midiaudio logo

Kaip sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą?

AiPlayM (IP Logged)
December 19, 2008 07:19PM

Sveiki, kokiu būdu įmanoma sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą? Manau atėjo tas laikas, kai pradeda reikėti man dviejų monitorių, kadangi viename jau nelabai telpa VST ir pan.
Re: Kaip sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą?
kisiukas (IP Logged)
December 20, 2008 12:22AM

Tai labai paprasta : pirmiausia pajungi monikus, paskui ant darbalaukio spaudi su desiniu pelytes klavisu pasirenki ypatybes, pasirenki parametrus rodyma pasirenki >> keli monitoriai ir kaip viskas, tiesa kuomet pamatysi lenteleje monitorius pazymek kuris 1 kuris antras ir galu gale taikyti ir gerai :D sekmes darbe labai geras dalykas du monitoriai, o trys dar geriau :)
Re: Kaip sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą?
AiPlayM (IP Logged)
December 20, 2008 03:06PM

Dėkui už info, bet mane taip pat domina ir pats prijungimas prie pc dviejų monitorių, reikia spec. vaizdo plokštę turėti su dviem monitoriams skirtais išėjimais, ar galima ir kažkokiu kitu būdu?

P.S. pranza, už kiek?
Re: Kaip sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą?
velnietis (IP Logged)
December 20, 2008 03:24PM

paziurek kiek jungciu turi Tavo plokste jei 2 tai nusipirkus perejima turetu uzveikt ir 2 monikai :)
Re: Kaip sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą?
AiPlayM (IP Logged)
December 20, 2008 06:28PM

Pas mane vienas lizdas monitoriui, man rodos, jau integruotas, o kitas lizdas yra idėtoje vaizdo plokštėje, į kurią ir pajungtas dabar vienas monitorius.

P.S. pranza, dėkui nereikia. kisiukas, gal gali angliškais terminais parašyti, nes niekur nerandu tų dviejų monitorių pasirinkimo, atsimenu senais laikais, kai šito dalyko nereikėjo buvau lyg ir užtikęs, bet dabar viską išnaršiau ir nerandu niekaip...
Re: Kaip sujungti du monitorius, kurie rodytu bendrą vaizdą?
velnietis (IP Logged)
December 20, 2008 11:39PM

tai pirk kokia plokste su dviem isejimais ,nebrangios jos dar jei deveta kokia tai isvis ... jei nereik zaidimams , o siaip tai kai pajungi du monitorius, bent jau pas mane tai desini kalvisa/properties ir turi rodyt 2 monitorius (drag the monitor icons) ir ten pasirenki extenddesktop ant antro monitoriaus
Sorry, only registered users may post in this forum.