kiek pastebejau ten reikia daug visokiu funkciju atlikti, taciau as isinstaliavau KX ir perkroves kompa iskarto isgirdau garsa.. Tad kaip supratau man ten nieko nereikejo daryti..
Norejau paklausti, gal yra koks lietuviskas info? Nes ten ne viskas man suprantama:) Aisku visa darba galima ir su pvz alkonu atlikti, bet tiesiog norejau paklausti, gal kas ko turite ir galite pasidalinti.. Beja ten ta mixeri valdyti noreciau ismokti;) Aciu:)
Re: Gal galite padeti su KX project?
**Rimas G. (IP Logged)
December 01, 2004 08:31PM

Pirmiausia pabandykite parsisiųsti kitą skiną. Tada bus truputį aiškiau, nes visas margumynas suguls į lengviau suprantamą sistemą. Dabar nuo to mėlynumo ir kitokių margumų akys raibsta, kad net nublūst gali.
KX privalumas - ASIO. Tačiau esu girdėjęs, kad tai pribumbasas, tinkantis iš esmės tik SB Live. Audigy ir taip oficialiai palaiko ASIO.
Viena svarbiausių sąlygų instaliuojant KX,- soundblasterio visas kitas softas turi būti išinstaliuotas.
Apie konfigūraciją. Kiek supratau, tie visi "siūlų tampymai" reikalingi norint įrašinėti "gyvą" garsą. T.y. iš mikrafono ir pan. Dirbant su MIDI papildomų konfigūravimų lyg ir nereikia. Pakanka defaultinių nustatymų. Žinoma, Sample rate, Latency reikia nusistatyti pagal poreikius. Tai labai nesunku padaryti iš bet kurios sekveserinės programos.
Kadangi KX neatsineša jokių soundfontų, juos reikia įsikelti pačiam. Kitaip Wndows Media player ir Winamp negros MIDI failų. Įdomus dalykas. Importavus soundfontus, MIDI groja, tačiau, nors pačius KX sintezatorius atpažįsta, su GM garsų banku nepavyko sukomutuoti nei Cubase, nei Finale, nei Sibelius. Kodėl - taip ir nesupratau.
Sekvenseriuose, dirbant su virtualiais instrumentais, KX elgiasi pakankamai lojaliai.
Šiaip mano žinios gana ribotos, nes "gyvo" garso neįrašinėjau, patirtis tik su SB Live. Taigi, ar iš tikrųjų verta arba neverta KX instaliuoti su Audigy - negaliu atsakyti konkrečiau.
Daugiau ir prie geriausių norų neturiu ko pridurti.

**Rimas G.
Re: Gal galite padeti su KX project?
lionikas (IP Logged)
December 01, 2004 11:56PM

Na as turiu SB live. Galingesnio varikliuko neistengiu isigyti.
Tas zydras margumynas tikrai aki rezia.. Seip as dirbu su Reason ir Cubase. Bet pagrinde tai Reason, nes Cubase reikia geru Vst instruments.. O as turiu tik keletas. Seip dar ieskau geros drummasine, gal galetumete kokia pasiulyti?
(Aisku apie legaluma as nekalbu, daliau nepyk;) ).
Seip po truputy didinu zinias del KX, bet seip tai asmeniskai didelio skirtumo tarp paprastu draiveriu ir KX sblive'ui nepastebejau.. Kadangi esu megejas, nes tai man ir to ir to pakanka. Nors aisku tobuleti visat reikia. Beja kur galima butu gauti soundfontu?
Seip vokala su grupe irasinejom kazkada, bet garsas buvo per daug sausas ir kazkoks negyvas, tai teko "studijoje" irasinet.
O ar isvis skirtumas irasinejant tarp KX ir paprastu draiveriu yra skirtumas?
Beja kaip pastebejau ten viskas yra paremta ant 5.1 O as naudoju tik savo senasias rusiskas koloneles. Ten nera nustatymo ant 2 isejimu? ar tik 5.1 ir tada reikia nustatyti tik front koloneles?
Aciu Rimai uz supratinguma ir detalu paaiskinima:) Tavo pagalba tikrai reikalinga.
Beja Rimai, tavo darbas susijas su muzika, ar cia tik hobby? Beja gal galeciau isgirsti tavuju sedevru?:) Dekui.
Re: Gal galite padeti su KX project?
**Rimas G. (IP Logged)
December 02, 2004 02:33PM

