midiaudio logo

Daliau, problema su RME - HDSP9632

RimantaS (IP Logged)
February 01, 2005 07:02PM

O ji tokia - grojant audio ar video, garsas skamba dvigubai lėčiau.Įspūdis toks - rodos lyg per juostinį magą 19 greičio įrašas būtų paleistas 9 greičiu. Bandžiau su įvairiomis programomis - tas pats. Perinstaliavau draiverius - niekas nepasikeitė. IRQ jokių problemų nerodo.Tikrinau su Cubase ASIO Multimedia Setup - Detect Buffer Size kiekvieną kartą parodo skirtingą dydį, o Synchronisaton Test rodo sync lost. Kompo procesorius P4 1.8 GHz, motina Asus P4B533 (chipset i845E). Integruota korta dirba normaliai, taip kad problema su HDSP9632. Ką gali patart?
Re: Daliau, problema su RME - HDSP9632
Dalius (IP Logged)
February 01, 2005 07:15PM

Rimantai,

1. kam naudoji ASIO multimedia kai RME turi savo ASIO draiverius?
2. labai sunku ką nors patarti konkrečiau - pas mane (ir ne tik) veikia puikiai tiek su Cubase SX 3.0, tiek su Nuendo. Ką aš žinau kokio tikrumo pas tave softas, kas per video failų formatas, kokie video kodekai tavo kompe ir t.t.

Dalius
Re: Daliau, problema su RME - HDSP9632
RimantaS (IP Logged)
February 01, 2005 08:18PM

Naudoju RME ASIO draiverius, tik patikrinau su Multimedia Setup'u. Ir pas mane iki siol su HDSP9632 buvo viskas OK. Turiu ją nuo 2004 liepos. Manau, kad nei softas, nei kodekai čia nieko dėti, nes:
1.Su skirtingu softu, ar tai būtų audio ar video problema išlieka.
2.Integruota korta veikia normaliai.
Tai gal vis dėlto kalta pati korta? Ar galėčiau gauti kokį nors konkretesnį pasiūlymą kaip man pasielgt?
Re: Daliau, problema su RME - HDSP9632
Dalius (IP Logged)
February 02, 2005 09:01AM

Rimantai,

1. Kokia operacinė sistema pas tave?
2. Kokį sample rate rodo HDSP9632 kai bandai žiūrėti video+audio?



Dalius



Edited 1 time(s). Last edit at 02/02/2005 09:02AM by Dalius.
Sorry, only registered users may post in this forum.