midiaudio logo

Kas geriau?

Eugenijus (IP Logged)
March 08, 2005 04:14PM

Ar kubas oland CUBE30 su Digital effects and COSM AMP modeling, ar Laney MXD-30 ?
Re: Kas geriau?
Eugenijus (IP Logged)
March 08, 2005 04:16PM

atsiprasau roland ne oland. :]
Re: Kas geriau?
Eugenijus (IP Logged)
March 09, 2005 04:58PM

Ea, taj ka nieko negalit pasakyt apie Roland CUBE30 su Digital effects and COSM AMP modeling ?
Re: Kas geriau?
stratlt (IP Logged)
March 09, 2005 08:46PM

Abu geri. Skonio reikalas.

Robertas
Midiaudio
Re: Kas geriau?
Eugenijus (IP Logged)
March 09, 2005 08:56PM

bet ar funkcijom ir sejp paciu garsu neatsilieka nei vienas? ar tikrai pakanka tik skonio?
Re: Kas geriau?
lexiokas (IP Logged)
March 10, 2005 01:03AM

Teisybe, kubu lygis vienodas ir ka pasirinkti, tik skonio reikalas, bet man asmeniskai tas laney britisko roko tembras visai nepatinka :) Cube30 turi neblogu efektu ir kelias rusis distortion'u. zodziu universalesnis:)
Re: Kas geriau?
stratlt (IP Logged)
March 10, 2005 06:13PM

Tai kad Laney MXD-30 ne britishko roko tembras...

Robertas
Re: Kas geriau?
tas pats (IP Logged)
March 10, 2005 06:44PM

o kokio
Re: Kas geriau?
awrymas (IP Logged)
March 22, 2005 02:12PM

Laney gyvai negirdejau, tik laney puslapyje, o Roland galima atrasti daug efektu spalvų, viska pagal savo skoni reguliuoti. Mano nuomone Cube 30 efektu blokas pranasesnis, bet paciam kubui truksta zemo ir mases, groja viduriai ir auksti, greiciausiai todel kad 30W. Tokia mano nuomone
Re: Kas geriau?
twkills (IP Logged)
March 26, 2005 11:09AM

turio ta rolanda.sakyciaw tikraj puikus aparatas.efektu yr 6+delay ir reverbas.bet ish tu shesiu dar galima tris pasidaryt.tajp kad galima ishgawt dewynis;].kas liecia fuzus taj yra 3 rushis tikru fuzu,dar keletas tokiu lengwesniu(britroko,dziaziuko)ir akustines gitaros imitatorius.yra iejimas irashinet tiesiaj i kompa(bet geraiw nerejkia nes kokybe atsiprashant,su mic'u geriaw).bet yra wienas minusas,jo galios mazhoka grot koncertuos,repeticijos dar dar...
Sorry, only registered users may post in this forum.