midiaudio logo

ieskau korg ms 20

kuorgaz (IP Logged)
March 04, 2005 02:37PM

laba diena ieskau korg ms 20
Re: ieskau korg ms 20
Modestass (IP Logged)
March 07, 2005 12:22PM

Itariu, kad Lietuvoj jo negausi, bandyk pirkt internetu ar panasiai
Re: ieskau korg ms 20
kuorgaz (IP Logged)
March 07, 2005 02:45PM

priesh keleta metu jis bent vienas buvo pas emcius atrodo
Re: ieskau korg ms 20
Titus (IP Logged)
March 07, 2005 06:24PM

mane irgi domina panasus modeliai, tik nlb suprantu ten yra kokie soundbankai ar kazkas panasaus? kaip pasirenkami garsai ( aisq ten reguliuoji poto pac). sorry jei nusnekejau;]
Re: ieskau korg ms 20
Dalius (IP Logged)
March 08, 2005 09:22AM

Chebryte,

Davai nevarykite. Lietuvoje galima gauti tik tai ką perkate. Jei pasakysiu - kad galime pasiūlyti Moog Voyager, Access Virus, Novation ir pan. - ar daug čia atsiras norinčių tai įsigyti (t.y. ar galite išleisti po 2000EUR sintezui)?

Korg MS20 yra 1978 metų sintezas - niekas jo nebegamina, taip kad jo ir kaina dabar yra "kolekcinė". Ir, aišku, jokių "soundbank'ų" MS20'ame nėra. Tai, ką susisuki - tą ir turi;-) Tuo tarpu dabartiniuose emuliatoriuose (Novation, Access, Korg MS2000 ir t.t.) - tembrų presetiniai bankai jau yra.

Beje, MS20 atgimė "naujoje reinkarnacijoje" - jį Korg'as išleido kaip VST plugin'ą, veikiantį kartu su kontroleriu.

http://www.korg.com/gear/info.asp?a_prod_no=Legacy&category_id=1

Jei ką nors domina šis daiktas rimčiau - parašykite man mail'ą.

Dalius
Re: ieskau korg ms 20
kuorgaz (IP Logged)
March 08, 2005 01:52PM

daliau,
manau sio forumo viena is funkciju yra ne tik reklamuoti tai, ka parduodate jus, bet ir keistis informacija kas ko iesko ir kam kas idomu privaciai. tik matai, ieskant galimybiu kazka isigyti privaciai visada galvojama apie mazesne kaina, nei tarkim pasiulytu "oficialus dyleris". lietuvoje jau esu igijes viena analoga uz 300 litu, zinau, kad tu daiktu yra daugiau.
jei mane domins NL,virus ar pan, tai tos naudotos svezienos pilnas internetas, tik siuskis, sveria nedaug, kainuoja irgi jau toli grazu ne 2000 euru, nebent nauja nordo modulara jau labai noretum.
linkejimai visiems!
Re: ieskau korg ms 20
Dalius (IP Logged)
March 08, 2005 02:00PM

"forumo viena is funkciju yra... ir keistis informacija"

tikrai taip;-)

Dalius
Re: ieskau korg ms 20
Modestass (IP Logged)
March 13, 2005 05:39PM

VST pluginas manes nenuvyle ypac ms 20 keli bankai
Re: ieskau korg ms 20
Dr.CooliZ (IP Logged)
March 13, 2005 10:13PM

kuorgaz Parašė:
-------------------------------------------------------
> daliau,
> manau sio forumo viena is funkciju yra ne tik
> reklamuoti tai, ka parduodate jus, <<<< kiek suprantu tai cia Ju forumas, taigi manau Jie turi teise savo forume skelbti tai ka siulo,,,


Sorry, only registered users may post in this forum.