Lionikai,
Išsišaukite KX ir, spragtelėjęs ant "dinamiko" viršuje kairėje, spragtelkite ant mažo "dinamiko" su klaustuku, kas vadinasi SPEAKER SETUP. Pasirodys Surrounder lentelė. SPEAKER MODE nusistatykite sau reikalingą konfigūraciją. Ten rasite ne tik 5.1, bet ir 4.1 ir 2.1.
Dėl skirtumų. Mano kompo akustinė sistema 5.1. Kai suinstaliavau KX, paleidęs Wnamp'ą mano sūnus paklausė: - Tėvai, ką tu čia padarei, ką "pabūrei"?
Akustinis skirtumas tikrai akivaizdus.
Soundfontus galite įsikelti iš to paties SB Live instaliacinio disko.
Mano darbas iš esmės susijęs su muzika. Tai mano profesija. Esu fleitistas, fleitos dėstytojas, groju simfoniniame orkestre. Visą likusį laiką rašau muziką. Esu profesionalus aranžuotojas ir šiek tiek kompozitorius. Tačiau muzika rašau grafiškai, t.y. natomis. Daugiausia partitūras dideliems orkestrams. Mano "šedevrų" galima išgirsti per TV, radiją, koncertų salėse, t.y. grojant gyvai. Kompiuterinis garsas yra tik mano hobby. Tenka kartais kokiam dramos spektakliui ir fonogramą padaryti, tačiau gana retai. Galima sakyti, kad esu garsininkas - mėgėjas. Mano pagrindinė darbinė programa Finale. Jei reikia kokios fonogramos, dažniausiai "užkuriu" Reason. Pirmiausiai parašau partitūrą Finale, seivinu MIDI ir įgarsinu Reason'e.

**Rimas G.
Re: Gal galite padeti su KX project?
lionikas (IP Logged)
December 02, 2004 10:22PM

Rimai,

nezinau gal tai sutapimas, gal ne, bet as irgi fleitistas:) Beabejo neprofesonalus.. Taciau muzikos mokykla baigiau:)Kazkada labai norejau simfoniniame orkestre groti, taciau likimas pasuko priesinga kryptimi:/ Ir teko po truputy ta instrumenta pamirsti. Dabar groju tik pianinu ir tai tik sau ir kai laiko yra.
Seip muzika tai hobis.. Na o kompiuterine tai kazkaip naujoviu ieskojimas.. Saves isreiskimas pilname sastate, nors viska sugroji vienas..:)
Seip turejau grupe.. Groti buvo kaifas, nes grojau bugnais:)Esam irase ir dainas.. Visas yrasymas buvo pas mane namuose, Gitaros yrasinejom su sblive, ir be mixerio.. tiesiai i line in. suvedinejau pac, tik va vokala teko "studijoj" irasyti. Jai laiko bus ir smalsumas zudys tai gali dainas rasti cia: http://noname.ten.lt
Na su KX as ten labai jau nesiaiskinsiu, nes yra garsas, geras garsas ir man kaip megejui to pakanka.
Aciu didelis uz info..



Edited 1 time(s). Last edit at 12/02/2004 10:38PM by lionikas.
Re: Gal galite padeti su KX project?
Nerijus (IP Logged)
December 26, 2004 10:04AM

Jei dirbi su 98 langais, tai pries instalinant driverius reikia kelias bibliotekas su pletiniu *.dll perkelti i langu sistema, tik po to instaliuoti driverius. Cia del pilno efectu insistaliavimo. Beje su Audigy, tai neveiks, nes autorius raso, kad tai tik SB Live 5.1 su keliu cipu konfiguracijomis garso kortoms skirti driveriai. Jei valdymas neaiskus, tai atsisiusk skin'a pvz blue ar green ir viskas bus aisq. Sekmes.
Sorry, only registered users may post in this forum.