midiaudio logo

Midi garsai

PianoMan (IP Logged)
March 03, 2008 01:14AM

Sveiki!
Susirinkau nauja PC audio darbams, susiinstaliavau Tascam-us144 draiverius, bet paprastu integruotos kortos draiveriu net nerasiau, nes man jie nereikalingi ir nenorejau, kad jie susipjautu ir pan. Visus windows garsus atjunges tik palikes, kad Windows mediaplayeris grotu per tascam. Ijungus paprasta MIDI faila nesklinda joks garsas. Taigi gal zinot ka reiketu irasyti, kad atsirastu MIDI tembrai kompiuterije, bet, kad nereiketu man rasyt pilnai audio integruotos kortos draiveriu. Gal eina kaip nors atskira irasyti ta "MIDI music playback Synth" ?
Laukiu jusu pagalbos :)
Re: Midi garsai
Vakaris (IP Logged)
March 03, 2008 08:03AM

Settings>Control Panel>Sounds And Audio Devices>Audio>MIDI music playback reikia nustatyti Microsoft GS Wavetable SW Synth.
Re: Midi garsai
PianoMan (IP Logged)
March 03, 2008 11:27PM

Ten tokio dalyko kaip Microsoft GS Wavetable SW Synth nera. Yra tiktai pasirinkti, kad midi visa informacija isvestu per Tascam us-144, bet tokiu atveju reikia prijungti kokia nors "samagraike" ant midi isejimo is tascam, kad butu kokia nors tembru duomenu baze, bet tokia galimybe man ne visada yra. Todel ir klausiu ar eina irasyti ta GS Wavetable SW Synth atskirai. ?
Re: Midi garsai
Vakaris (IP Logged)
March 04, 2008 08:03AM

Tai čia kažkoks blūdas, nes Microsoft GS Wavetable SW Synth įsirašo automatiškai su windowsais. Dar nemačiau kompo, kuriame jo nebūtų. ::o
Re: Midi garsai
pranza (IP Logged)
March 04, 2008 09:28PM

nu va aš pažiūrėjau savo kompe ir... nėr!

gali pabandyt instaliuotis quicktime, ten pamenu būna quicktime synthesizer per kurį gali grot midi.
Re: Midi garsai
linutisp (IP Logged)
March 05, 2008 02:34AM

Vakari,ta pati jau bandei aiskinti man.
http://forum.midiaudio.com/read.php?2,66856,66981#msg-66981
Jei Vidine korta atjungta,GS ner.Pianoman, radau toki XG kuris veikia per tascam,bet striginedamas.Jis eina tipo kaip hardwaras,softiniai per tascam 144 jokie neveikia.Ouicktimas manau irgi nepades.
Vst veikia puikiai,gali leisti per Cubase ar koki vst playeri.



Edited 1 time(s). Last edit at 03/05/2008 02:41AM by linutisp.
Re: Midi garsai
Vakaris (IP Logged)
March 05, 2008 09:08AM

„XG veikia, bet striginėdamas“ tai koks čia veikimas? Be to, keik pamenu grojant MIDI failus jis duoda jaučiamą vėlinimą.
„softiniai per tascam 144 jokie neveikia“ - kaip neveikia jei pas mane puikiausiai groja? Kam klaidinti žmones? Nustatyti reikia teisingai ir veiks.
Gaila nėra šalia to kompo, susirašinėjant neaišku kur ką kas nustato.
Re: Midi garsai
PianoMan (IP Logged)
March 05, 2008 11:39AM

Taip, per cubase leidziasi, bet tokiu atveju reikia kiekvienam kanalui uzdeti koki nors instrumenta. O kur gauti ta XG? Kiek suprantu su juo turetu isirasyti kazkokia tai tembru baze, nes be jos midas negros. ?
Re: Midi garsai
Vakaris (IP Logged)
March 05, 2008 12:00PM

PianoMan - Tascam-us144 pirkai Midiaudio? Jei taip, tai parašyk Daliui, jis su pavydėtina kantrybe tau viską išaiškins. MIDI failus turi groti visi kompo playeriai, tokie kaip Winamp, MediPlayer ir kt. bet jokių problemų.
Re: Midi garsai
PianoMan (IP Logged)
March 05, 2008 12:14PM

Taip is midiaudio. Reikes bandyt. Dekuj uz kantrybe :)
Re: Midi garsai
linutisp (IP Logged)
March 05, 2008 12:15PM

Na gerai,pas mane vejai,as tik gitaristas,bet Laurynas su Karoliu irgi nepadare,tai ir pas juos vejai?
Daliau,gal koki zodeli?Problema jau pas kelis zmones.Tascamas is Midiaudio.
Vakari,pas tave tascam 144(122) groja per GS?Su atjungta vidine korta?
Pianoman,XG galiu atsiusti,jis is labai senos Yamahos kortos softo disco. c



Edited 1 time(s). Last edit at 03/05/2008 12:20PM by linutisp.
Re: Midi garsai
Dalius (IP Logged)
March 05, 2008 12:56PM

1) nesiūlyčiau Windowsams (t.y. sistemai) leisti naudotis jūsų BET KURIA pro audio korta (ar "interfeisu") - t.y. control-panel->system sounds-> palikite nurodytą vidinę (integruotą ar pan.). Kita alternatyva (jei vidinės nesuinstaliavote) - tuomet padarykite "do not map through this device".

Priežasčių tam yra daug, bet pagrindinė - operacinė sistema bandys "užsiimti" jūsų audio kortą jums netinkamu metu - persijunginės sample rate į 32kHz (tam kad galėtų išgroti savo "sisteminius garsiukus", kad vidinis sintezas būtų pasiruošęs/galėtų išgrot ir t.t.) - o tai peilis.

2) Kodėl, PianoMan, pas tave nėra Microsoft GS Wavetable SW Synth - nežinau. Paprastai visada jis sulenda. Gal tavo Windowsai kokie nors "keistoki"?
Bet negti jei jis ir būtų - naudos iš jo maža: jis groja tik per sisteminį device'ą, t.y. tektų nurodyti, kad sistema turi naudoti US-144 - iš ko seks mano aukščiau aprašytos problemos...

Todėl MIDI failų grojimui naudok Winamp'ą.

Sprendimas:
1. susidėk winampą, nurodyk jam (control-P) kad jis grotų per Tascam US-144 tiek audio daliai, tiek MIDI device (žiūr pieš)


ir naudok jį (Winamp'ą) ir MIDI, ir MP3 ir kt. "media" failų atkūrimui!!!



2. susigražink vidinės audio kortos funkcionalumą t.y. susinstaliuok ją(ir ją "palik" sistemai)

Dalius



Edited 2 time(s). Last edit at 03/05/2008 06:27PM by Dalius.
Attachments: Winamp-MIDI-settings.JPG (371.3KB)  
Re: Midi garsai
PianoMan (IP Logged)
March 05, 2008 09:25PM

Viskas veikia be priekaistu.
Dekui :)
Re: Midi garsai
Vakaris (IP Logged)
March 06, 2008 08:15AM

Nu va, šventės :)-D
Re: Midi garsai
myka (IP Logged)
March 09, 2008 01:11PM

Tada ir guitar pro veiks?
Re: Midi garsai
Vakaris (IP Logged)
March 09, 2008 02:24PM

Taip, turėtų veikti.
Sorry, only registered users may post in this forum.