midiaudio logo

koks dj pultas (miksheris) optimaliausias

Arturas (IP Logged)
January 03, 2005 03:49PM

Ta prasme kanalu ir privalumu skaiciumi
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
genys (IP Logged)
January 03, 2005 10:00PM

Jei nesi DMC (scratch'eris), tai:

Pioneer DJM-600

http://www.kellyindustries.com/dj/pioneer_djm600.html

Pakankamai kanalu,
LABAI geras skambesys (mazhai ishkraipomas signalas),
Efektai, kuriuos grodamas realiam laike gali naudot.
Daug skirtingu ishejimu (visokiais laidais galima pajungt i stipriaka).

Tai yra PRO dalykas, jei pirxi ne PRO, anksciau, ar veliau, pasigailesi;-)

Jei scratch'uosi, ieshkok VESTAX, tik neimk pigiausio varianto...

Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
RB (IP Logged)
January 13, 2005 09:22PM

Sveiki.Su mixeriniais pultais vis suku galva.Turiu 2 grotuvus Cdj-100s.Ir noreciau dj mixerinio pulto 3 kanalu ir butent Pioneer firmos,bet tokiu negamina.Nusiziurejau 2 variantus djm-300 arba djm-500,bet dvieju kanalu man per mazai,keturiu jau gal butu ir per daug,noriu ir kad kokybiskai skambetu muzikele.Nesu scratch'eris ir nesu tok didelis Profas.Prasau patarimo ka daryti?
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
Fino (IP Logged)
January 15, 2005 12:28AM

pioneer 600 - brand name, vienas is prasciausiu pultu pagal skambesy pasaulyje, bet durintis gerus skaitm. efektus. Ian Pooley naudoja RODAC mixing equipment + 2 x UREY 1176 ant galo. Man giresi kad geriau nieko nerado. Tokie pamastymai.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
RB (IP Logged)
January 15, 2005 10:01PM

O ka manai apie djm-500?Jis aisku ir siek tiek pigesnis nei 600...s.Man tu efektu gali ir nebut,svarbiausiai kad gerai skambetu muzika.Gal 2 kanalu pioneer mixeriniai pultai pagal skambesi geresni?
Zinau tik tiek kad puiku skambesi atkuria lempiniai dj mixeriniai pultai,bet kainos NEREALIOS,juos gali Ypirkti tik Clubai.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
Fino (IP Logged)
January 16, 2005 02:48AM

Pioneer'iai yra universaliausi, cia be abejones. Lempa...lempa gerai, pats studijoj naudoju bet..nepamirsk kad lempa priduoda savo skambesio, kuris patinka, ar nepatinka...bet priduoda. Gyvenant cia ir zinant ko poblikai reikia ir kokia kokybe tenkina, tai tikrai imk tu pioneer ir nesiparink. Modelis nesvarbus.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
RB (IP Logged)
January 16, 2005 12:49PM

Labai dekui kad padejai man apsispresti,nes lauziau galva ir nezinojau ka daryti!Na del garso kokybes,as bent jau pilnai buvau ir ysitikines kad pioneer firma negamina bent kokio S.Pioneer firma tikrai gamina kokybiskus daikciukus,pats tuo ysitikinau su cd grotuvais.Turiu GEMINI Ps-626 mixerini pulta.Skamba kokybiskai,bet pagamintas kaip zaislas (nekokybiskas gaminys) nespeju taisyti ir aplamai sia firma nusivyliau.As manau teks ziureti si pioneer djm-500 varianta nes jis siek tiek pigesnis ir gal but labiau tinka cdj-100s grotuvams,jei neklystu.
Arba del viso pikto djm-600.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
RB (IP Logged)
January 28, 2005 08:42PM

Radau kaska panasaus ko man reikejo.Ka manote apie Allen & Heath Xone:32 dj mixeri?Raso kad pasireiske auksta garso kokybe,isvaizda jo nekokia bet svarbiausia skambesys.Gaila nera progos kaip ji isbandyt.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
Fino (IP Logged)
January 29, 2005 02:49AM

Yra tik dvi firmos , kurios gali isgauti kokybe: RENE ir RODAC. Arba hand-maded, su 1 ish 100vnt. tranzistoriu atrinkimu, kaip hi-end aparaturoj.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
Dalius (IP Logged)
January 29, 2005 02:58PM

Fino, palauk - dar mačiau Crest'as padarë toká pusiau exclusive:

http://www.crest-performance.com/mixers/cp-6210_6220.cfm



Dalius
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
ED (IP Logged)
January 31, 2005 10:52AM

Mano mikseriu trejetukas sudarytas, atsizvelgiant i kokybe/kaina/paklausa: 1.Alien & Heat, 2.Ecler (dabar gamina ir Tascam'ui), 3.Pioneer. As irgi turiu 2 CDJ 100S, prie ju idealiai tinka Ecler Smac Pro 20 pultelis, Prie Turimu 1000 mk2 man vis tik tiko tik DJM 600 (Alien & Heat'o dar neiperku), taciau sutinku, kad 600-asis turi daug garso kokybes ir efektu patvarumo problemu, taciau pagal paklausa musu rentale tai nr.1 pultas rimtesniuose renginiuose.
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
RB (IP Logged)
January 31, 2005 03:54PM

Na,siokia tokia minti susidariau .Labai dekui visiems uz patarimus!
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
Fino (IP Logged)
February 01, 2005 02:39AM

Daliau, reikia klausyt!
Re: koks dj pultas (miksheris) optimaliausias
Fino (IP Logged)
February 01, 2005 02:42AM

Jo, Ecler geriau skamba negu Pioneer, mes norejom statyti i Gravity ji, bet kai paklausem , tai vis gi shudinai jis skambejonedaug geriau uz Pioneer 600, taigi, pagalvojus kad Pioneer yra "international standart" nusprendem nesip..
Sorry, only registered users may post in this forum.