midiaudio logo

Klausimas

Titus (IP Logged)
January 25, 2005 04:59PM

Sveiki, atleiskit uz neismanyma, bet norint igroti garsa is sintezatoriaus i programa ( pvz cubase) kokia jungtis reikalinga, znau kad midi kabelis pagelbes tik igrojant natas, bet ne pati synth garsa, ar as klystu?:D kas reikalinga? Aciu
Re: Klausimas
asdf (IP Logged)
January 25, 2005 06:15PM

ant sintezo susirandi skylute su uzrasu "audio out", ikisi i ja atitinkamus laidus, o ant savo garso kortos susirandi "audio in", ir i ja kita laidu gala ikisi.
Re: Klausimas
Titus (IP Logged)
January 25, 2005 10:18PM

o tai kam reikalingas midi interfeisas?
Re: Klausimas
Vakaris (IP Logged)
January 26, 2005 09:29AM

Reikalingas tam, kad tavo klavisas ar kitas aparatas, susikalbetu su kompiuteriu. Jungdamas sintezatoriu su kompu per audio In ir Out, tu isorini sintezatoriu naudoji tik kaip grotuva (lygiai taip pat gali irasyti is CD grotuvo ar FM radijo...).
Re: Klausimas
Titus (IP Logged)
January 26, 2005 08:38PM

Vakaris thanx;)
kokios programos reikia?
ema (IP Logged)
January 29, 2005 12:05PM

man reikia yrasinejimo programos.....kad galeciau yrasyti dajna! kokx adresas ar pan....:)aciu
Re: kokios programos reikia?
sink the pink (IP Logged)
January 29, 2005 02:25PM

Program files - accessories - enterteiment - sound recorder
P.S. norint yrasyti kokybiskai muzika reikia tureti gera audio interfeisa, kuris kainuoja begales bapkiu o kitaip jokios programos nepades
Kai ysigysi 3000 - 4000 lt kainuojancia dezute, tuomet jau gali rupintis ir normalia programa.
Re: kokios programos reikia?
Dalius (IP Logged)
January 29, 2005 02:51PM

ema,

adresas http://www.midiaudio.com - programų siūlome nemažai;-)

Pradėti galima nuo Cubase SE, StudioCase ir panašiai.

O tarkime Cubase System 4 - tai ir geras audio interfeisas, ir programa kartu - optimalus rinkinukas pradžiai;-)

Re: Klausimas
Titus (IP Logged)
January 29, 2005 10:30PM

Daliau, kodel neatrasai man i mujla?:/ rasiau tau apie savo pc, garso korta synth ir pan...
Re: Klausimas
Titus (IP Logged)
January 29, 2005 10:30PM

Daliau, kodel neatrasai man i mujla?:/ rasiau tau apie savo pc, garso korta synth ir pan...
Sorry, only registered users may post in this forum.