midiaudio logo

Naujausios mamytės

benamis (IP Logged)
January 13, 2005 01:08PM

Sveiki.
Pirmiausia šita tema būtų įdomu išgirsti Daliaus atsakymą. Užsienio forumuose (o kas dabar yra "užsienis"?...) jau apstu kalbų apie AMD laikiną geresnį našumą Intel atžvilgiu, apie temperatūras ir apie naujausias mamytes. Tačiau nieko konkretaus. Mane domintų, ar verta prasdėti su i915 ar i925 čipsetais, DDR2 ir kokia tada būtų alternatyva Matrox vaizdui? Nes kažką pasirinkti reikės artimiausiu metu ir norėtųsi, kad sistema tarnautų bent 2 metus.

Ačiū.
Re: Naujausios mamytės
Dalius (IP Logged)
January 13, 2005 05:16PM

Benami,

Kolkas i915/925 nieko gero neduoda mūsų (audio) industrijai: sistema išeina brangesnė nei i875 bazėje, o pajėgumas - ne didesnis (dažniau net silpnesnis).

O apie AMD nieko negaliu parašyti - nelendame mes į tą košę;-)

Vaizdas: visada buvo alternatyva - ATI Radeon (tipo - pigiau). Bet mes patys su ATI nieko nedarėm (na, apart notebook'u - ten karaliauja ATI) ir... artimiausiu metu nežadam keisti požiūrio.



Dalius
Re: Naujausios mamytės
Fino (IP Logged)
January 16, 2005 02:52AM

Dalius teisus ir del 915/925 ir del Radeonu. Tik patarciau vis gi paeskot s478 proco , bet NORTHWOOD'o (0.13u , 512cache) o ne PRESCOTT kurios visi stumia dabar (0.09u, 1Mb cache). Imk I865PE cipseta ant kokia ABIT ar EPOX ir vargo neturesi . nu gali ir 875p.
Re: Naujausios mamytės
benamis (IP Logged)
January 17, 2005 10:20PM

Dekingas uz patarimus!
Re: Naujausios mamytės
SysEx (IP Logged)
January 26, 2005 05:25PM

Del vaizdo: Keli pazistami susimete paprastus Geforce su tv Out. Pasijunge koki tai perejima is TV Out ir puikiausiai dirba su dviem monikais. Pas mane pati stovi Matrox dual head, bet as jokio skirtumo nepastebejau. Nezinau ka Geforce daro su sistemos resursais, bet variantas zymiai pigesnis. Sekmes.
Re: Naujausios mamytės
Fino (IP Logged)
January 27, 2005 03:24AM

Tai cia DVI out, nieko ten ypatingo, svarbu kad ne LE korta buvo. Pas mane buvo taip anksciau. Bet matrox vistiek rulina.
Sorry, only registered users may post in this forum.