midiaudio logo
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
(IP Logged)
July 29, 2010 12:17PM

bongolijau, jei reikia rimto, tai bandyk kalbėt su Midiaudio. O ką matuosi ?
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
bongolijus (IP Logged)
July 29, 2010 02:28PM

Na reik paziureti, kas darosi dazhnuminej, siaip patenkintas gan esu garsu, bet del zemu dazniu neesu tikras, noreciau susikalibruoti tinkamai.
Ties 200Hz yra rezonansas, tai reiks kazka sumastyt, galbut hipass filtras ant subo ishpres shita beda, bet ausimis iki galo neesu tikras tad noreciau visa matyt :) Dar reverberacijos domina, kiek ir kokie yra atspindziai ir pan. Aciu Laimiuz, meginsiu susisiekti su Dalium.
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
(IP Logged)
July 29, 2010 10:29PM

O čia veiksmas Vilniuje ? Šiaip jei subai groja 200 Hz, tai čia baisiau ir būt negali - baubykla garantuota. O dėl patalpos reverberacijos tai visai kitas matavimas yra.
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
bongolijus (IP Logged)
July 30, 2010 11:23AM

Taip, veiksmas Vilniuje. Laimiuz, ne bet principas vistiek panasus...tik formules kitos. O klausyk, gal teko susidurti su nuoma is midiaudio, cia gal neimanomas reikalas? Man kazko precizishko labai nereikia, grubus dalykai matysis ir su paprastesne technika, juolab kad be subo crossoverio ir kaloneliu stovejimo vietos as nelabai daugiau ka sureguliuosiu.. nebent kaloneliu crossoverius derint pagal patalpa..

Beje gal kas bande aktyvius crossoverius pasyvioms kolonelems?
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
(IP Logged)
July 30, 2010 05:13PM

Jei apie koncertinį aparatą kalbi, tai aš jį kiekvieną kartą paderinu, atvažiavęs į naują patalpą. Šiaip visą kitą savaitę būsiu prie Vilniaus (Sudervėj). Jei būtų noras, dienos metu galėčiau ištrūkt.
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
AudioE (IP Logged)
August 02, 2010 01:33PM

:) istrukt :) alaus pagert :).
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
Saulius (IP Logged)
August 04, 2010 10:15AM

...kaip tik siandien "triuksmauju" kontoroje...
Re: kokia programa butu galima patestuoti koloneles
RoLaS (IP Logged)
August 16, 2010 10:37PM

Jei ką - Vilniuje galiu prie progos padėti su matavimais
Sorry, only registered users may post in this forum.